0 Nákupní seznam 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 7:00 - 21:00 hod.
so - ne: 8:00 - 21:00 hod.
Tuto informaci jste si vytiskli dne 04.10.23 v 9:48 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.
Poradenství

Filozofie trvale nízkých cen

Filozofie trvale nízkých cen

HORNBACH vždy garantuje trvale nízké ceny. S námi ušetříte s každým nákupem skutečné peníze. Takže vám vždy zbydou prostředky na něco pěkného. Na víc řízků, piva, paliva, výletů, ….

Každý by měl mít možnost realizovat svůj projekt, ať je sebevětší. Jasně, že je k tomu třeba především cenově výhodné nářadí i materiál. Proto v HORNBACHu platí filozofie trvale nízkých cen. Abychom jí dostáli, porovnáváme průběžně své ceny s cenami konkurence. Tím je zaručeno, že zde budete vždy nakupovat vše výhodněji než u našich konkurentů. Ruku na to!

Žádná lákadla a vše výhodně

V HORNBACHu se nepouštíme do vypisování speciálních akcí a nabídek. U nás jsou všechny výrobky cenově výhodné. To vás potěší především u větších projektů. Nikomu neprospěje, když je jeden druh výrobku sice levnější, ale dvacet dalších důležitých věcí zase dražší. Nezáleží na tom, jaké si přejete množství, rozměry a provedení. Díky filozofii trvale nízkých cen v HORNBACHu nakonec zaplatíte vždy o trochu méně než u našich konkurentů.

Žádné akční ceny. Vždy výhodně

V HORNBACHu nemusíte čekat na zvláštní nabídky, abyste mohli realizovat svůj projekt. Konkrétně to znamená, že naše ceny nejsou výhodné jen dva týdny, ale jsou výhodné 365 dní v roce. Takže nemusíte čekat na příští cenovou akci, abyste se mohli pustit do svého projektu. Můžete začít ihned. A to za zaručeně výhodnou cenu.

Trvale nízké ceny v HORNBACHu

Žádné slevy. Ihned výhodně.

Kdo dává slevy, nejdříve si je připočítal. Něco takového neděláme. Kalkulace provádíme tak férově, že vám můžeme ihned nabídnout výhodnou cenu. Nemusíte tedy celé měsíce sbírat bonusové body a věrnostní prémie, než se budete moci pustit do svého projektu. S HORNBACHem můžete začít svůj projekt realizovat ihned a se zárukou.

Žádné ale. Využijte záruku trvale nejnižších cen.

Jasně, že se při sortimentu 120 000 druhů zboží může stát, že s tím či oním výrobkem bude konkurence výhodnější. Proto u nás platí záruka trvale nízkých cen.
Objevíte-li u konkurence stejný výrobek za výhodnější cenu, snížíme Vám cenu o 10% jako odměnu za vaše upozornění. To platí u reklamních a slevových akcí i internetových cen. Nevztahuje se na výprodeje.

nahoru