0 Nákupní seznam 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
193 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 7:00 - 21:00 hod.
so - ne: 8:00 - 21:00 hod.
Tuto informaci jste si vytiskli dne 04.02.23 v 1:00 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.
Poradenství

Náš postoj k ohňostroji

Doba čtení: 2 min.
Náš postoj k ohňostroji

V roce 2019 jsme se rozhodli, že s ohledem na ochranu životního prostředí a zvířat nebude v naší nabídce od roku 2020 žádná zábavní pyrotechnika.

HORNBACH pravidelně reviduje sortiment svých prodejen, mimo jiné s ohledem na koncept dlouhodobé udržitelnosti. S našimi zákazníky vedeme dialog a jsme otevřeni iniciativám a návrhům na změny.

Problematikou prodeje zábavní pyrotechniky jsme se zabývali a učinili jasné rozhodnutí. Zábavní pyrotechnika nepatří mezi zboží, které chceme našim zákazníkům nabízet.

Jsme hrdí na to, že v každé z našich prodejen najdou zájemci vše potřebné pro své projekty a stavitelské plány. A to je úloha, kterou chce HORNBACH plnit i do budoucna. Být šikovným partnerem pro řemeslníky, stavebníky a všechny, kteří mají touhu realizovat své projekty.

Jedno je jisté. U nás se slaví každý den.

Projekty, to je naše osobní oslava! U nás najdete podporu pro každý svůj projekt. Šíře sortimentu vám zaručí, že ať si vzpomenete na jakýkoliv malý šroubek nebo nýtek, u nás dostanete vše a to za trvale nejnižší cenu.

Takže co vám brání pustit se do další soukromé oslavy, do dalšího projektu?
nahoru