Je Praha - Černý Most skutečně vaše prodejna?
Oblíbené 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 6:30 - 21:00 Uhr
so: 7:00 - 21:00 Uhr
ne: 8:00 - 21:00 Uhr
Tuto informaci jste si vytiskli dne 04.10.26 v 18:27 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

Pvc lino

10819 výsledků
Přeskočit seznam výrobků
  • Kartuše lepidla Debbex Mamut
    Debbex
    Montážní lepidlo Debbex Mamut Glue Total 290 ml bílé
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 219,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 48,67 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Terasa z plastu s dřevěnou strukturou
    Perwood
    Terasové prkno WPC Safari Palisandr 3000x161x21 mm plný odlehčený profil
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 660,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 1366,46 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Bílé vchodové dveře se skleněnou výplní a klikou
    Víceúčelové dveře plastové Alabama II bílé 1000 x 2100 mm L
    Průměrné hodnocení: 2 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 6990,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Tři bílé tavné tyčinky
    Steinel
    Lepicí tyčinky Steinel ULTRA POWER Ø 11mm balení 40ks
    Průměrné hodnocení: 4.4 z 5 hvězdiček. 5 Hodnocení.
    cenu — 439,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 439,00 Kč za kg
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Plastový rohový profil omítky s otvory
    Bravo
    Profil rohový pro sádrokartonové desky Bravo délka 2,5 m plastový
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 49,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 19,60 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Pohled na místnost se skládacími dveřmi, komodou a policemi pro skladování v podkroví
    Shrnovací dveře Exclusive 83x204 cm beton
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 2750,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Terasa z kompozitního materiálu s dutými komorami
    Perwood
    Terasové prkno WPC Safari Light Grey 2000x161x21 mm plný odlehčený profil
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 440,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 1366,46 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Montážní páska transparentní Roxolid 19 mm x 5 m
    Roxolid
    ROXOLID oboustranná páska 5 m transparentní 19 mm
    Průměrné hodnocení: 3.7 z 5 hvězdiček. 6 Hodnocení.
    cenu — 259,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 51,80 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Role textilní pásky, 48 mm x 50 m
    Roxolid
    Opravná páska Roxolid Extra černá 48mmx50m
    Průměrné hodnocení: 3.3 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 299,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 5,98 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Krycí fólie s jemnou maskovací páskou, 270 centimetrů x 16 metrů
    Roxolid
    Maskovací páska s fólií ROXOLID 270 cm x 16 m
    Průměrné hodnocení: 3 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 239,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 5,53 Kč za m²
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Debbex gumový sprej pro flexibilní opravy prasklin a netěsností
    Debbex
    Guma ve spreji Debbex 400 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 292,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 730,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastový U-profil
    Bravo
    Profil ukončovací pro sádrokartonové desky Bravo 12,5 mm délka 2,5 m plastový
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 75,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 30,00 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Soudal studnařská montážní pěna
    Soudal
    Montážní pěna PUR SOUDAL studnařská GG DIY trubičková 750 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 266,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 354,67 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Malířský váleček s proužky
    Color Expert
    Váleček Nylon 25 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 115,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Tři role výstražné značkovací pásky s pruhovaným vzorem
    Tesa
    Výstražná páska tesa žluto černá 50 mm x 30 m
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 235,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 7,12 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Role šedé textilní pásky 48 milimetrů krát 50 metrů
    Roxolid
    Opravná páska Roxolid Extra stříbrná 48mmx50m
    Průměrné hodnocení: 3.3 z 5 hvězdiček. 6 Hodnocení.
    cenu — 299,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 5,98 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Role šedé textilní lepicí pásky, 50 milimetrů krát 50 metrů
    Roxolid
    Opravná páska ROXOLID stříbrná 50mm x 50m
    Průměrné hodnocení: 4.7 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 3,98 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Krycí fólie s jemnou lepicí páskou, 140 centimetrů krát 25 metrů
    Roxolid
    Maskovací páska s fólií ROXOLID 140 cm x 25 m
    Průměrné hodnocení: 3.7 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 5,69 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Krycí páska Fineline Tape, 55 cm x 25 m, balené
    Roxolid
    Maskovací páska s fólií ROXOLID 55 cm x 25 m
    Průměrné hodnocení: 4.5 z 5 hvězdiček. 6 Hodnocení.
    cenu — 149,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 10,84 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěný dekorativní prvek s kresbou
    d-c-fix
    Samolepící fólie SANREMO dřevo, DUB S 67,5x200cm
    Průměrné hodnocení: 4 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 147,41 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Maston zlatý sprej s ukázkou barvy
    Maston
    Barva ve spreji Maston Deko-Effekt zlatá 0,4 l
    Průměrné hodnocení: 4.2 z 5 hvězdiček. 10 Hodnocení.
    cenu — 279,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 697,50 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Balení 20 g epoxidového tmelu Alteco
    ALTECO Epoxidová plastelína EPOPUTTY 100g
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 1990,00 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Šedá cementová struktura pro design stěn
    d-c-fix
    Samolepící fólie Dekor Concrete 45x200cm
    Průměrné hodnocení: 4.9 z 5 hvězdiček. 9 Hodnocení.
    cenu — 139,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 154,44 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Rohožka s nápisem Vítejte doma
    Vnitřní rohožka Welcome Home černá 50 x 70 cm
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 399,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Nákoleník s gelovou vložkou pro řemeslné práce
    Gelový nákoleník Ardon RICKIE, 1 pár, univerzální velikost
    Průměrné hodnocení: 4 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 499,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za pár
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Montážní sada pro rolety s upínacími držáky, řetízkovým mechanismem, držáky a lepicími páskami pro upevnění bez vrtání.
    Sada příslušenství den a noc bílá
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 105,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Váleček na barvu s proužkovaným vzorem
    Color Expert
    Válec lakovací Nylon vlas 12 mm 25 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Tuba s lepidlem na PVC
    Debbex
    Lepidlo Debbex Instal Fix na novodur 130 ml
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 84,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 646,15 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Tesa Perfect Plus maskovací páska, 50 metrů krát 19 milimetrů
    Tesa
    Maskovací páska tesa Masking tape Perfect+ žlutá 50 m x 19 mm
    Průměrné hodnocení: 1 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 129,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 2,58 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Role nábytkové fólie
    d-c-fix
    Samolepicí fólie D-C Fix UNI matná ANTRACIT
    Průměrné hodnocení: 1 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 189,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 140,00 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Šedé betonové pozadí
    d-c-fix
    Samolepicí fólie CONCRETE 90x200 cm
    Průměrné hodnocení: 4.6 z 5 hvězdiček. 16 Hodnocení.
    cenu — 265,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 140,21 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dekorativní dřevěná deska s kresbou dřeva
    d-c-fix
    Samolepicí fólie D-C Fix WOOD RIBBECK OAK
    Průměrné hodnocení: 4.4 z 5 hvězdiček. 5 Hodnocení.
    cenu — 189,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 140,00 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Výstražná páska Roxolid, 60 mm x 66 m
    Roxolid
    Výstražná lepící páska Roxolid 60 mm x 66 m černo-žlutá
    Průměrné hodnocení: 3.7 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 3,02 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kbelík Bison Rubber Seal, pro utěsnění, ochranu a opravy
    Bison
    Izolační nátěr BISON RUBBER SEAL Univerzální 750 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 469,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 625,33 Kč za l
    V současné době nelze koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Role nábytkové fólie
    d-c-fix
    Samolepicí fólie D-C Fix UNI SIDENMATT ANTRAC.
    Průměrné hodnocení: 4.5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 129,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 143,33 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Role textilní lepicí pásky Roxolid 50 mm x 50 m
    Roxolid
    Opravná páska ROXOLID černá 50mm x 50m
    Průměrné hodnocení: 3 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 3,98 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
nahoru