Je Praha - Černý Most skutečně vaše prodejna?
Oblíbené 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 6:30 - 21:00 Uhr
so: 7:00 - 21:00 Uhr
ne: 8:00 - 21:00 Uhr
Tuto informaci jste si vytiskli dne 04.10.26 v 16:01 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

RoyalCanin

119 výsledků
Přeskočit seznam výrobků
  • Balení suchého krmiva Royal Canin Adult Yorkshire Terrier
    RoyalCanin
    Granule pro psy Royal Canin Mini Yorkshire 1,5 kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 339,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 226,00 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Royal Canin Logo, mokré krmivo Mini Adult pro dospělé malé psy do 10 kilogramů v omáčce, kapsička 85 gramů
    RoyalCanin
    Kapsička pro psy ROYAL CANIN Mini Adult pro dospělé psy malých plemen 85 g
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 21,50 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 252,94 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Royal Canin Logo, mokré krmivo Royal Canin Kitten, kousky v omáčce, 85 gramů, pro koťata do 12 měsíců, bez konzervantů.
    RoyalCanin
    Kapsička pro koťata Royal Canin FHN Instinctive 85 g
    Průměrné hodnocení: 4.3 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 35,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 411,76 Kč za kg
    Při odběru 12 ks:
    cenu — 33,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 388,24 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Royal Canin Kitten suché krmivo pro kočky do 12 měsíců
    RoyalCanin
    Granule pro kočky Royal Canin Feline Kitten 2 kg
    Průměrné hodnocení: 4.8 z 5 hvězdiček. 4 Hodnocení.
    cenu — 619,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 309,50 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Royal Canin Adult Yorkshire Terrier 8 Plus suché krmivo pro psy
    RoyalCanin
    Granule pro psy RC Yorkshire terrier Adult 8+1,5 kg
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 369,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 246,00 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Royal Canin Mini Adult krmivo pro malé psy do 10 kg
    RoyalCanin
    Granule pro psy Royal Canin Mini Adult 2 kg
    Průměrné hodnocení: 4 z 5 hvězdiček. 5 Hodnocení.
    cenu — 389,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 194,50 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Royal Canin krmivo pro kočky Sensible 33 pro dospělé kočky s citlivým zažíváním
    RoyalCanin
    Granule pro kočky ROYAL CANIN Regular Sensible 4 kg
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 899,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 224,75 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Royal Canin krmivo pro kočky Regular Sterilised 7+ pro starší, sterilizované kočky
    RoyalCanin
    Granule pro kočky, ROYAL CANIN Sterilised 7+1,5 kg
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 419,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 279,33 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Krmivo pro kočky Royal Canin na podporu redukce bezoárů
    RoyalCanin
    Granule pro kočky ROYAL CANIN FCN Intense Hairball Care 2 kg
    Průměrné hodnocení: 4 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 579,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 289,50 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Royal Canin Puppy Mini suché krmivo pro štěňata do 10 kilogramů
    RoyalCanin
    Granule pro psy RC Mini Puppy 4 kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 659,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 164,75 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Krmivo pro dospělé kočky Royal Canin British Shorthair, 85 gramů
    RoyalCanin
    Kapsička pro kočky Royal Canin FBN British Shorthair 85 g
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 35,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 411,76 Kč za kg
    Při odběru 12 ks:
    cenu — 33,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 388,24 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Royal Canin Puppy Medium suché krmivo pro štěňata, balení 4 kilogramy
    RoyalCanin
    Krmivo pro psy Royal Canin Medium Junior 4 kg
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 4 Hodnocení.
    cenu — 599,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 149,75 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Royal Canin krmivo pro kastrované kočky v 85gramovém sáčku
    RoyalCanin
    Krmivo pro kočky Royal Canin FHN Sterilised jelly 85 g kapsička
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 35,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 411,76 Kč za kg
    Při odběru 12 ks:
    cenu — 33,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 388,24 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Royal Canin Sterilised 37 krmivo pro kastrované dospělé kočky v balení
    RoyalCanin
    Granule pro kočky ROYAL CANIN FHN Sterilised 2 kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 549,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 274,50 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Balení krmiva pro kočky Royal Canin Urinary Care na podporu zdraví močových cest
    RoyalCanin
    Granule pro kočky RC FCN Urinary Care 2 kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 679,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 339,50 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Balení suchého krmiva pro psy Royal Canin Digestive Care Mini
    RoyalCanin
    Granule pro psy RC CCN Mini Digestive Care 3 kg
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 529,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 176,33 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Royal Canin Sterilised Mini krmivo pro kastrované psy do deseti kilogramů
    RoyalCanin
    Granule pro psy ROYAL CANIN Mini Sterilised 3 kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 529,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 176,33 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Krmivo pro psy Royal Canin Digestive Care, 85 gramové balení
    RoyalCanin
    Kapsička pro psy s citlivým zažíváním ROYAL CANIN CCN Digestive Care Wet 85 g
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 348,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 341,18 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Krmivo pro štěňata Royal Canin Puppy Mini pro štěňata do 10 kilogramů konečné hmotnosti
    RoyalCanin
    Kapsička pro štěňata ROYAL CANIN Mini Puppy malá plemena 85 g
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 25,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 294,12 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Balení krmiva pro kastrované kočky Royal Canin Sterilised 7+ pro kočky od 7 let
    RoyalCanin
    Krmivo pro kočky Royal Canin Sterilised +7, 3,5 kg
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 899,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 256,86 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Balení krmiva pro psy Royal Canin Light Weight Care Mini
    RoyalCanin
    Granule pro psy ROYAL CANIN Mini Light Weight Care 3 kg
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 529,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 176,33 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Balení suchého krmiva Royal Canin Adult French Bulldog
    RoyalCanin
    Granule pro psy RC Medium francouzský buldog 3 kg
    Průměrné hodnocení: 4.6 z 5 hvězdiček. 12 Hodnocení.
    cenu — 529,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 176,33 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Krmivo pro koťata Royal Canin v 85gramovém porcovaném balení
    RoyalCanin
    Kapsička pro kočky Royal Canin Kitten Instinctive 85 g
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 396,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 388,24 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Royal Canin Adult Yorkshire Terrier krmivo pro psy, 85 gramů
    RoyalCanin
    Kapsička pro psy Royal Canin Yorkshire Terrier Adult 85 g
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 25,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 294,12 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Royal Canin Mini Adult 8+ suché krmivo pro psy, vhodné pro malé psy do 10 kilogramů pro udržení váhy a podporu vitality
    RoyalCanin
    Granule pro psy ROYAL CANIN Mini Adult (nad 8 let) 2 kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 329,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 164,50 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Krmivo pro kočky Royal Canin Indoor Sterilised v 85gramovém sáčku
    RoyalCanin
    Kapsička pro kočky RC FHN Indoor Sterilised in Gravy 85 g
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 396,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 388,24 Kč za kg
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Royal Canin Sterilised Maxi krmivo pro kastrované dospělé psy
    RoyalCanin
    Granule pro psy RC CCN Sterilised Maxi 12 kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 1499,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 124,92 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Krmivo pro kočky Royal Canin pro kůži a srst
    RoyalCanin
    Granule pro kočky ROYAL CANIN FCN Hair & Skin 2 kg
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 579,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 289,50 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Royal Canin krmivo pro kočky pro péči o kůži a srst
    RoyalCanin
    Granule pro kočky ROYAL CANIN FCN Hair & Skin 400 g
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 149,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 372,50 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Royal Canin krmivo pro dospělé vybíravé kočky Fussy Exigent.
    RoyalCanin
    Kapsička pro kočky Royal Canin FHN Fussy Exigent 2 kg pro dospělé kočky
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 499,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 249,50 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Royal Canin Kitten suché krmivo pro kočky do 12 měsíců
    RoyalCanin
    Granule pro kočky Royal Canin Feline Kitten 400 g
    Průměrné hodnocení: 4.5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 149,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 372,50 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Granule Royal Canin Regular Fit 32 pro dospělé kočky v uzavíratelném balení.
    RoyalCanin
    Granule pro kočky Royal Canin Feline Fit 2 kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 569,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 284,50 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Royal Canin Mini Ageing krmivo pro malé psy od 12 let
    RoyalCanin
    Kapsička pro psy ROYAL CANIN Mini Ageing 85 g
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 348,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 341,18 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Royal Canin Puppy Medium krmivo pro štěňata v 140gramovém sáčku
    RoyalCanin
    Kapsička pro štěňata ROYAL CANIN Medium Puppy pro středně velká plemena 140 g g
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 39,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 278,57 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Krmivo Royal Canin Starter Mother and Babydog Mini pro malé feny a štěňata do 10 kilogramů.
    RoyalCanin
    Granule pro psy Royal Canin SHN Mini Starter MB 1 kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 249,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 249,00 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Granule Royal Canin Fit 32 pro dospělé kočky pro udržení optimální váhy se zipovým uzávěrem.
    RoyalCanin
    Granule pro kočky Royal Canin Fit 32 10 kg
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 5 Hodnocení.
    cenu — 1690,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 169,00 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
nahoru