Nákupní seznam 0 Nákupní košík 0

Práce v domě

práce v domě

Svěřte svůj projekt do rukou našich řemeslníků, neboť pokládka obkladů a dlažby na tenké nebo silné lože je pro ně hračka. Naši řemeslníci pro vás provedou i další potřebné dodatečné práce.

Doba čtení: 3 min.

Naše montážní služba nabízí tyto výkony pro práce v domě:

  • Pokládka dřevěných plovoucích podlah, pokládka laminátových plovoucích podlah, pokládka vinylových podlah a vinylových plovoucích podlah
  • Pokládka obkladů v interiéru
  • Montáž vnitřních dveří
  • Malířské práce, tapetování.
  • Pokládka koberců, pokládka vinylových podlah a PVC

Pokládka dřevěných plovoucích podlah, pokládka laminátových plovoucích podlah, pokládka vinylových podlah a vinylových plovoucích podlah

Je vaše podlaha zašlá, poškrábaná a nese jiné stopy opotřebení a už se nevyhnete renovaci? Chcete něco nového?
Pokládka laminátové nebo dřevěné plovoucí podlahy - to za vás může provést náše montážní služba. Naši montážníci se postarají i o sanaci podkladu a osadí obvodové lišty, přechodové lišty a profily.

Pokládka obkladů v interiéru

Ukrývá vaše koupelna stále ještě obklady ve stylu 70. let? Pak je čas na něco vysloveně nového.
Svěřte svůj projekt do rukou našich řemeslníků, neboť pokládka obkladů a dlažby na tenké nebo silné lože je pro ně hračka. Naši řemeslníci pro vás provedou i další potřebné dodatečné práce.

Montáž vnitřních dveří

Chtěli byste nový design bez kompletní renovace? Vnitřní dveře mohou způsobit optické divy a stylově oživit váš interiér.
Při zabudovávání pokojových dveří jsou s našimi službami vyslyšena všechna přání. Zabudování vnitřních dveří, posuvných dveří nebo bytových dveří jsou práce, které si můžete objednat u naší montážní služby. V případě potřeby zkrátí naši profesionálové vaše dveře na požadovanou výšku.

Malířské práce a tapetování interiéru.

Rádi byste výměnu tapet? Nebo vám se vám zdá bílá stěna příliš nudná? Pak nechte nanést čerstvý nátěr.
Montážní služba zajišťuje i malířské práce, tapetování a začišťovací práce. Nechte vaše stěny a stropy natřít vaší oblíbenou barvou nebo vytapetovat. Naši montážníci nalepí tapety s hrubým povrchem, tapety ze skleněné tkaniny, dekorační a vynilové tapety a pomohou vám při kreativním ztvárnění vašich stěn, nanesou nátěr válečkem a štětcem a opraví poškozená místa.

Pokládka koberců, vinylových podlah a PVC

Kdo chce vsadit na klasiku v podlahových krytinách nebo alternativu nenáročnou na údržbu, je zde také na správné adrese.
Nezáleží na tom, zda pokládáte koberec, PVC nebo vinylové podlahy, profesionální řemeslníci provedou dle požadavků různé druhy pokládky. Od lepení nebo volné pokládky, až po pokládání pomocí lepicí pásky nebo fixaci. V případě potřeby jsou prováděny další dodatečné práce, jako obkládání schodů, příprava podkladu, stěrkování nebo broušení.

Položíme vaši laminátou podlahu

Montážní služba vám nabízí odbornou pokládku laminátové podlahy. Spolupracujeme s odbornými montážními firmami, které místně přísluší k jednotlivým prodejnám.
Nabízíme vám „plovoucí pokládku“ laminátových lamel zakoupených v HORNBACHU na „podklad připravený k pokládce“ v různých rozměrech.
Předpokladem je zpoplatněné zaměření jako podklad pro pevnou cenovou nabídku pro všechno zboží a služby nutné pro projekt. Poplatek za zaměření je zaúčtován při zadání zakázky k pokládce.

Při „plovoucí pokládce“ jsou laminátové lamely pokládány s odstupem od ohraničujících stěn/stavebních prvků širokém alespoň 1 cm.

Díky mezeře po obvodu je zajištěno, že se může podlaha např. při termickém namáhání rozpínat, aniž by tím došlo k její deformaci. Podlaha není slepována s podkladem. Lamely jsou bez použití lepidla vzájemně pevně spojovány technikami specifickými pro jednotlivé výrobce, např. „snap“ nebo „klick“. Mezera po obvodu je „zaslepena“ vhodnými obvodovými lištami.

Při správné pokládce musí být pro zachování záruky splněny určité parametry podkladu. U novostaveb je třeba dbát především na to, zda podklad ještě není vlhký.

Naši servisní partneři disponují potřebnými znalostmi a nástroji k zjištění zbytkové vlhkosti.

Necháte si zhotovit řemeslníkem?

Nemáte čas? Nemáte nikoho po ruce? S montážní službou HORNBACH přesto můžete váš projekt zrealizovat! Objednejte si montážní službu HORNBACH a pusťte k dílu profesionály. Dozvědět se více

* Věnujte prosím pozornost tomu, že se mohou ceny v jednotlivých regionech odlišovat a že zde předkládáme pouze „cenu již od". Přesné a aktuální ceny pro vaši prodejnu HORNBACH za standardní a dodatečné výkony najdete v příslušném ceníku dané prodejny HORNBACH.

Nechte si zhotovit řemeslníkem!

Další informace obdržíte ve vaší prodejně.

Máte otázky k montážnímu servisu?

Přejděte ke kontaktnímu formuláři.

kontaktní formulář
nahoru

HORNBACH používá Cookies. Pokud si dále budete prohlížet naše stránky, souhlasíte s využíváním Cookies. Dozvědět se více

x