Nákupní seznam 0 Nákupní košík 0

Covid-19 - Doručování do vyšších pater, uzavřených prostor a do míst s vyšším počtem lidí není možné. Řidič má právo odmítnout doručení zboží do míst, kde by se cítil ohrožen na zdraví.

Plánovací služby

Plánovací služby

Mějte prosím na paměti, že naše plánovací služby a také příslušný montážní servis je nabízen pouze v prodejnách HORNBACH s "Centrum koupelen" popř. "Kuchyňské centrum". Podrobnější informace naleznete prosím na příslušných stránkách.

Doba čtení: 2 min.

Poradenství, plánování a montáž – vše pohodlně z jedné ruky!

poradenství koupelnové a kuchyňské centrum

Inovativní a individuální modely koupelen

Koupelna je místo, kde začínáte a končíte den. Proto musí být nová koupelna důsledně naplánovaná do všech detailů. Přijďte se sami přesvědčit – a my se již postaráme o vše ostatní.
Více informací k „Dům koupelen“

Moderní a funkční kuchyňské trendy

U nás koupíte nejen sporák a skříňky. Navrhneme vám celý interiér, se všemi detaily, od stropního osvětlení až po podlahové lišty – pouze vařit již musíte sami!
Více informací k „Kuchyňské centrum“

Montážní servis

Montážní servis

S naším montážním servisem, který nabízíme exkluzivně v našich prodejnách s " Kuchyňské centrum" a/nebo " Dům koupelen" , postavíme vaši novou kuchyň nebo vaši novou koupelnu profesionálně a výhodně raz dva:


  • Stavba podle plánu
  • Vyhotoví školený kvalifikovaný personál
  • Pohodlně, přesně, spolehlivě a výhodně.

Kuchyňské centrum

Kuchyňské centrum HORNBACH

V kuchyňském centru HORNBACH na vás čeká velký výběr "kuchyňských pomocníků" - od základních spotřebičů, jako je trouba s pečením shora a zdola a grilem až po perfektní high-tech spotřebiče. Nebo od jednoduché nerezové varné desky až po indukční varné desky s automatickým rozpoznáváním hrnců a funkcí Booster. V kuchyňském centru HORNBACH najdete značkové spotřebiče pro všechny nároky a rozpočty.

Zde přejdete k montážnímu servisu pro kuchyně

Koupelnové centrum

Centrum koupelen HORNBACH

Koupelna je místo, kde začínáte a končíte den. Proto musí být nová koupelna důkladně naplánovaná do všech detailů. Navštivte naši výstavu v Centru koupelen a dejte volný průběh vaší kreativitě. Těšíme se na to, že vám pomůžeme v přípravě místa vaší každodenní relaxace.

Zde přejdete k montážnímu servisu pro koupelny

nahoru

HORNBACH používá Cookies. Pokud si dále budete prohlížet naše stránky, souhlasíte s využíváním Cookies. Dozvědět se více

x