0 Nákupní seznam 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 98 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 7:00 - 21:00 hod.
so - ne: 8:00 - 21:00 hod.
7. 4. 2023 8:00 - 21:00 hod.
9. 4. 2023 zavřeno
10. 4. 2023 zavřeno
Tuto informaci jste si vytiskli dne 27.03.23 v 22:25 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.
Poradenství

Práce v domě

Doba čtení: 5 min.
Práce v domě

Svěřte svůj projekt do rukou našich řemeslníků, neboť pokládka obkladů a dlažby na tenké nebo silné lože je pro ně hračka. Naši řemeslníci pro vás provedou i další potřebné dodatečné práce.

Naše montážní služba nabízí tyto výkony pro práce v domě:

  • Pokládka dřevěných, laminátových a vinylových plovoucích podlah
  • Pokládka koberců, vinylových podlah a PVC
  • Pokládka obkladů v interiéru
  • Montáž sprchových koutů / sanitárních objektů
  • Montáž kuchyňské linky
  • Montáž vnitřních dveří
  • Malířské práce, tapetování


Pokládka dřevěných, laminátových a vinylových plovoucích podlah

Je vaše podlaha zašlá, poškrábaná a nese jiné stopy opotřebení a už se nevyhnete renovaci? Chcete něco nového?
Pokládka dřevěné, laminátové nebo vinylové plovoucí podlahy - to za vás může provést naše montážní služba. Naši montážníci se postarají i o sanaci podkladu a osadí obvodové lišty, přechodové lišty a profily.

Co znamená „plovoucí pokládka“?

Při „plovoucí pokládce“ jsou lamely podlahy pokládány s odstupem od ohraničujících stěn/stavebních prvků alespoň 1 cm.

Díky mezeře po obvodu je zajištěno, že se může podlaha např. při termickém namáhání rozpínat, aniž by tím došlo k její deformaci. Podlaha není slepována s podkladem. Lamely jsou bez použití lepidla vzájemně pevně spojovány technikami, specifickými pro jednotlivé výrobce, např. „snap“ nebo „klick“. Mezera po obvodu je „zaslepena“ vhodnými obvodovými lištami.

Co znamená „podklad připravený k pokládce“?

Při správné pokládce musí být pro zachování záruky splněny určité parametry podkladu. U novostaveb je třeba dbát především na to, zda podklad ještě není vlhký.

Naši servisní partneři disponují potřebnými znalostmi a nástroji k zjištění zbytkové vlhkosti.

Pokládka koberců, vinylových podlah a PVC

Kdo chce vsadit na klasiku v podlahových krytinách nebo alternativu nenáročnou na údržbu, je zde také na správné adrese.Nezáleží na tom, zda pokládáte koberec, PVC nebo vinylové podlahy. Profesionální řemeslníci provedou dle požadavků různé druhy pokládky. Od lepení nebo volné pokládky, až po pokládání pomocí lepicí pásky nebo fixaci. V případě potřeby jsou prováděny další dodatečné práce, jako obkládání schodů, příprava podkladu, stěrkování nebo broušení.


Pokládka obkladů v interiéru

Ukrývá vaše koupelna stále ještě obklady ve stylu 70. let? Pak je čas na něco vysloveně nového.
Svěřte svůj projekt do rukou našich řemeslníků, neboť pokládka obkladů a dlažby na tenké nebo silné lože je pro ně hračka. Naši řemeslníci pro vás provedou i další potřebné dodatečné práce.


Montáž sprchových koutů / sanitárních objektů

Potřebujete nový sprchový kout, box nebo vanovou zástěnu? Nevyhovuje vám vana nebo se vám líbí nové materiály, jiné tvary a chtělo by to změnu? Nebo namontovat vodovodní armatury, koupelnový nábytek či sanitární keramiku?

Využijte našich řemeslných služeb. Zajistíme nejen montáž, demontáž a likvidaci původních sanitárních objektů, ale i dodatečné práce, které jsou potřebné pro výměnu nebo instalaci.


Montáž kuchyňské linky

Dosluhuje vám stávající kuchyňská linka nebo plánujete instalovat novou do nového bytu či domu? Zajistíme montáž nové kuchyňské linky a to včetně osazení pracovní desky, spotřebičů, dřezu, vod. baterie, aj. Stejně tak se postaráme o případnou demontáž a likvidaci.


Montáž vnitřních dveří

Chtěli byste nový design bez kompletní renovace? Vnitřní dveře mohou udělat optické divy a stylově oživit váš interiér.
Při zabudovávání pokojových dveří budou vyslyšena všechna přání. Zabudování vnitřních, posuvných nebo bytových dveří jsou práce, které si můžete objednat u naší montážní služby. V případě potřeby zkrátí naši profesionálové vaše dveře na požadovanou výšku.


Malířské práce a tapetování interiéru

Rádi byste výměnu tapet? Nebo se vám zdá bílá stěna příliš nudná? Pak nechte nanést čerstvý nátěr.
Montážní služba zajišťuje i malířské práce, tapetování a začišťovací práce.

Nechte vaše stěny a stropy natřít vaší oblíbenou barvou nebo vytapetovat. Naši montážníci nalepí tapety s hrubým povrchem, tapety ze skleněné tkaniny i dekorační a vinylové tapety a pomohou vám při kreativním zpracování vašich stěn. Nanesou nátěr válečkem a štětcem a opraví poškozená místa.

Upozornění

Montážní práce provádíme pouze u zboží zakoupeného v HORNBACHu.

Necháte si zhotovit řemeslníkem?

Nemáte čas? Nemáte nikoho po ruce? S montážní službou HORNBACH přesto můžete váš projekt zrealizovat! Objednejte si montážní službu HORNBACH a pusťte k dílu profesionály.

* Věnujte prosím pozornost tomu, že se mohou ceny v jednotlivých regionech odlišovat a že zde předkládáme pouze „cenu již od". Přesné a aktuální ceny pro vaši prodejnu HORNBACH za standardní a dodatečné výkony najdete v příslušném ceníku dané prodejny HORNBACH.

Máte otázky k montážnímu servisu?

Přejděte ke kontaktnímu formuláři.

kontaktní formulář
nahoru