Je Praha - Černý Most skutečně vaše prodejna?
Oblíbené 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 6:30 - 21:00 Uhr
so: 7:00 - 21:00 Uhr
ne: 8:00 - 21:00 Uhr
Tuto informaci jste si vytiskli dne 04.10.26 v 13:15 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

Pvc lino

10819 výsledků
Přeskočit seznam výrobků
  • Kovová noha nábytku
    Roh vnější SU60/FU60 zlatý 5,8 mm 2 ks
    Průměrné hodnocení: 1.5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 32,50 Kč za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Plastová ochrana rohů
    Vnější roh dopravní bílá FU62L 58/15 2 kusy
    Průměrné hodnocení: 3.5 z 5 hvězdiček. 4 Hodnocení.
    cenu — 129,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 64,50 Kč za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Rohový spoj z dřevěného materiálu
    Vnitřní roh pro zakrytí rozvodů 91/41 2 kusy
    Průměrné hodnocení: 1.3 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 335,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 167,50 Kč za ks
    V současné době nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Rohový díl pro soklovou lištu
    Vnější roh pro zakrytí rozvodů 91/41 2 kusy
    Průměrné hodnocení: 3 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 335,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 167,50 Kč za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Hliníková rohová spojka pro plotové díly
    Mezikus SU60/FU60 stříbrný 5,8 mm 2 ks
    Průměrné hodnocení: 4.1 z 5 hvězdiček. 7 Hodnocení.
    cenu — 79,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 39,50 Kč za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dva hliníkové profily pro montáž na stěnu
    Koncovka SU60/FU60 stříbrná 5,8 mm 2 ks
    Průměrné hodnocení: 4.4 z 5 hvězdiček. 8 Hodnocení.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 32,50 Kč za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Kovový chránič rohů
    Roh vnější SU60/FU60 stříbrný 5,8 mm 2 ks
    Průměrné hodnocení: 3.8 z 5 hvězdiček. 15 Hodnocení.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 32,50 Kč za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Rohová krytka pro soklovou lištu
    Roh vnitřní SU60/FU60 stříbrný 5,8 mm 2 ks
    Průměrné hodnocení: 4.4 z 5 hvězdiček. 12 Hodnocení.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 32,50 Kč za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Ukončení soklové lišty z plastu
    Roh vnitřní SU60/FU60 wenge 5,8 mm 2 ks
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 55,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 27,50 Kč za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dřevěné podpěry pro záclonové tyče
    Koncovka SU60/FU60 ořech 5,8 mm 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 49,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 24,50 Kč za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dřevěná tréninková pomůcka pro Wing Chun Kung Fu
    Mezikus SU60/FU60 ořech 5,8 mm 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 79,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 39,50 Kč za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Rohový díl pro soklové lišty
    Roh vnitřní SU60/FU60 ořech 5,8 mm 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 55,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 27,50 Kč za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dřevěný kryt sloupku pro ochranu a dekoraci sloupků
    Roh vnější SU60/FU60 ořech 5,8 mm 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 55,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 27,50 Kč za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Obdélníková plastová koncovka
    Koncový kus pro zakrývací lištu na rozvody bílý 91/41 (re & li)
    Průměrné hodnocení: 1.3 z 5 hvězdiček. 7 Hodnocení.
    cenu — 335,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 167,50 Kč za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dřevěná vřetena pro schodišťové zábradlí
    Roh vnější SU60/FU60 buk 5,8 mm 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 55,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 27,50 Kč za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dřevěná lžíce na boty
    Koncovka SU60/FU60 buk 5,8 mm 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 49,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 24,50 Kč za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Plastová vodicí lišta pro rolety
    Mezikus SU60/FU60 buk 5,8 mm 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 79,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 39,50 Kč za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Rohový ochranný profil ze dřeva
    Roh vnější SU60/FU60 třešeň 5,8 mm 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 127,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 63,50 Kč za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dekorativní rohový chránič z plastu
    Roh vnější SU60/FU60 javor 5,8 mm 2 ks
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 127,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 63,50 Kč za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dvě plastové okenní kliky
    Koncovka SU60/FU60 javor 5,8 mm 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 49,50 Kč za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Vnitřní roh z plastu pro soklové lišty
    Roh vnitřní SU60/FU60 javor 5,8 mm 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 127,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 63,50 Kč za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Rohový profil z plastu pro soklové lišty
    Roh vnitřní SU60/FU60 buk 5,8 mm 2 ks
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 55,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 27,50 Kč za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Sada dřevěných napínáků obuvi
    Koncovka SU60/FU60 třešeň 5,8 mm 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 49,50 Kč za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Ukončení soklové lišty pro vnitřní rohy
    Roh vnitřní SU60/FU60 třešeň 5,8 mm 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 127,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 63,50 Kč za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Květinový vzor s květy a úponky
    Samolepka na zeď, 3D vzhled, motiv květiny, šedo- růžová
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 559,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dekorativní vzor s květy růží
    Samolepka na zeď Kvetoucí větev 70 x 100 cm / 2 archy
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 999,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Ilustrace kvetoucích větví pro nástěnné dekorace
    Samolepka na zeď Broskvová větev 70 x 100 cm / 1 arch
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 535,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Upevňovací spona pro montáž soklových lišt
    Koncový kus bílý SU60/FU60 (re & li)
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 49,50 Kč za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Hlava žirafy s větvemi
    Samolepka na okno, motiv zvířata, hnědo-zelená
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 535,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Rohová krytka z plastu
    Vnitřní roh bílý 58/20 2 kusy
    Průměrné hodnocení: 4 z 5 hvězdiček. 5 Hodnocení.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 49,50 Kč za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Plastová krytka sloupku
    Vnější roh bílý 58/20 2 kusy
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 127,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 63,50 Kč za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Orchidej s bílými květy a zeleným stonkem
    Samolepka na zeď, motiv květiny, bílá
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 535,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Ilustrace větví a listů
    Samolepka na zeď, 3D vzhled, motiv květiny, zelená
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 559,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Zobrazení červených, žlutých a oranžových tulipánů
    Samolepka na zeď, motiv květiny, červeno-žlutá
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 229,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Samolepka na zeď se slunečnicemi pro dekoraci
    Samolepka na zrcadlo, 3D vzhled, motiv květiny, žlutá
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 179,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Hravá koťata s barevnými motýly
    Samolepka na okno, motiv zvířata, šedo-hnědá
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 379,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
nahoru