Je Praha - Černý Most skutečně vaše prodejna?
Oblíbené 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 6:30 - 21:00 Uhr
so: 7:00 - 21:00 Uhr
ne: 8:00 - 21:00 Uhr
Tuto informaci jste si vytiskli dne 04.10.26 v 17:01 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

RoyalCanin

119 výsledků
Přeskočit seznam výrobků
  • Granule Royal Canin Fit 32 pro dospělé kočky pro udržení optimální váhy se zipovým uzávěrem.
    RoyalCanin
    Granule pro kočky Royal Canin Fit 32 10 kg
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 5 Hodnocení.
    cenu — 1690,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 169,00 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Royal Canin Puppy X-Small suché krmivo pro štěňata, balení 4 kilogramy
    RoyalCanin
    Granule pro psy Royal Canin SHN X-Small Junior 1,5 kg
    Průměrné hodnocení: 4.7 z 5 hvězdiček. 21 Hodnocení.
    cenu — 269,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 179,33 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Royal Canin krmivo pro dospělé kočky, Instinctive v omáčce, 85 gramů
    RoyalCanin
    Kapsička pro kočky ROYAL CANIN FHN Instinctive 85 g
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 35,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 411,76 Kč za kg
    Při odběru 12 ks:
    cenu — 33,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 388,24 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Granule Royal Canin Regular Fit 32 pro dospělé kočky v uzavíratelném balení.
    RoyalCanin
    Granule pro kočky Royal Canin Feline Fit 2 kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 569,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 284,50 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Royal Canin Adult suché krmivo pro jezevčíky
    RoyalCanin
    Granule pro psy ROYAL CANIN Mini jezevčík 1,5 kg
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 329,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 219,33 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Royal Canin Adult krmivo pro psy Medium, 140 gramů
    RoyalCanin
    Kapsičky pro psy ROYAL CANIN Medium Adult pro středně velká plemena 1 balení 10x140 g
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 390,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 278,57 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Krmivo pro psy Royal Canin Maxi Adult ve 140gramovém balení
    RoyalCanin
    Kapsičky pro psy ROYAL CANIN Maxi Adult velká plemena 1 balení 140 g
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 39,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 278,57 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Logo Royal Canin. 10 kilogramové balení krmiva pro štěňata Royal Canin Mini Puppy, pro štěňata do věku 10 měsíců.
    RoyalCanin
    Granule pro psy Royal Canin SHN Mini Junior 800 g
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 169,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 211,25 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Logo Royal Canin. 10 kilogramové balení krmiva pro štěňata Royal Canin Mini Puppy, pro štěňata do věku 10 měsíců.
    RoyalCanin
    Granule pro psy Royal Canin SHN Mini Junior 2 kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 399,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 199,50 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Royal Canin Adult Chihuahua krmivo pro psy, 85 gramů
    RoyalCanin
    Kapsička pro psy Royal Canin Breed Health Nutrition CHIHUAHUA 85 g
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 25,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 294,12 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Balení krmiva pro kočky Royal Canin Home Life Indoor 27
    RoyalCanin
    Granule pro kočky ROYAL CANIN Feline Indoor 2 kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 549,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 274,50 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Granule Royal Canin Mother a Babycat pro kočičí matky a koťata ve věku 1 až 4 měsíce.
    RoyalCanin
    Granule pro kočky Royal Canin Feline-Baby Cat 400 g
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 169,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 422,50 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Krmivo pro kočky Royal Canin pro kočky od 15 let
    RoyalCanin
    Granule pro kočky Royal Canin Ageing 15+ 2 kg
    Průměrné hodnocení: 1.8 z 5 hvězdiček. 9 Hodnocení.
    cenu — 599,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 299,50 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Logo Royal Canin Krmivo pro kočky žijící v bytě
    RoyalCanin
    Granule pro kočky ROYAL CANIN FHN Indoor 4 kg
    Průměrné hodnocení: 4 z 5 hvězdiček. 4 Hodnocení.
    cenu — 890,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 222,50 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Royal Canin Exigent krmivo pro psy pro vybíravé psy, 85 gramové balení
    RoyalCanin
    Kapsička pro psy Royal Canin Exigent Dog 12x85g
    Průměrné hodnocení: 4 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 348,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 341,18 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Krmivo pro kočky Royal Canin Sensory Feel, 85 gramů
    RoyalCanin
    Kapsička pro kočky RC FHN Sensory Feel Gravy 85 g
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 396,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 388,24 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Royal Canin Kitten British Shorthair krmivo pro koťata
    RoyalCanin
    Granule pro kočky Royal Canin Kitten British Shorthair 2 kg
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 679,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 339,50 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Krmivo pro štěňata Royal Canin Yorkshire Terrier v balení
    RoyalCanin
    Granule pro psy Royal Canin Yorkshire Junior 1,5 kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 369,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 246,00 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Krmivo pro štěňata Royal Canin Maxi v 140gramovém sáčku
    RoyalCanin
    Kapsička pro štěňata ROYAL CANIN Maxi Puppy pro velká plemena 140 g
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 39,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 278,57 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Suché krmivo Royal Canin pro malé dospělé psy do deseti kilogramů
    RoyalCanin
    Granule pro psy Royal Canin SHN Mini Adult 800 g
    Průměrné hodnocení: 1 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 139,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 173,75 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Royal Canin Adult suché krmivo pro velmi malé psy do 4 kilogramů
    RoyalCanin
    Krmivo pro psy Royal Canin SHN X-Small Adult 1,5 kg
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 299,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 199,33 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Royal Canin Persian Adult krmivo pro kočky
    RoyalCanin
    Granule pro kočky ROYAL CANIN Feline Persian 2 kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 695,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 347,50 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Krmivo pro kočky Royal Canin pro starší kočky od 11 let, kousky v omáčce, 85 gramové balení
    RoyalCanin
    Kapsička pro kočky Royal Canin FHN Cat Ageing 11+ Gravy 85g kapička p.starší kočky 1 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 396,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 32,35 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Royal Canin Logo, krmivo pro starší kočky nad 11 let s vyobrazením kočky.
    RoyalCanin
    Kapsička pro kočky Royal Canin FHN Ageing 11+ 2 kg pro kočky starší 11 let
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 569,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 284,50 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Royal Canin krmivo pro dospělé vybíravé kočky Fussy Exigent.
    RoyalCanin
    Kapsička pro kočky Royal Canin FHN Fussy Exigent 10 kg pro dospělé kočky
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 1739,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 173,90 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Krmivo pro kočky Royal Canin Ultra Light v 85gramovém sáčku
    RoyalCanin
    Kapsička pro kočky Royal Canin Ultra Light wet in jelly 85 g
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 35,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 411,76 Kč za kg
    Při odběru 12 ks:
    cenu — 33,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 388,24 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Balení krmiva pro kočky Royal Canin Active Life Outdoor
    RoyalCanin
    Granule pro kočky ROYAL CANIN Feline Outdoor 2 kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 569,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 284,50 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Balení krmiva pro kočky Royal Canin Regular Sensible 33
    RoyalCanin
    Granule pro kočky ROYAL CANIN Sensible 400 g
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 4 Hodnocení.
    cenu — 129,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 322,50 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Royal Canin Adult Dachshund krmivo pro psy, 85 gramů
    RoyalCanin
    Kapsičky pro psy ROYAL CANIN Dachshund Adult 85 g
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 36,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 423,53 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Royal Canin Sterilised krmivo pro psy všech velikostí, 85 gramů
    RoyalCanin
    Kapsička pro psy RC Sterilised Wet 85 g
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 29,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 341,18 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Royal Canin Light Weight Care krmivo pro psy v 85gramovém sáčku pro všechny velikosti
    RoyalCanin
    Kapsička pro psy RC Light Weigt Care 85 g
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 348,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 341,18 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Krmivo pro kočky Royal Canin Sensory Smell, 12 kusů
    RoyalCanin
    Kapsička pro kočky Royal Canin Sensory Smell gravy 85 g kapsička p.dospělé kočky 1 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 396,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 388,24 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Royal Canin Indoor 7 Plus krmivo pro kočky žijící v bytě starší 7 let
    RoyalCanin
    Granule pro kočky ROYAL CANIN FHN Indoor (nad 7 let) 1,5 kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 449,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 299,33 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Royal Canin Kitten vlhké krmivo vícečetné balení pro mladé kočky do dvanácti měsíců
    RoyalCanin
    Kapsička pro kočky Royal Canin Kitten Sterilized Gravy 85 g kapička pro kotata 1 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 396,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 32,35 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Royal Canin Adult British Shorthair krmivo pro kočky
    RoyalCanin
    Granule pro kočky Royal Canin FBN British Shorthair 400 g
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 169,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 422,50 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Royal Canin Junior Dachshund krmivo pro psy
    RoyalCanin
    Krmivo pro psy Royal Canin jezevčík Junior 1,5 kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 369,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 246,00 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
nahoru