Je Praha - Černý Most skutečně vaše prodejna?
Oblíbené 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 6:30 - 21:00 Uhr
so: 7:00 - 21:00 Uhr
ne: 8:00 - 21:00 Uhr
Tuto informaci jste si vytiskli dne 29.09.26 v 15:45 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

T kus

1669 výsledků
Přeskočit seznam výrobků
  • Jednoduché a trojité vložky pro datovou techniku
    SEZ
    Podložka Retrofit KT1 pro 1P jistič
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 127,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Rozvodná krabice z plastu, stupeň krytí IP55
    OBO
    Krabice odbočná OBO IP55 T40 90x90x52mm světle šedá
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 49,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Krabice na omítku z plastu
    OBO
    Krabice odbočná OBO IP55 T40 RW 90x90x52mm bílá
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 49,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • LED pásek pro osvětlení
    LED pásek Bohemia-Design LRGBCCT1 RGBW IP68 28 W 2520 lm 4000 K 24 V, metrážové zboží
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 259,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Zásuvkový klíč s vnitřním šestihranem a symbolem ryby
    Přípravek Fischer s prodlouženým bitem TX25 pro stavěcí šroub FAFS
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 215,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Obdélníkový stůl s kovovým rámem
    ROJAPLAST
    Zahradní stůl hliníkový Rojaplast EDINBURGH 140 x 80 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 5189,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Pórobetonová tvárnice
    Termalica
    Pórobetonová tvárnice Termalica T3,0/500 365 x 249 x 599 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 231,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 1054,79 Kč za m²
    Při odběru 32 ks:
    cenu — 224,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 1022,83 Kč za m²
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Plastová miska pod květináč
    Víko k přepravce T50
    Průměrné hodnocení: 1.7 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 225,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Při odběru 5 ks:
    cenu — 215,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Vruty do dřeva se zapuštěnou hlavou a pohonem Torx
    Vrut do dřeva Fischer Power-Fast II zapuštěná hlava TX 4x16 mm galvanický pozink, 200 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 0,50 Kč za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Vruty do dřeva se zapuštěnou hlavou a pohonem Torx
    Vrut do dřeva Fischer Power-Fast II zapuštěná hlava TX 3x25 mm galvanický pozink, 200 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 89,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 0,45 Kč za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Sada vrtáků DeWalt se čtyřmi vrtáky SDS Plus v žlutém obalu
    DeWalt
    Sada vrtáků SDS plus Extreme 2 DeWalt DT9700-QZ, 4 díly
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 325,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dvě rohové svorky Wolfcraft pro zpracování dřeva
    Wolfcraft
    Rohový upínač Wolfcraft ES22 2ks
    Průměrné hodnocení: 4.6 z 5 hvězdiček. 16 Hodnocení.
    cenu — 198,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Úchyt nivelačního systému pro obklady
    Raimondi RLS 3-12 mm 3D tl. 1,5 mm klip distanční 100 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 248,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Otevřený kufřík s nářadím s různým nářadím
    Meister
    Kufr s nářadím Meister, 230dílný
    Průměrné hodnocení: 4.7 z 5 hvězdiček. 35 Hodnocení.
    cenu — 4299,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastová spona
    Raimondi RLS 3-12 mm 3D tl. 1,5 mm klip distanční 250 ks
    Průměrné hodnocení: 1 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 619,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Termo řezačka pro řezání polystyrenu
    Proxxon
    Posuvná vodící lišta Proxxon pro THERMOCUT 230/E, 27078
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 1275,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Filtr do vysavače se záhyby
    Filtr Nilfisk Multi II
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 450,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Několik papírových sáčků do vysavače s upevněním
    Kärcher Professional
    Fleecové filtrační sáčky Kärcher Professional 10 ks 6.904-084.0
    Průměrné hodnocení: 4.7 z 5 hvězdiček. 34 Hodnocení.
    cenu — 498,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 49,80 Kč za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Sada nástrčných klíčů 3/4 palce s ráčnou a nástrčnými klíči v kufříku na nářadí
    Gola sada 3/4" YATO 30-60mm 15ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 3899,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dvě zátky do uší pro ochranu proti hluku
    Špunty do uší LASER LITE 3 páry
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 17,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Pilový list na kov Wilpu MG31
    WILPU
    Pilový plátek WILPU MG 31 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 169,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 84,50 Kč za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Pilový list na kov Wilpu MG107
    WILPU
    Pilový plátek WILPU MG 107 5 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 149,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 29,80 Kč za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Přímočará pilka Wilpu HC 12 K Vyrobeno v Německu
    WILPU
    Pilový plátek WILPU HC 12 K 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 75,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 37,50 Kč za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Pilový list do přímočaré pily Wilpu HC 12 D na dřevo
    WILPU
    Pilový plátek WILPU HC 12 D 5 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 39,80 Kč za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Přímočará pilka Wilpu MG 12 na kov
    WILPU
    Pilový plátek WILPU MG 12 5 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 149,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 29,80 Kč za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Přímočará pilka HGS 24 od Wilpu, vyrobeno v Německu
    WILPU
    Pilový plátek WILPU HGS 24 5 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 39,80 Kč za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Přímočará pilka Wilpu HGS 54 na dřevo
    WILPU
    Pilový plátek WILPU HM 33 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 279,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 55,80 Kč za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Přímočará pila Wilpu HGS 14 D na dřevo
    WILPU
    Pilový plátek WILPU HGS 14 D 5 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 39,80 Kč za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Přímočará pila Wilpu HC 12 na dřevo
    WILPU
    Pilový plátek WILPU HC 12 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 75,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 37,50 Kč za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Wilpu MG 3016 bi pilový list na dřevo a kov, vyrobeno v Německu
    WILPU
    Pilový plátek WILPU MG 3016 BI 5 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 279,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 55,80 Kč za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Přímočará pilka Wilpu na dřevo HW 12
    WILPU
    Pilový plátek WILPU HW 12 5 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 139,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 27,80 Kč za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Přímočará pila Wilpu MG 11 bi pro kov Vyrobeno v Německu
    WILPU
    Pilový plátek WILPU MG 11 BI 5 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 219,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 43,80 Kč za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Pilový list Wilpu pro sklolaminát
    WILPU
    Pilový plátek WILPU HM 33 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 949,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 474,50 Kč za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Pilový list Wilpu pro dřevo a kov, Made in Germany
    WILPU
    Pilový plátek WILPU MGL 1014 BI 5 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 269,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 53,80 Kč za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Přímočará pilka Wilpu HGS 14 bi na dřevo
    WILPU
    Pilový plátek WILPU HM 33 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 449,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 89,80 Kč za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Pes leží na dlažebních kostkách.
    Terrasoft
    Pryžová zámková dlažba Terrasoft (tvar I) 180 ks 20 × 16 × 4,3 cm – 5 m² – červená
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 9490,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 1898,00 Kč za m²
    Koupit on-lineNelze rezervovat
nahoru