Je Praha - Černý Most skutečně vaše prodejna?
Oblíbené 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 6:30 - 21:00 Uhr
so: 7:00 - 21:00 Uhr
ne: 8:00 - 21:00 Uhr
Tuto informaci jste si vytiskli dne 29.09.26 v 21:07 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

Pvc podlahy

Kategorie, které odpovídají vašemu vyhledávání.

2539 výsledků
Přeskočit seznam výrobků
  • Dřevěná podlahová lišta
    SKANDOR
    Soklová lišta Skandor dub béžový FU60L 19x58x2400 mm
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 179,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 74,58 Kč za m
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Plastový profil pro zahradnictví
    Kanálková lišta KSL 50 šedý kámen 2,5m
    Průměrné hodnocení: 1 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 149,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 59,60 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dva rohy soklové lišty ze dřeva
    Kouty ke kanálkové liště, KSL50, dub rustikal , 50 mm, 2ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Podlahová lišta s dřevěným dekorem
    Kanálková lišta dub natural 5 x 250 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 79,60 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Podlahová lišta s dekorem dřeva pro montáž na stěnu
    Kanálková lišta KSL50 50x22mm; 2,5m buk; středový kabelový kanál
    Průměrné hodnocení: 4.3 z 5 hvězdiček. 11 Hodnocení.
    cenu — 149,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 59,60 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Podlahová lišta vzhled dřeva
    Soklová lišta Oak Calgary Dub rezavě hnědý 2500 x 50 mm tl. 22 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 79,60 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Rohové spojky pro soklové lišty
    Kouty 2ks ke kanálkové liště KSL50 50mm; dub světlý
    Průměrné hodnocení: 4 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dvě soklové lišty s dřevěnou strukturou
    Koncovky L+P ke kanálkové liště, KSL50, dub rustik, 50 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 690,00 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěná podlahová lišta
    Soklová lišta s jádrem černá 60mm; 2,5m
    Průměrné hodnocení: 4.6 z 5 hvězdiček. 5 Hodnocení.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 79,60 Kč za m
    Při odběru 20 ks:
    cenu — 179,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 71,60 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Rohový díl pro soklovou lištu z dřeva
    Kouty 2ks ke kanálkové liště KSL50 50mm; buk
    Průměrné hodnocení: 4.4 z 5 hvězdiček. 5 Hodnocení.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dva dřevěné držáky polic
    Spojky 2ks ke kanálkové liště, KSL50 , dub rustikal, 50 mm
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 690,00 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastová soklová lišta s dřevěným vzhledem
    Kanálková lišta dub Hollywood 5 x 250 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 79,60 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dvě dřevěné krytiny topných trubek
    Vnější rohy ke kanálkové liště, KSL50, dub rustikal, 50 mm, 2ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastový ukončovací profil
    Kanálková lišta Cloudy šedá 5 x 250 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 79,60 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěná podlahová lišta
    Koncovka ke kanálkové liště KSL50, 50mm buk, 2 ks
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 690,00 Kč za m
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Dva dřevěné kryty radiátorů
    Koncovka ke kanálkové liště KSL50, 50 mm dub světlý, 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 690,00 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastová podlahová lišta
    Soklová lišta s jádrem světle šedá; 60mm; 2,5m
    Průměrné hodnocení: 4.8 z 5 hvězdiček. 6 Hodnocení.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 79,60 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ukončovací profil z plastu
    Kanálková lišta KSL 50 břidlice 2,5m
    Průměrné hodnocení: 2 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 149,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 59,60 Kč za m
    Při odběru 20 ks:
    cenu — 134,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 53,60 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Podlahová lišta s dřevěnou strukturou
    Kanálková lišta dub rustik 5 x 250 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 79,60 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dva rohové díly soklové lišty ze dřeva
    Vnější rohy 2ks ke kanálkové liště KSL50; 50mm; dub světlý
    Průměrné hodnocení: 3 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dva rohy soklové lišty pro interiér
    Vnější rohy 2ks ke kanálkové liště KSL50; 50mm; buk
    Průměrné hodnocení: 4.7 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Přechodový profil s dřevěným dekorem
    Kanálková lišta KSL 50 dub barbate 2,5m
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 149,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 59,60 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastová podlahová lišta s dekorem dřeva
    Kanálková lišta dub Graceland 5 x 250 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 79,60 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dva kamenné kryty zdi
    Kouty 2 ks ke kanálkové liště šedý kámen
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Podlahová lišta s dřevěným dekorem
    Kanálková lišta KSL50 50x22mm; 2,5m sv.dub; středový kabelový kanál
    Průměrné hodnocení: 4.3 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 149,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 59,60 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Nábytkové kluzáky z plsti a plastu, různé provedení
    Hamat
    Vnitřní rohožka rypsová 50 x 80 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dva bílé rohové konektory z plastu
    Roh vnitřní 4 cm bílý 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 49,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dvě schodišťová madla z kamene
    Koncovky 2 ks ke kanálkové liště šedý kámen
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dva kryty sprchového koutu
    Spojky 2 ks ke kanálkové liště šedý kámen
    Průměrné hodnocení: 4 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Podlahová lišta s dekorem dřeva
    Soklová lišta dub Hollywood 6 x 250 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 79,60 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěná podlahová lišta
    Soklová lišta dub natural 6 x 250 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 79,60 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dvě kamenné krytky sloupků
    Rohy 2 ks ke kanálkové liště šedý kámen
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěná lišta se zaoblenou hranou
    Koncovka 4 cm stříbrná 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 32,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Rohový díl pro soklové lišty
    Roh vnitřní 4 cm stříbrný 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 49,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Soklová lišta s klipovým upevněním
    Mezikus 4 cm stříbrné 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 49,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Rohový díl pro soklové lišty
    Roh vnitřní 4 cm javor gravírovaný 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 49,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
nahoru