Je Praha - Černý Most skutečně vaše prodejna?
Oblíbené 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 6:30 - 21:00 Uhr
so: 7:00 - 21:00 Uhr
ne: 8:00 - 21:00 Uhr
Tuto informaci jste si vytiskli dne 29.09.26 v 17:22 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

Pvc linoleum

10831 výsledků
Přeskočit seznam výrobků
  • Plastová podlahová lišta
    Soklová lišta s jádrem světle šedá; 60mm; 2,5m
    Průměrné hodnocení: 4.8 z 5 hvězdiček. 6 Hodnocení.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 79,60 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ukončovací profil z plastu
    Kanálková lišta KSL 50 břidlice 2,5m
    Průměrné hodnocení: 2 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 149,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 59,60 Kč za m
    Při odběru 20 ks:
    cenu — 134,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 53,60 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dva kamenné kryty zdi
    Kouty 2 ks ke kanálkové liště šedý kámen
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Nábytkové kluzáky z plsti a plastu, různé provedení
    Hamat
    Vnitřní rohožka rypsová 50 x 80 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dvě schodišťová madla z kamene
    Koncovky 2 ks ke kanálkové liště šedý kámen
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dva kryty sprchového koutu
    Spojky 2 ks ke kanálkové liště šedý kámen
    Průměrné hodnocení: 4 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dvě kamenné krytky sloupků
    Rohy 2 ks ke kanálkové liště šedý kámen
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ochranný profil proti nárazu s označením
    Kobercová soklová lišta tmavo šedá 50mm; 2,5m; bez drážky; nalepovací
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 129,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 51,60 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dekorativní nástěnná samolepka s větvemi, listy a motýly
    3D samolepka na zeď Branch 31 x 31 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 269,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Šedá tkanina s texturou
    3D samolepicí dekorace TEXTIL 60 x 280 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 599,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Role
    Odpovídá 356,55 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Tapeta s vertikální pruhovanou strukturou
    3D samolepicí dekorace STONE šedý pruh 60 x 280 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 499,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Role
    Odpovídá 297,02 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Detail zdi s omítkovou strukturou
    3D samolepicí dekorace STONE omítka 60 x 280 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 499,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Role
    Odpovídá 297,02 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Textura světlé zdi
    3D samolepicí panel STONE travertin 60 x 280 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 499,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Role
    Odpovídá 332,67 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ozdobné kruhy různých velikostí
    3D samolepka na zeď, Crearreda kruhy 31 x 31 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 259,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Samolepky na zeď s motivy Tlapkové patroly a velitelství.
    Nálepky Tlapková patrola DK 2322 65 x 85 cm 28 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 499,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ilustrace s koňskými hlavami, květinami a listy
    AGDesign
    Samolepka na zeď Koně 31x31 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 169,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Sada nálepek Transformers Rise of the Beasts
    AGDesign
    Dětská samolepka na zeď Transformers 31x31 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 169,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dvě plastové kabelové svorky
    Vnější rohy ke kanálkové liště Cloudy šedá 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 34,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dva rohové kusy pro soklové lišty
    Kouty ke kanálkové liště Cloudy šedé 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 34,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Koncovky soklových lišt z plastu
    Koncovky ke kanálkové liště Cloudy šedá 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 34,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dvě rozety k topným trubkám z plastu
    Spojky ke kanálkové liště Cloudy šedá 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 34,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ilustrace s různými kreslenými zvířaty, včetně žiraf, mývalů, jelena a hrocha
    AGDesign
    Dětská samolepka na zeď Zvířátka 31x31 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 169,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Bílá plastová soklová lišta
    Soklová lišta "Tondo 60" 250cm, bílá
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 299,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 119,60 Kč za m
    Při odběru 20 ks:
    cenu — 269,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 107,60 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ochranný profil hran s označením
    Kobercová soklová lišta bílá; 50mm; 2,5m; bez drážky; nalepovací
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 129,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 51,60 Kč za m
    Při odběru 20 ks:
    cenu — 115,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 46,00 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Detail zdi s omítkovou strukturou
    3D samolepicí dekorace STONE omítka 60 x 280 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 499,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Role
    Odpovídá 297,02 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastová podlahová lišta
    Kanálková lišta P60D 2dílná 60x22mm 2,5m; bílá
    Průměrné hodnocení: 3.8 z 5 hvězdiček. 22 Hodnocení.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 79,60 Kč za m
    Při odběru 100 ks:
    cenu — 165,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 66,00 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Rohový prvek pro kuchyňský nábytek
    Tapetovací rohová lišta bílá 2,6 m, 20x20 mm
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 6 Hodnocení.
    cenu — 145,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 55,77 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Role malířské krepové pásky pro malířské práce
    Samolepicí zakončovací páska na tapety bílá 18 mm, 5 m
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 45,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Role
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • 3D dekorace na zeď s kruhovým vzorem
    3D samolepka na zeď Black-White Circles 34 x 17 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 249,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dekorativní větve s květy
    Samolepka na zeď, motiv květiny
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Samolepky s hvězdicovým vzorem
    3D samolepka na zeď Crearreda 34 x 17 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 229,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kolekce dlaždic s různými vzory
    Samolepicí PVC panel Azulejos motiv 47 x 65 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 399,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Kovový přechodový profil na koberci
    Přechodový profil 1000 mm x 38 mm x 2,5 mm Hliník Nalepovací Černá
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 235,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 235,00 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kartuše lepidla Soudal Fix All Flexi
    Soudal
    Lepicí tmel SOUDAL Fix All Flexi 290 ml šedý
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 212,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 731,03 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Stavební silikon v kartuši o objemu 310 mililitrů
    Precit Built
    Stavbařský tmel PRECIT 310 ml šedý
    Průměrné hodnocení: 3.7 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 171,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 551,61 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Soklová lišta se vzhledem dubového dřeva pro zakončení stěn
    Podlahová lišta Cellpro světlý dub 6 x 240 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 235,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 97,92 Kč za m
    Při odběru 100 ks:
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 82,92 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
nahoru