Je Praha - Černý Most skutečně vaše prodejna?
Oblíbené 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 6:30 - 21:00 Uhr
so: 7:00 - 21:00 Uhr
ne: 8:00 - 21:00 Uhr
Tuto informaci jste si vytiskli dne 29.09.26 v 12:02 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

Pvc podlahy

Kategorie, které odpovídají vašemu vyhledávání.

2539 výsledků
Přeskočit seznam výrobků
  • Pohled na laminátovou podlahovou plochu
    Amorim
    Korková podlaha 8.5 Hazelnut Oak
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 1803,34 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 799,00 Kč za m²
    Při odběru 44 Balení:
    cenu — 1704,04 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 755,00 Kč za m²
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Podlahová krytina ze světlého dřeva
    Amorim
    Korková podlaha 9.0 dub Rock
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 1643,46 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 910,00 Kč za m²
    Při odběru 44 Balení:
    cenu — 1551,35 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 859,00 Kč za m²
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Podlahová krytina se vzhledem dřeva
    Amorim
    Korková podlaha 8.5 Golden Rustic dub
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 1803,34 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 799,00 Kč za m²
    Při odběru 44 Balení:
    cenu — 1704,04 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 755,00 Kč za m²
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Ceresit UK 200 Univerzální disperzní lepidlo v růžovém kbelíku
    Ceresit
    Univerzální disperzní lepidlo Ceresit UK 200 14 kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 1645,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 117,50 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Univerzální disperzní lepidlo Ceresit UK 200 v kbelíku
    Ceresit
    Univerzální disperzní lepidlo Ceresit UK 200 5 kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 649,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 129,80 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kuchyňský dřez s vodovodní baterií, utěrkou, šálky a dekorativními obklady
    d-c-fix
    Samolepicí PVC panel Wall Tiles Lina béžový 15,25 x 15,25 cm
    Průměrné hodnocení: 3 z 5 hvězdiček. 4 Hodnocení.
    cenu — 129,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 921,43 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kuchyňská scéna s dřezem, baterií a obklady s ornamentálním vzorem
    d-c-fix
    Samolepicí PVC panel Wall Tiles Nadia olive 15,25 x 15,25 cm
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 129,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 921,43 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dekorativní dlaždice s geometrickými vzory v šedé a zlaté barvě
    d-c-fix
    Samolepicí PVC panel Wall Tiles Amira obklad na stěnu šedý 15,25 x 15,25 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 129,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 921,43 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Duvilax Lepidlo lepidlo na obklady v kbelíku, 1 kg
    Den Braven
    Lepidlo na obklady a dlažbu DUVILAX L58 1 kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 199,00 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Lepidlo na dřevo v plastové láhvi
    Den Braven
    Lepidlo na dřevo Den Braven Woodfix D3, 750 ml
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 194,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 258,67 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kbelík akrylátového lepidla na vinylové a textilní podlahy
    Mapei
    Akrylátové lepidlo na koberce Mapei Maperyl Eco 25 kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 3135,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 125,40 Kč za kg
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Kbelík akrylátového lepidla na vinylové a textilní podlahy
    Mapei
    Akrylátové lepidlo na koberce Mapei Maperyl Eco 5 kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 913,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 182,60 Kč za kg
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Kbelík akrylátového lepidla na vinylové a textilní podlahy
    Mapei
    Akrylátové lepidlo na koberce Mapei Maperyl Eco 20 kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 2041,60 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 127,60 Kč za kg
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Koupelna s obklady s různými vzory, baterie a koupelnové doplňky
    d-c-fix
    Samolepicí PVC panel Wall Tiles Jamila olive 15,25 x 15,25 cm, balení 6 ks
    Průměrné hodnocení: 3 z 5 hvězdiček. 5 Hodnocení.
    cenu — 129,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 921,43 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kuchyňská scéna s bílými dlaždicemi, skříňkami a dekorativními prvky na pracovní desce
    d-c-fix
    Samolepicí PVC panel na zeď d-c-fix Wall Tiles Uni bílý 15,25 x 15,25 cm 6 ks
    Průměrné hodnocení: 2 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 129,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 921,43 Kč za m²
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Multifunkční fixatér Bostik v kbelíku
    Bostik
    Lepidlo na koberce, fixace SF 701 BOSTIK 800g
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 179,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 223,75 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Bostik SF 714 Lepidlo lepidlo na designové krytiny ECOLINE, 13 kg balení
    Bostik
    Lepidlo na designové krytiny SF 714 13kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 2290,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 176,15 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kbelík univerzálního lepidla Bostik SF 711
    Bostik
    Lepidlo univerzální Bostik 850g
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 145,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 170,59 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Světlá kuchyně s obkladem ve stylu Orient
    d-c-fix
    Samolepicí PVC panel Wall Tiles Nadia zlatý 15,25 x 15,25 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 129,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 921,43 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Světlá kuchyně s obkladem ve stylu retro, kuchyňskými skříňkami a dřevěnou pracovní deskou
    d-c-fix
    Samolepicí PVC panel Wall Tiles Jamila zlatý 15,25 x 15,25 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 129,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 921,43 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kuchyňská scéna s vzorovanými dlaždicemi, pracovní deskou a kuchyňským náčiním
    d-c-fix
    Samolepicí PVC panel Wall Tiles Nadia modrý 15,25 x 15,25 cm
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 129,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 921,43 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kuchyňská scéna s dřezem, pracovní deskou a dekorativními samolepkami na dlaždice
    d-c-fix
    Samolepicí PVC panel Wall Tiles Cubia zlatý 15,25 x 15,25 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 129,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 921,43 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dekorativní obkládačka se rostlinami a nádobami
    d-c-fix
    Samolepicí PVC panel Wall Tiles Jamila modrý 15,25 x 15,25 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 129,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 921,43 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kuchyňská scéna s obklady v retro stylu, varnou deskou a kuchyňským náčiním
    d-c-fix
    Samolepicí PVC panel Wall Tiles Alia zlatý 15,25 x 15,25 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 129,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 921,43 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dekorativní nálepky na dlaždice s ornamentálním vzorem v kuchyni
    d-c-fix
    Samolepicí PVC panel Wall Tiles Alia modrý 15,25 x 15,25 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 129,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 921,43 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Svářecí pasta na PVC za studena Typ T v žlutém obalu, 44 gramů
    Lepidlo pro svařování PVC za studena typ T 44 g
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 379,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 8613,64 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Tuba PVC studené svařovací pasty s nástrojem
    Lepidlo pro svařování PVC za studena typ C 132 g
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 739,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 5598,48 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kuchyňská scéna s modrými obkladačkami, pracovní deskou a kuchyňským náčiním.
    d-c-fix
    Samolepicí PVC panel na zeď d-c-fix Wall Tiles Uni modrý 15,25 x 15,25 cm 6 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 129,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 921,43 Kč za m²
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Kuchyňská scéna s obkládanou stěnou, pracovní deskou a kuchyňským náčiním.
    d-c-fix
    Samolepicí PVC panel na zeď d-c-fix Wall Tiles Uni béžový 15,25 x 15,25 cm 6 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 129,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 921,43 Kč za m²
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Světlá kuchyně s dřezem, vodovodní baterií a dřevěnou pracovní deskou
    d-c-fix
    Samolepicí PVC panel na zeď d-c-fix Wall Tiles Uni zlatý 15,25 x 15,25 cm 6 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 129,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 921,43 Kč za m²
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Světlá kuchyně s bílými skříňkami, dřevěnou pracovní deskou, dřezem a šedými dlaždicemi
    d-c-fix
    Samolepicí PVC panel na zeď d-c-fix Wall Tiles Uni tmavě šedý 15,25 x 15,25 cm 6 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 129,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 921,43 Kč za m²
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Světlá kuchyně s umyvadlem, baterií a zelenými dlaždicemi
    d-c-fix
    Samolepicí PVC panel na zeď d-c-fix Wall Tiles Uni olivově zelený 15,25 x 15,25 cm 6 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 129,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 921,43 Kč za m²
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Dekor dřeva
    PVC podlahová lišta 012/030 dřevo -dub (metráž)
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 35,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastová podlahová lišta
    Podlahová lišta Cellpro bílá 6 x 240 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 235,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 97,92 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastová soklová lišta
    Podlahová lišta Mondo bílá 8 x 240 cm
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 329,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 137,08 Kč za m
    Při odběru 40 ks:
    cenu — 296,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 123,33 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastová zakončovací lišta v průřezu
    Podlahová lišta Cellpro bílá 7 x 240 cm
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 289,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 120,42 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
nahoru