Je Praha - Černý Most skutečně vaše prodejna?
Oblíbené 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 6:30 - 21:00 Uhr
so: 7:00 - 21:00 Uhr
ne: 8:00 - 21:00 Uhr
Tuto informaci jste si vytiskli dne 29.09.26 v 13:11 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

Pvc linoleum

10831 výsledků
Přeskočit seznam výrobků
  • Detail laminátové podlahy s dřevěným vzhledem
    Samolepicí vinylová podlaha dub Oak dlaždice 23 x 91,4 cm balení 15 ks
    Průměrné hodnocení: 4 z 5 hvězdiček. 8 Hodnocení.
    cenu — 439,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 1376,27 Kč za Balení
    Při odběru 40 Balení:
    cenu — 399,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 1250,87 Kč za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Detail vinylové podlahy s dřevěným vzhledem
    Gerflor
    Samolepicí vinylová podlaha hnědá Senso Rustic Pecan dlaždice 15,2 x 91,4 cm balení 16 ks
    Průměrné hodnocení: 4 z 5 hvězdiček. 28 Hodnocení.
    cenu — 439,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 965,80 Kč za Balení
    Při odběru 55 Balení:
    cenu — 399,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 877,80 Kč za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ceresit Chemoprén CH 50 kontaktní lepidlo na podlahy v dóze
    Ceresit
    Lepidlo na podlahy Ceresit Chemoprén 1 l
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 429,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 429,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Detailní záběr podlahových dlaždic s kamenným vzorem
    Gerflor
    Samolepicí vinylová podlaha Senso Natural Night Slate dlaždice 30,5 x 60,9 cm balení 12 ks
    Průměrné hodnocení: 4.6 z 5 hvězdiček. 19 Hodnocení.
    cenu — 439,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 974,58 Kč za Balení
    Při odběru 55 Balení:
    cenu — 399,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 885,78 Kč za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kontaktní lepidlo Ceresit Chemoprén CH 50 na podlahy v plechové dóze
    Ceresit
    Lepidlo na podlahy Ceresit Chemoprén 0,5 l
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 249,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 498,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Uspořádání dlaždic s kamenným vzhledem
    Samolepicí vinylová podlaha béžová Quitmore dlaždice 60 x 30 cm balení 12 ks
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 439,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 978,53 Kč za Balení
    Při odběru 48 Balení:
    cenu — 399,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 889,37 Kč za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Světlá vinylová podlahová krytina s dřevěným vzhledem
    Gerflor
    Samolepicí vinylová podlaha dub dlaždice 91,4 x 15,2 cm balení 16 ks
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 5 Hodnocení.
    cenu — 439,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 965,80 Kč za Balení
    Při odběru 55 Balení:
    cenu — 399,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 877,80 Kč za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěná podlaha s kresbou dřeva
    Gerflor
    Samolepicí vinylová podlaha Senso Classic Noyer Naturel dlaždice 15,2 x 91,4 cm balení 16 ks
    Průměrné hodnocení: 4.4 z 5 hvězdiček. 9 Hodnocení.
    cenu — 439,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 965,80 Kč za Balení
    Při odběru 55 Balení:
    cenu — 399,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 877,80 Kč za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Položená laminátová podlaha s dřevěným vzhledem
    Classen
    Minerální SPC podlaha 4+1 dub Namadi
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 605,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 1535,49 Kč za Balení
    Při odběru 45 Balení:
    cenu — 555,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 1408,59 Kč za Balení
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Šedé podlahové dlaždice s betonovým vzhledem do interiéru.
    Samolepicí vinylová podlaha béžová Brosa dlaždice 60 x 30 cm balení 12 ks
    Průměrné hodnocení: 4.5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 439,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 978,53 Kč za Balení
    Při odběru 48 Balení:
    cenu — 399,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 889,37 Kč za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Podlahová krytina ze světlého dřeva
    Samolepicí vinylová podlaha přírodní Liberty Oak dlaždice 91,4 x 15,2 cm balení 15 ks
    Průměrné hodnocení: 3.3 z 5 hvězdiček. 9 Hodnocení.
    cenu — 439,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 917,51 Kč za Balení
    Při odběru 40 Balení:
    cenu — 399,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 833,91 Kč za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěná podlaha s kresbou dřeva
    Classen
    Minerální SPC podlaha 4+1 Akis
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 660,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 1554,96 Kč za Balení
    Při odběru 48 Balení:
    cenu — 607,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 1430,09 Kč za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Průhledná ochranná podložka na dřevěné podlaze
    Podlahová rohož transparentní 120x150cm
    Průměrné hodnocení: 3.4 z 5 hvězdiček. 11 Hodnocení.
    cenu — 1285,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Světlá laminátová podlaha s dřevěnou strukturou
    Classen
    Minerální SPC podlaha 4+1 dub Nambung
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 605,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 1535,49 Kč za Balení
    Při odběru 45 Balení:
    cenu — 555,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 1408,59 Kč za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kbelík s multifunkčním fixačním prostředkem Bostik SF 701
    Bostik
    Lepidlo po podlahové krytiny SF 701 Bostik 3,5kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 629,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 179,71 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Bostik SF 731 Multifunkční kontaktní lepidlo v kbelíku
    Bostik
    Lepidlo na podlahové krytiny, Korek-kontakt BOSTIK SF 731 750 g
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 259,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 345,33 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Mozaikové dlaždice se čtvercovým vzorem pro design stěn a podlah
    PVC panel na stěnu 108 Mosaic Marocco 95,5 x 48 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 169,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 369,00 Kč za m²
    Při odběru 30 ks:
    cenu — 160,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 349,34 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Duvilax Lepidlo lepidlo na obklady v kbelíku, 1 kg
    Den Braven
    Lepidlo na obklady a dlažbu DUVILAX L58 1 kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 199,00 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Střešní okno se sítí proti hmyzu na taškové střeše
    Velux
    Markýza na střešní okno VELUX MHL CK00 5060
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 14 Hodnocení.
    cenu — 1525,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Střešní okno se sítí proti hmyzu na taškové střeše
    Velux
    Markýza na střešní okno VELUX MHL UK00 5060G
    Průměrné hodnocení: 4.8 z 5 hvězdiček. 19 Hodnocení.
    cenu — 2910,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Střešní okno se sítí proti hmyzu na taškové střeše
    Velux
    Markýza na střešní okno VELUX MHL 200 5060I
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 10 Hodnocení.
    cenu — 1933,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Střešní okno se sítí proti hmyzu na taškové střeše
    Velux
    Markýza na střešní okno VELUX MHL FK00 5060
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 18 Hodnocení.
    cenu — 1634,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Žlutý okapový filtr se sítem
    ACO
    Výtokový díl s ochrannou mřížkou ACO Flex DN125
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 659,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 659,00 Kč za m
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Sada dveřního zavírače s příslušenstvím
    Pertura
    Náhradní sada a koncový doraz ke dveřím Tildra
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 759,23 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Upevňovací materiál pro kovové sloupky zábradlí, včetně šroubů, hmoždinek a imbusového klíče
    Pertura
    Montážní sada ke dveřím Tildra
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 505,73 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dva černé rohové držáky a šrouby pro upevnění
    Vstupní trychtýř pro vodicí lištu rolety černý (balení=2 kusy) včetně šroubovací vsuvky
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 161,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Zakrytá nafukovací vířivka Intex
    INTEX
    Kryt Intex 128454GN pro zakrytí nafukovacího vířivého bazénu Intex Pure Spa, černý
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 3590,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Kryt na vířivku Intex
    INTEX
    Krycí plachta pro Intex Pure Spa 77"
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 2950,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Kulatý sedací vak s koncentrickými kruhy
    INTEX
    Vnitřní nafukovací kryt pro Pure Spa 77
    Průměrné hodnocení: 4.8 z 5 hvězdiček. 17 Hodnocení.
    cenu — 1589,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Kuchyňský dřez s vodovodní baterií, utěrkou, šálky a dekorativními obklady
    d-c-fix
    Samolepicí PVC panel Wall Tiles Lina béžový 15,25 x 15,25 cm
    Průměrné hodnocení: 3 z 5 hvězdiček. 4 Hodnocení.
    cenu — 129,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 921,43 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ceresit UK 200 Univerzální disperzní lepidlo v růžovém kbelíku
    Ceresit
    Univerzální disperzní lepidlo Ceresit UK 200 14 kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 1645,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 117,50 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Univerzální disperzní lepidlo Ceresit UK 200 v kbelíku
    Ceresit
    Univerzální disperzní lepidlo Ceresit UK 200 5 kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 649,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 129,80 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Lepidlo na dřevo v plastové láhvi
    Den Braven
    Lepidlo na dřevo Den Braven Woodfix D3, 750 ml
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 194,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 258,67 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Multifunkční fixatér Bostik v kbelíku
    Bostik
    Lepidlo na koberce, fixace SF 701 BOSTIK 800g
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 179,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 223,75 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kbelík univerzálního lepidla Bostik SF 711
    Bostik
    Lepidlo univerzální Bostik 850g
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 145,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 170,59 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Bostik SF 714 Lepidlo lepidlo na designové krytiny ECOLINE, 13 kg balení
    Bostik
    Lepidlo na designové krytiny SF 714 13kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 2290,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 176,15 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
nahoru