Je Praha - Černý Most skutečně vaše prodejna?
Oblíbené 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 6:30 - 21:00 Uhr
so: 7:00 - 21:00 Uhr
ne: 8:00 - 21:00 Uhr
Tuto informaci jste si vytiskli dne 02.10.26 v 5:50 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

stylecolor

141 výsledků
Přeskočit seznam výrobků
  • Dóza s hliněnou barvou StyleColor Natural Elements v odstínu Sila pastelově fialová
    StyleColor NATURAL ELEMENTS
    Jílová barva na zeď bez konzervantů StyleColor NATURAL ELEMENTS pastelově fialová 2,5 l
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 899,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 359,60 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kbelík s hliněnou barvou StyleColor Natural Elements v odstínu Moudrost světle šedá pro interiérové malování stěn.
    StyleColor NATURAL ELEMENTS
    Jílová barva na zeď bez konzervantů StyleColor NATURAL ELEMENTS světle šedá 2,5 l
    Průměrné hodnocení: 4.5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 899,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 359,60 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Šedá podlahová dlaždice se strukturovaným povrchem.
    StyleColor
    StyleColor Beton Finish 750ml bezbarvý
    Průměrné hodnocení: 1 z 5 hvězdiček. 5 Hodnocení.
    cenu — 499,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 665,33 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plechovka hliněné barvy Style Color Natural Elements v krémově bílém odstínu
    StyleColor NATURAL ELEMENTS
    Jílová barva na zeď StyleColor NATURAL ELEMENTS krémově bílá 2,5 l
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 899,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 359,60 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kbelík metalické barvy zlaté, 2,5 litru
    StyleColor
    StyleColor Barva na zeď Metallic Storm 2,5 l zlato
    Průměrné hodnocení: 3.3 z 5 hvězdiček. 6 Hodnocení.
    cenu — 1555,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 622,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kbelík metalické efektové barvy 2,5 litru
    StyleColor
    Barva na stěnu StyleColor Metallic Storm 2,5 l stříbro
    Průměrné hodnocení: 4.5 z 5 hvězdiček. 4 Hodnocení.
    cenu — 1555,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 622,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Stříbrná plechovka s metalickým lakem, 375 ml
    StyleColor
    HO StyleColor Stříbrný lak 375 ml
    Průměrné hodnocení: 2 z 5 hvězdiček. 5 Hodnocení.
    cenu — 379,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 1010,67 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plechovka s křídovou barvou Style Color pro stěny a nábytek ve vintage stylu.
    StyleColor
    Křídová barva StyleColor Powder pudrová 750 ml
    Průměrné hodnocení: 4.6 z 5 hvězdiček. 5 Hodnocení.
    cenu — 585,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 780,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kbelík omítky s mramorovým efektem, 10 kilogramů na přibližně 30 metrů čtverečních
    StyleColor
    Vnitřní omítka s efektem mramoru StyleColor Mramor 10 kg krémová
    Průměrné hodnocení: 2 z 5 hvězdiček. 12 Hodnocení.
    cenu — 2109,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 210,90 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plechovka s křídovou barvou na stěny a nábytek
    StyleColor
    Křídová barva StyleColor White bílá 750 ml
    Průměrné hodnocení: 4.6 z 5 hvězdiček. 17 Hodnocení.
    cenu — 585,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 780,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Style Color vosk na nábytek bezbarvý dóza
    StyleColor
    Vosk na drevo StyleColor 100 ml číry
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 299,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 2990,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Tónovaná barva na stěny StyleColor Skyline v kbelíku o objemu 2,5 litru pro 20 metrů čtverečních plochy.
    StyleColor
    Barva na zeď StyleColor Skyline černá 2,5 l
    Průměrné hodnocení: 2 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 459,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 183,60 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Vosk na nábytek Style Color bezbarvý pro dřevěné povrchy, 70 až 100 mililitrů pro přibližně 2 metry čtvereční.
    StyleColor
    Vosk na drevo StyleColor 100 ml biely
    Průměrné hodnocení: 1 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 299,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 2990,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plechovka barvy s metalickým efektem zlatá, 375 ml
    StyleColor
    Barevný lak Hornbach StyleColor zlatý 0,375 l
    Průměrné hodnocení: 4.3 z 5 hvězdiček. 7 Hodnocení.
    cenu — 379,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 1010,67 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Metalická barva v 2,5litrovém kbelíku
    StyleColor
    Barva na stěnu StyleColor Metallic 2,5 l měď
    Průměrné hodnocení: 4.4 z 5 hvězdiček. 5 Hodnocení.
    cenu — 1429,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 571,60 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Matný čirý lak na křídové barvy StyleColor v plechové dóze pro ochranu a lesk nábytkových povrchů
    StyleColor
    Čirý lak StyleColor ke křídovým barvám matný 375 ml
    Průměrné hodnocení: 3.3 z 5 hvězdiček. 27 Hodnocení.
    cenu — 359,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 957,33 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plechovka s křídovou barvou Style Color pro stěny a nábytek ve vintage stylu.
    StyleColor
    Křídová barva StyleColor Blue jeans modrá 375 ml
    Průměrné hodnocení: 4.8 z 5 hvězdiček. 5 Hodnocení.
    cenu — 359,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 957,33 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Křišťálový efekt stříbrný přídavek do barvy na stěny
    StyleColor
    Třpytky do barev na zeď StyleColor Glitter 40 g stříbro
    Průměrné hodnocení: 4.4 z 5 hvězdiček. 7 Hodnocení.
    cenu — 249,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 6225,00 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kbelík barvy na stěny Style Color Colorful Walls v odstínu Oregon o objemu jeden litr pro pokrytí přibližně osmi metrů čtverečních
    StyleColor
    Barva na zeď StyleColor Oregon zelená 1 l
    Průměrné hodnocení: 3.1 z 5 hvězdiček. 7 Hodnocení.
    cenu — 229,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 229,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Tónovaná barva na stěny StyleColor Deep Sea 2,5 litru pro 20 metrů čtverečních
    StyleColor
    Barva na zeď StyleColor Deep sea modrá 2,5l
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 459,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 183,60 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kbelík tónované barvy na stěny StyleColor Colorful Walls v odstínu Oregon, objem 2,5 litru pro přibližně 20 metrů čtverečních.
    StyleColor
    Barva na zeď StyleColor Oregon zelená 2,5 l
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 459,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 183,60 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kbelík s nástěnnou barvou Style Color Colorful Walls Skyline o objemu jeden litr vystačí na přibližně osm metrů čtverečních
    StyleColor
    Barva na zeď StyleColor Skyline černá 1 l
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 229,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 229,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Jeden litr nástěnné barvy Style Color v odstínu khaki v plastovém kbelíku pro plochu přibližně osm metrů čtverečních.
    StyleColor
    Barva na zeď StyleColor Khaki zelená 1 l
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 229,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 229,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Metalická barva Metallic Storm v plechovce
    StyleColor
    Barva na stěnu StyleColor Metallic Storm 1 l stříbro
    Průměrné hodnocení: 1 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 849,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 849,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kbelík metalické efektové barvy, 1 litr, vydatnost přibližně 10 metrů čtverečních
    StyleColor
    StyleColor Barva na zeď Metallic Storm 1 l zlato
    Průměrné hodnocení: 3.4 z 5 hvězdiček. 5 Hodnocení.
    cenu — 849,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 849,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Jeden litr barvy Colorful Walls od Style Color v odstínu Stone na stěny v plastovém kbelíku.
    StyleColor
    Barva na zeď StyleColor Stone šedá 1 l
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 229,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 229,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Tónovaná barva na stěny StyleColor Colorful Walls odstín Seafoam 1 litr
    StyleColor
    Barva na zeď StyleColor Seafoam zelená 1 l
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 229,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 229,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kbelík tónované barvy na stěny StyleColor Colorful Walls v odstínu lněná s objemem jeden litr pro cca osm metrů čtverečních
    StyleColor
    Barva na zeď StyleColor Linen béžová 1 l
    Průměrné hodnocení: 1 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 229,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 229,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Tónovaná barva na stěny Style Color Colorful Walls v odstínu Mushroom, balení 1 litr pro přibližně 8 metrů čtverečních.
    StyleColor
    Barva na zeď StyleColor Mushroom růžová 1 l
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 229,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 229,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Nástěnná barva Style Color Colorful Walls v kbelíku 1 litr v odstínu champagne
    StyleColor
    Barva na zeď StyleColor Champagne bílá 1 l
    Průměrné hodnocení: 3 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 229,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 229,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Barva Metallic Storm, 1 litr
    StyleColor
    StyleColor Barva na zeď Metallic Storm 1 l anthrazit
    Průměrné hodnocení: 4.7 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 849,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 849,00 Kč za l
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Plastový kbelík s 2,5 litry nástěnné barvy Style Color v odstínu Mushroom na 20 metrů čtverečních
    StyleColor
    Barva na zeď StyleColor Mushroom růžová 2,5 l
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 459,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 183,60 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kbelík tónované barvy na stěny Style Color odstín Linen o objemu 2,5 litru pro přibližně 20 metrů čtverečních plochy.
    StyleColor
    Barva na zeď StyleColor Linen béžová 2,5 l
    Průměrné hodnocení: 3.7 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 459,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 183,60 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Čirý lak na křídové barvy Style Color v plechovce, chrání a dodává polomatný lesk.
    StyleColor
    Čirý lak StyleColor ke křídovým barvám polomatný 375 ml
    Průměrné hodnocení: 2.5 z 5 hvězdiček. 8 Hodnocení.
    cenu — 359,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 957,33 Kč za l
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Style Color Crystals Multicolor třpytivý přídavek do barvy v plechovce
    StyleColor
    Třpytky do barev na zeď StyleColor Glitter 40 g multicolor
    Průměrné hodnocení: 4.5 z 5 hvězdiček. 11 Hodnocení.
    cenu — 249,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 6225,00 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Style Color Crystals Gold přísada do 2,5 litru barvy
    StyleColor
    Třpytky do barev na zeď StyleColor Glitter 40 g zlato
    Průměrné hodnocení: 3 z 5 hvězdiček. 11 Hodnocení.
    cenu — 249,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 6225,00 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
nahoru