Nákupní seznam 0 Nákupní košík 0

Plánovací služby

Plánovací služby

Mějte prosím na paměti, že naše plánovací služby a také příslušný montážní servis je nabízen pouze v prodejnách HORNBACH s "Centrum koupelen" popř. "Kuchyňské centrum". Podrobnější informace naleznete prosím na příslušných stránkách.

Doba čtení: 2 min.

Poradenství, plánování a montáž – vše pohodlně z jedné ruky!

poradenství koupelnové a kuchyňské centrum

Inovativní a individuální modely koupelen

Koupelna je místo, kde začínáte a končíte den. Proto musí být nová koupelna důsledně naplánovaná do všech detailů. Přijďte se sami přesvědčit – a my se již postaráme o vše ostatní.
Více informací k „Dům koupelen“

Moderní a funkční kuchyňské trendy

U nás koupíte nejen sporák a skříňky. Navrhneme vám celý interiér, se všemi detaily, od stropního osvětlení až po podlahové lišty – pouze vařit již musíte sami!
Více informací k „Kuchyňské centrum“

Montážní servis

Montážní servis

S naším montážním servisem, který nabízíme exkluzivně v našich prodejnách s " Kuchyňské centrum" a/nebo " Dům koupelen" , postavíme vaši novou kuchyň nebo vaši novou koupelnu profesionálně a výhodně raz dva:


  • Stavba podle plánu
  • Vyhotoví školený kvalifikovaný personál
  • Pohodlně, přesně, spolehlivě a výhodně.

Kuchyňské centrum

Kuchyňské centrum HORNBACH

V kuchyňském centru HORNBACH na vás čeká velký výběr "kuchyňských pomocníků" - od základních spotřebičů, jako je trouba s pečením shora a zdola a grilem až po perfektní high-tech spotřebiče. Nebo od jednoduché nerezové varné desky až po indukční varné desky s automatickým rozpoznáváním hrnců a funkcí Booster. V kuchyňském centru HORNBACH najdete značkové spotřebiče pro všechny nároky a rozpočty.

Zde přejdete k montážnímu servisu pro kuchyně

Koupelnové centrum

Centrum koupelen HORNBACH

Koupelna je místo, kde začínáte a končíte den. Proto musí být nová koupelna důkladně naplánovaná do všech detailů. Navštivte naši výstavu v Centru koupelen a dejte volný průběh vaší kreativitě. Těšíme se na to, že vám pomůžeme v přípravě místa vaší každodenní relaxace.

Zde přejdete k montážnímu servisu pro koupelny

nahoru

HORNBACH používá Cookies. Pokud si dále budete prohlížet naše stránky, souhlasíte s využíváním Cookies. Dozvědět se více

x