0 Nákupní seznam 0 Nákupní košík

Filozofie trvale nízkých cen

Cenová garance

HORNBACH vždy garantuje trvale nízké ceny. S námi ušetříte s každým nákupem skutečné peníze. Takže vám vždy zbydou prostředky na něco pěkného. Na víc řízků, piva, paliva, výletů, ….

Doba čtení: 2 min.

Každý by měl mít možnost realizovat svůj projekt, ať je sebevětší. Jasně, že je k tomu třeba především cenově výhodné nářadí i materiál. Proto v HORNBACHu platí filozofie trvale nízkých cen. Abychom jí dostáli, porovnáváme průběžně své ceny s cenami konkurence. Tím je zaručeno, že zde budete vždy nakupovat vše výhodněji než u našich konkurentů. Ruku na to!

Žádná lákadla a vše výhodně

V HORNBACHu se nepouštíme do vypisování speciálních akcí a nabídek. U nás jsou všechny výrobky cenově výhodné. To vás potěší především u větších projektů. Nikomu neprospěje, když je jeden druh výrobku sice levnější, ale dvacet dalších důležitých věcí zase dražší. Nezáleží na tom, jaké si přejete množství, rozměry a provedení. Díky filozofii trvale nízkých cen v HORNBACHu nakonec zaplatíce vždy o trochu méně než u našich konkurentů.

Žádné akční ceny. Vždy výhodně

V HORNBACHu nemusíte čekat na zvláštní nabídky, abyste mohli realizovat svůj projekt. Konkrétně to znamená, že naše ceny nejsou výhodné jen dva týdny, ale jsou výhodné 365 dní v roce. Takže nemusíte čekat na příští cenovou akci, abyste se mohli pustit do svého projektu. Můžete začít ihned. A to za zaručeně výhodnou cenu.

Trvale nízké ceny v HORNBACHu

Žádné slevy. Ihned výhodně.

Kdo dává slevy, nejdříve si je připočítal. Něco takového neděláme. Kalkulace provádíme tak férově, že vám můžeme ihned nabídnout výhodnou cenu. Nemusíte tedy celé měsíce sbírat bonusové body a věrnostní prémie, než se budete moci pustit do svého projektu. S HORNBACHem můžete začít svůj projekt realizovat ihned a se zárukou.

Žádné ale. Využijte záruku trvale nejnižších cen.

Jasně, že se při sortimentu 120 000 druhů zboží může stát, že s tím či oním výrobkem bude konkurence výhodnější. Proto u nás platí záruka trvale nízkých cen.
Objevíte-li u konkurence stejný výrobek za výhodnější cenu, tak vám ji snížíme a získáte slevu dalších 10 % jako odměnu za vaše upozornění. To platí u reklamních a slevových akcí i internetových cen. Nevztahuje se na výprodeje.

nahoru

HORNBACH používá Cookies. Pokud si dále budete prohlížet naše stránky, souhlasíte s využíváním Cookies. Dozvědět se více

x