0 Nákupní seznam 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 7:00 - 21:00 hod.
so - ne: 8:00 - 21:00 hod.
Tuto informaci jste si vytiskli dne 21.02.24 v 9:40 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.
Poradenství

Práce v domě

Práce v domě

Svěřte své projekty do rukou našich řemeslníků, pro které bude hračkou jak pokládka obkladů a dlažeb, koberců nebo montáž kuchyňské linky, tak i dodatečné práce, které ještě bude potřeba dodělat.

Informace k zaměření montáže

Jak to funguje?

Záloha za zaměření montáže činí 1.000 KČ a obsahuje:

  • Příjezd a odjezd montážníka na místo zaměření do 20 km od vaší prodejny Hornbach
  • Zaměření vašeho projektu
  • Zjištění potřeb
  • Poradenství
  • Posouzení realizace
  • Vypracování zaměřovacího protokolu, který je podkladem pro cenovou nabídku

(Při realizaci montážní zakázky bude záloha za zaměření odečtena)

Co když je místo montáže dále než 20 km od prodejny HORNBACH?

Za každý další započatý kilometr tam i zpět se účtuje poplatek.

(Tento poplatek je nevratný i v případě realizace zakázky

Pokládka dřevěných, laminátových a vinylových plovoucích podlah

Jestli si při pohledu na podlahu čím dál častěji říkáte, že její výměně nebo renovaci se prostě nelze vyhýbat do nekonečna, tak teď je ta pravá chvíle začít to řešit. HORNBACH montážní servis si pokládku dřevěné, laminátové nebo vinylové plovoucí podlahy vezme do parády. Naši řemeslníci se postarají také o sanaci podkladu nebo osazení všech lišt a profilů.

Pokládka koberců a PVC podlah

Vsázíte na klasiku v moderním pojetí? Chcete podlahovou krytinu s nenáročnou údržbou? Pak jste si s největší pravděpodobností vyhlédli koberce a PVC podlahy. A než byste řekli HORNBACH, tak vám naši profesionální řemeslníci podlahy položí přesně podle vašich představ.
Od lepení nebo volné pokládky, až po celkovou fixaci.

Pokládka obkladů a dlažby v interiéru

Otázky k rekonstrukci a renovaci koupelen patří mezi ty, které nám nejčastěji pokládáte. Někoho už omrzelo dívat se na obklady ze 70. let, i když retro je stále v kurzu. Někdo řeší celkovou výměnu panelákového koupelnového jádra a někdo se na zcela novou koupelnu teprve chystá.
Pro všechny tyto a další případy vám jsou k dispozici šikovné ruce našich řemeslníků, pro které je pokládka obkladů a dlažeb hračkou.

Montáž sprchových koutů / sanitárních objektů

Potřebujete bezbariérový sprchový kout? Nevyhovuje vám velikost vany nebo v celém domě pomalu odcházejí vodovodní baterie? Je čas na změnu. Je čas jít s dobou a využít všech funkcí, které moderní materiály, sanitární keramika a koupelnový nábytek poskytují.

Montáž kuchyňské linky

S nadsázkou by šlo říci, že kuchyňská linka s pracovní deskou a vybavení kuchyně by měly jít s dobou, a růst stejným tempem, jako rostou vaše kulinářské schopnosti.

Už bez nadsázky lze ale napsat, že pokud vám už vaše stávající kuchyňská linka dosluhuje, pracovní deska se pomalu rozpadá a návrh nové kuchyně máte teprve na papíře, povolejte do akce HORNBACH montážní servis.

Montáž interiérových dveří

I taková menší změna, jako je výměna vnitřních dveří, dokáže s interiérem udělat divy. Oku lahodící odstín, moderní tvar kliky nebo kvalitní materiál nových dveří oživí každou místnost.
Při zabudovávání pokojových dveří budou vyslyšena všechna přání.

Zabudování interiérových, posuvných nebo bytových dveří jsou práce, které si můžete objednat u naší montážní služby.

Malířské práce a tapetování interiéru

Barva na stěnách už není sněhově bílá, po obrázcích zůstává na zdi tmavý obtisk, červená už nefrčí, do stropu už dlouho koukat nelze. Je to jasné. Chce to změnu.

Naši montážníci nalepí tapety s hrubým povrchem, tapety ze skleněné tkaniny i dekorační a vinylové tapety a pomohou vám při kreativním zpracování vašich stěn.

Montáž schodišťových systémů Topstep

Schodiště hraje v interiéru podstatnou roli - nejde jen o prostředek spojení dvou pater. V případě kvalitního zpracování a originálního designu se stává působivou dominantou v interiéru. Schodišťový systém TOPSTEP je optimální pro obložení nových schodů i pro rychlé renovace bez bourání starého schodiště. Naše schodové profily lze použít na přímé i točité schodiště a na jakýkoliv podklad: betonové schody, dřevěné schody i kovové schodiště nebo na schody z kamene či teraca. Montáž bez stavebních úprav je jednoduchá a rychlá. K výhodám patří široká nabídka dekorů (možnost sladění schodů a dalších interiérových prvků), snadná údržba, odolnost proti oděru, nárazu a UV záření.

Montáž sluneční interiérové ochrany SP TREND

(pouze v Praha - Černý Most a Ostrava - Vítkovice)

Je to každodenní boj. Boj s vedrem, se zimou, se slunečními paprsky, teplotou v místnosti nebo světelným smogem.
A vy ten boj se sluncem můžete začít vyhrávat od chvíle, kdy si pozvete specialisty na montáž interiérového zastínění.

Interiérová ochrana proti slunci je žádaným vybavením. Vybrat tu pravou závisí na mnoha faktorech. Především je to otázka vkusu a technických možností. Můžete kombinovat barvy, design a materiály. V zásadě jde ale hlavně o to, abyste měli interiérové zastínění, teplotu a paprsky pod kontrolou.

Realizace koupelny

(pouze v Praze a Čestlicích)

K nové koupelně už to máte jen kousek. Víme, že plánování koupelny není jednoduchá věc. Spousta rozhodování, přemýšlení, změn, tolik věcí, které chcete a nechcete.
Neustupujte ze svých nároků.

Montážní servis HORNBACH vaše představy o nové koupelně zrealizuje.

Upozornění

Montážní práce provádíme pouze u zboží zakoupeného v HORNBACHu.

Objednejte si montážní službu HORNBACH a pusťte k dílu profesionály

* Věnujte prosím pozornost tomu, že se ceny mohou v jednotlivých regionech lišit, a že zde předkládáme pouze „cenu již od". Přesné a aktuální ceny pro vaši prodejnu HORNBACH za standardní a dodatečné výkony najdete v příslušném ceníku dané prodejny HORNBACH.

Máte otázky k montážnímu servisu?

Přejděte ke kontaktnímu formuláři.

nahoru