Je Praha - Černý Most skutečně vaše prodejna?
Oblíbené 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 6:30 - 21:00 Uhr
so: 7:00 - 21:00 Uhr
ne: 8:00 - 21:00 Uhr
Tuto informaci jste si vytiskli dne 29.09.26 v 18:39 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

Pvc podlahy

Kategorie, které odpovídají vašemu vyhledávání.

2539 výsledků
Přeskočit seznam výrobků
  • Dva plastové kryty topných trubek
    Rohy 2 ks ke kanálkové liště břidlice
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 34,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dva kryty topných trubek
    Koncovky 2 ks ke kanálkové liště břidlice
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 34,50 Kč za ks
    Při odběru 10 Balení:
    cenu — 62,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 31,00 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Soklová lišta ve vzhledu betonu
    Podlahová lišta FU60L břidlice 19x58x2400 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 179,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 74,58 Kč za m
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dřevěná podlahová lišta
    Podlahová lišta FU60L Cosmo 19x58x2400 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 179,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 74,58 Kč za m
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dřevěná podlahová lišta
    SKANDOR
    Podlahová lišta MDF Skandor FU60L 19x58x2400 mm Canyon Moradillo
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 179,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 74,58 Kč za m
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Aku mop na podlahy Einhell s čisticím příslušenstvím. Baterie a nabíječka nejsou součástí balení.
    Einhell
    Aku čistič podlah Einhell CLEANEXXO 18V bez aku a nabíječky, 3437110
    Průměrné hodnocení: 4.2 z 5 hvězdiček. 81 Hodnocení.
    cenu — 3419,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Plastová soklová lišta
    SKANDOR
    Soklová lišta Skandor PVC KU48L Pore 15x38,5x2400 mm
    Průměrné hodnocení: 2 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 215,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 89,58 Kč za m
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dřevěná podlahová lišta
    Soklová lišta PVC KU48L Rovere Talco 15x38,5x2400 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 210,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 87,50 Kč za m
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Podlahová lišta se vzhledem dřeva
    SKANDOR
    Soklová lišta Skandor PVC KU048L dub šedý 15x38,5x2400 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 210,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 87,50 Kč za m
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dvě dřevěná schodišťová madla
    Koncovky 2 ks ke kobercové soklové liště, dub světlý s drážkou
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Ceresit K188 E Speciální lepidlo na PVC, CV, polyolefin a gumové podlahové krytiny v kbelíku
    Ceresit
    Speciální lepidlo Extra Ceresit K 188 E 5 kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 1449,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 289,80 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ceresit K188 E Speciální lepidlo na PVC, CV, polyolefin a gumové podlahové krytiny v kbelíku
    Ceresit
    Speciální lepidlo Extra Ceresit K 188 E 13 kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 2879,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 221,46 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Nástěnná skříňka pro odsavače par
    Vnitřní roh k vanové liště pod obklad
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 29,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kartuše stavebního silikonu, 310 mililitrů
    Precit Built
    Stavbařský tmel PRECIT 310 ml transparentní
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 171,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 551,61 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastová zakončovací lišta
    Soklová lišta pěnová bílá 2,5m 48mm
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 159,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 63,60 Kč za m
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dva kryty topných trubek
    Koncovky L+P ke kanálkové liště jasan bílý
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 85,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 850,00 Kč za m
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dvě plastové podlahové lišty
    Vnější rohy ke kanálkové lište jasan bílý 2ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 85,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Rohová krytka z plastu
    Vnitřní roh bílý 58/20 2 kusy
    Průměrné hodnocení: 4 z 5 hvězdiček. 5 Hodnocení.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 49,50 Kč za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Plastová krytka sloupku
    Vnější roh bílý 58/20 2 kusy
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 127,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 63,50 Kč za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Upevňovací spona pro montáž soklových lišt
    Koncový kus bílý SU60/FU60 (re & li)
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 49,50 Kč za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dva dveřní stopky z plastu
    Vnější rohy 2 ks k soklové liště pěnové bílé 48mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dva bílé vnitřní rohy pro kabelové žlaby
    Kouty 2 ks k soklové liště pěnové bílé 48mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dvě plastové rozety k radiátorům
    Koncovky 2 ks k soklové liště pěnové, bílé 48mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 718,75 Kč za m
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Podlahová lišta s dekorem dřeva
    Soklová lišta pěnová jasan bílý 2,5m 48mm
    Průměrné hodnocení: 1 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 159,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 63,60 Kč za m
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Plastová podlahová lišta s dřevěným dekorem
    KSL 2,5m 50mm jasan bílý střed.kab.kanál
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 79,60 Kč za m
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dva rohové kusy pro soklové lišty
    Kouty ke kanálkové liště jasan bílý 2ks
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 85,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dřevěná podlahová lišta
    Soklová lišta s jádrem 2,5m 60mm jasan bílý
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 79,60 Kč za m
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Plastová ochrana rohů
    Vnější roh dopravní bílá FU62L 58/15 2 kusy
    Průměrné hodnocení: 3.5 z 5 hvězdiček. 4 Hodnocení.
    cenu — 129,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 64,50 Kč za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Rohový spoj z dřevěného materiálu
    Vnitřní roh pro zakrytí rozvodů 91/41 2 kusy
    Průměrné hodnocení: 1.3 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 335,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 167,50 Kč za ks
    V současné době nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Rohový díl pro soklovou lištu
    Vnější roh pro zakrytí rozvodů 91/41 2 kusy
    Průměrné hodnocení: 3 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 335,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 167,50 Kč za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Obdélníková plastová koncovka
    Koncový kus pro zakrývací lištu na rozvody bílý 91/41 (re & li)
    Průměrné hodnocení: 1.3 z 5 hvězdiček. 7 Hodnocení.
    cenu — 335,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 167,50 Kč za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dvě bílé manžety na topné trubky
    Vnější rohy 2 ks ke kobercové soklové liště, bílé s drážkou
    Průměrné hodnocení: 3 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 49,50 Kč za ks
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dva kabelové žlaby s T-kusem
    Kouty 2 ks ke kobercové soklové liště, bílé s drážkou
    Průměrné hodnocení: 3 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 49,50 Kč za ks
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Ochranný profil hran s žlutým pruhem
    Kobercová soklová lišta bílá 55mm 2,5m s drážkou, nalepovací
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 129,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 51,60 Kč za m
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dřevěná podlahová lišta
    SKANDOR
    Soklová lišta Skandor dub Andorra FU60L 19x58x2400 mm
    Průměrné hodnocení: 4 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 210,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 87,50 Kč za m
    V současné době nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • NOVINKA
    Klenutý přechodový profil s dřevěnou strukturou pro podlahové krytiny.
    Přechodový profil 900 x 80 mm dub Carlo
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 510,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 566,67 Kč za m
    Koupit on-lineNelze rezervovat
nahoru