Je Praha - Černý Most skutečně vaše prodejna?
Oblíbené 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 6:30 - 21:00 Uhr
so: 7:00 - 21:00 Uhr
ne: 8:00 - 21:00 Uhr
Tuto informaci jste si vytiskli dne 29.09.26 v 19:43 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

Pvc linoleum

10831 výsledků
Přeskočit seznam výrobků
  • Plastová soklová lišta
    Soklová lišta Mondo Bílá 240 x 10 cm tl. 1,4 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 499,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 207,92 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Úhelníkový profil z plastu
    Soklová lišta Černá 1,85 cm x 5 m
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 255,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Role
    Odpovídá 51,00 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastová soklová lišta
    Kanálková soklová lišta PVC ořech olivový odstín 50 x 2500 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 149,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 59,60 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastový těsnicí profil
    Soklová lišta Cellpro černá 6 x 240 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 235,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 97,92 Kč za m
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Rohová lišta z plastu
    Soklová lišta Bílá 1,85 cm x 5 m
    Průměrné hodnocení: 3.8 z 5 hvězdiček. 5 Hodnocení.
    cenu — 255,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Role
    Odpovídá 51,00 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastový rohový profil
    Soklová lišta Béžová 1,85 cm x 5 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 255,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Role
    Odpovídá 51,00 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastový rohový profil
    Soklová lišta Světlý dub 1,85 cm x 5 m
    Průměrné hodnocení: 1 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 255,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Role
    Odpovídá 51,00 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastová soklová lišta
    Soklová lišta KU006 béžová samolepicí 15 x 50 x 15000 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 419,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Role
    Odpovídá 27,93 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Hliníkový profil
    Soklová lišta Cellpro Černá 240 x 7 cm tl. 1,5 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 489,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 203,75 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Podlahová lišta s dekorem dubového dřeva pro interiéry
    Soklová lišta Cellpro Dub světlý 240 x 6 cm tl. 1,2 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 235,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 97,92 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastová podlahová lišta s povrchem v dekoru dřeva
    Soklová lišta Cellpro Dub rezavě hnědý 240 x 6 cm tl. 1,2 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 235,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 97,92 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dva vnější rohy soklové lišty z plastu
    Kouty 2 ks ke kanálkové liště břidlice
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 34,50 Kč za ks
    Při odběru 10 Balení:
    cenu — 62,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 31,00 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Pokosnice s rukojetí
    Kleště na PVC lišty
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 549,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Lichoběžníková čepel pro řezací nůž
    Náhradní břit na kleště na PVC lišty
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 29,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Rohový profil z plastu
    Alberts
    L profil PVC alu šedá 10x10x1 mm, 1 m
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 51,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 51,00 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Rohový profil z plastu
    Alberts
    L profil PVC alu šedá 15x15x1 mm, 1 m
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 57,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 57,00 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Různé koření a přísady v miskách na dřevěném povrchu.
    Samolepicí kuchyňský panel Crearreda Koření 47 x 65 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 389,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Britská vlajka na dřevě
    Samolepicí kuchyňský panel Crearreda Great Britain 47 x 65 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 389,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Kamenné obložení stěn
    Samolepicí kuchyňský panel Crearreda Stones 47 x 65 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 349,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Vzor dlaždic s květinovými a geometrickými motivy
    Samolepicí kuchyňský panel Crearreda Ornamentální dlaždičky 47 x 65 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 399,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Detail cihlové zdi
    Samolepicí kuchyňský panel Crearreda Bílé cihly 47 x 65 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 349,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dlaždice s modrobílými vzory
    Samolepicí kuchyňský panel Crearreda Azulejos 47 x 65 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 389,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Top produkt
    Plastová soklová lišta
    Kanálková lišta KSL50 50x22mm; 2,5m bílá; středový kabelový kanál
    Průměrné hodnocení: 3.8 z 5 hvězdiček. 16 Hodnocení.
    cenu — 149,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 59,60 Kč za m
    Při odběru 20 ks:
    cenu — 134,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 53,60 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastová soklová lišta s dřevěnou strukturou
    Soklová lišta s jádrem bílá 60mm; 2,5m
    Průměrné hodnocení: 4.6 z 5 hvězdiček. 15 Hodnocení.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 79,60 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastová podlahová lišta s dřevěným dekorem
    Soklová lišta KU006 dub samolepicí 15 x 50 x 15000 mm
    Průměrné hodnocení: 2.5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 419,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Role
    Odpovídá 27,93 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kolo pro sekačku na trávu
    Tarrox
    Kolo plastové Tarrox Ø 150 mm černé s max. nosností 25 kg
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 90,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Kolo s profilem pro zahradní nářadí
    Tarrox
    Kolo plastové Tarrox Ø 150 mm černo-červené s max. nosností 25 kg
    Průměrné hodnocení: 4.5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 59,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dvě černé klapky svodu
    Spojky 2 ks ke kanálkové liště břidlice
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 34,50 Kč za ks
    Při odběru 10 Balení:
    cenu — 62,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 31,00 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dva plastové kryty topných trubek
    Rohy 2 ks ke kanálkové liště břidlice
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 34,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dva kryty topných trubek
    Koncovky 2 ks ke kanálkové liště břidlice
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 34,50 Kč za ks
    Při odběru 10 Balení:
    cenu — 62,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 31,00 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ceresit K188 E Speciální lepidlo na PVC, CV, polyolefin a gumové podlahové krytiny v kbelíku
    Ceresit
    Speciální lepidlo Extra Ceresit K 188 E 13 kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 2879,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 221,46 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ceresit K188 E Speciální lepidlo na PVC, CV, polyolefin a gumové podlahové krytiny v kbelíku
    Ceresit
    Speciální lepidlo Extra Ceresit K 188 E 5 kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 1449,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 289,80 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kartuše stavebního silikonu, 310 mililitrů
    Precit Built
    Stavbařský tmel PRECIT 310 ml transparentní
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 171,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 551,61 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěné panely s rustikálním povrchem
    Protiúnavový běhoun 8mm vzor dřevo 50x150cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 699,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěné panely s perem a drážkou
    Samolepící lamely dub hnědý 100 x 60 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 359,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 598,33 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Podlahová lišta s dřevěným dekorem
    Kanálková lišta dub natural 5 x 250 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 79,60 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
nahoru