Je Praha - Černý Most skutečně vaše prodejna?
Oblíbené 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 6:30 - 21:00 Uhr
so: 7:00 - 21:00 Uhr
ne: 8:00 - 21:00 Uhr
Tuto informaci jste si vytiskli dne 29.09.26 v 15:22 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

Pvc podlahy

Kategorie, které odpovídají vašemu vyhledávání.

2539 výsledků
Přeskočit seznam výrobků
  • Podlahová lišta s dřevěným dekorem a klipovým upevněním
    Podlahová lišta ARBITON 15x60x2200MM NEWPORT OAK
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 259,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 117,73 Kč za m
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Podlahová lišta s dřevěným dekorem a klipovým upevněním
    Podlahová lišta ARBITON 15x60x2200MM VERMONT OAK
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 259,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 117,73 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kartuše lepidla Soudal Fix All Flexi
    Soudal
    Lepicí tmel SOUDAL Fix All Flexi 290 ml bílý
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 212,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 731,03 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Detail strukturované světlé textilie
    Protiskluzová podložka MAGIC-STOP bílá, 50x150cm
    Průměrné hodnocení: 4.4 z 5 hvězdiček. 5 Hodnocení.
    cenu — 159,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 212,00 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Stavební silikon kartuše 310 ml
    Precit Built
    Stavbařský tmel PRECIT 310 ml bílý
    Průměrné hodnocení: 1 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 171,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 551,61 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěná podlahová lišta na dřevěné podlaze u stěny
    Podlahová lišta SPC 2000x500x12 mm Canmore
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 245,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 122,50 Kč za m
    V současné době nelze koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Podlahová lišta s klipsovým upevněním
    Podlahová lišta ARBITON 15x60x2200MM SCANDINAVIAN OAK
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 259,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 117,73 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Šedá plastová podlahová lišta na podlaze a na stěně
    Podlahová lišta SPC 2000x500x12 mm Regina
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 245,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 122,50 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dvě dřevěné lišty se zaoblenými rohy
    Ukončení podlahové lišty SPC Winnipeg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za pár
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Top produkt
    Savo čistič podlah a povrchů s vůní oceánu v plastové lahvi
    SAVO
    SAVO na podlahy vůně oceán
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 80,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 106,67 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Podlahová lišta s klipovým upevněním
    Podlahová lišta ARBITON 15x60x2200MM CORNWALL OAK
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 259,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 117,73 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastová podlahová lišta s dřevěným vzhledem u zdi
    Podlahová lišta SPC 2000x500x12 mm Ottawa
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 245,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 122,50 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěná soklová lišta na laminátové podlaze
    Podlahová lišta SPC 2000x500x12 mm Hamilton
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 245,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 122,50 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěná podlahová lišta u zdi
    Podlahová lišta SPC 2000x500x12 mm Jagerndorf
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 245,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 122,50 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastová soklová lišta s dřevěnou strukturou na podlaze a stěně
    Podlahová lišta SPC 2000x500x12 mm Winnipeg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 245,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 122,50 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Bílá podlahová lišta na stěně nad podlahou
    Podlahová lišta SPC 2000x500x12 mm White
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 245,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 122,50 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěná podlaha s odpovídající podlahovou lištou u zdi
    Podlahová lišta SPC 2000x500x12 mm Golden
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 245,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 122,50 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Podlahová lišta s klipovým upevněním
    Podlahová lišta ARBITON 15x60x2200MM BRADFORD OAK
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 259,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 117,73 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Podlahová lišta s mramorovým vzhledem u stěny
    Podlahová lišta SPC 2000x500x12 mm Robson
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 245,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 122,50 Kč za m
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Plastová soklová lišta na laminátové podlaze
    Podlahová lišta SPC 2000x500x12 mm Vernon
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 245,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 122,50 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastová podlahová lišta namontovaná na stěně
    Podlahová lišta SPC 2000x500x12 mm Vancover
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 245,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 122,50 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastová podlahová lišta s dřevěnou strukturou na stěně a podlaze
    Podlahová lišta SPC 2000x500x12 mm Windsor
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 245,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 122,50 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěná podlahová lišta připevněná ke stěně
    Podlahová lišta SPC 2000x500x12 mm Calgary
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 245,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 122,50 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Podlahová lišta s mramorovým vzhledem na stěně a podlaze
    Podlahová lišta SPC 2000x500x12 mm Mramor
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 245,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 122,50 Kč za m
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Dřevěná podlahová lišta na zdi
    Podlahová lišta SPC 2000x500x12 mm Banff
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 245,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 122,50 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastová podlahová lišta s dřevěným dekorem na podlaze
    Podlahová lišta SPC 2000x500x12 mm Barrie
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 245,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 122,50 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěná soklová lišta namontovaná na zdi
    Podlahová lišta SPC 2000x500x12 mm Victoria
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 245,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 122,50 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastová podlahová lišta s dřevěným dekorem na zdi a podlaze
    Podlahová lišta SPC 2000x500x12 mm Jasper
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 245,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 122,50 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Podlahová lišta s dřevěným vzhledem u stěny
    Podlahová lišta SPC 2000x500x12 mm London
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 245,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 122,50 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Podlahová lišta imitující dřevo namontovaná na zdi
    Podlahová lišta SPC 2000x500x12 mm Toronto
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 245,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 122,50 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Soklová lišta s klipovým upevněním
    Podlahová lišta Arbiton VIGO 60 2200 x 60 x 15 mm dub sierra
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 259,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 117,73 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Podlahová lišta s dekorem dřeva a upevňovacími klipy
    Podlahová lišta Arbiton 2200 x 60 x 15 mm dub goldberg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 259,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 117,73 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastová podlahová lišta
    Podlahová lišta SPC 2000x500x12 mm Nice Grey
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 245,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 122,50 Kč za m
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Podlahová lišta s mramorovou strukturou na zdi
    Podlahová lišta SPC 2000x500x12 mm Wild Rocky
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 245,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 122,50 Kč za m
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Top produkt
    Savo čistič podlah a povrchů
    SAVO
    SAVO na podlahy vůně květin 750 ml
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 80,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 106,67 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Savo čistič podlah na dřevo a laminát
    SAVO
    SAVO na dřevo a podlahu 750 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 75,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 100,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
nahoru