Služby

Vzorníky barev

Vzorníky barev

HORNBACH vám nabízí širokou škálu barev, které je možné si prohlédnout ve vzornících. Ty je možné si v HORNBACHu zakoupit nebo vypůjčit.

A nyní budou hrát prim barvy! Díky možnosti vypůjčení vzorníků barev HORNBACH si můžete ve vaší prodejně HORNBACH vypůjčit celé spektrum barev. Nebo si je můžete rovnou zakoupit v e-shopu HORNBACH. Zde jsme pro vás připravili přehled nejdůležitějších informací o vzornících barev.

Vyberte si ze vzorníků

Bezplatné zapůjčení vzorníků barev

Všechny dostupné vzorníky barev si můžete zapůjčit ve vaší prodejně HORNBACH. Za tímto účelem musíte složit na prodejně HORNBACH vratný poplatek, který obdržíte po vrácení vzorníku zpět do 28dní, pokud nebude vzorník poškozený. Vzorník lze také koupit v e-shopu.

Alternativy pro zjištění vámi požadovaného barevného odstínu:

  • vzorníky si můžete vzít v prodejně nebo si je objednat on-line a nechat doručit domů
  • nechat si v prodejně poradit
  • nechat si v prodejně oskenovat vzorky barev (např. textilie)

Upozornění ohledně zobrazení barvy na monitoru

Pozor: Technicky vzato neodpovídá zobrazení barevného odstínu na monitoru nikdy 1:1 skutečné podobě v realitě. Doporučujeme proto, abyste si vámi požadovanou barvu nenechávali zobrazovat na počítači, ale posoudili ji na základě originální šablony, např. pomocí vzorníku barev.
Pokud znáte kód vámi požadované barvy, nemůže se již nic pokazit. Pro kontrolu vám poskytneme všechny vzorníky barev vč. kódů barev ve formátu PDF dokumentů – ty byste nicméně neměli používat pro výběr vámi požadované barvy