FAQ

Zdravá domácnost

Doba čtení: 2 min.
Zdravá domácnost

V popředí našeho zájmu je nabídnout takové výrobky, které vám umožní vytvořit prostor k bydlení, ve kterém se budete cítit dobře, odpočinete si a zároveň budou splňovat přísné standardy kvality.

Vnímavost zákazníků ve vztahu ke škodlivým složkám ve vzduchu a ve výrobcích se neustále zvyšuje. V popředí našeho zájmu je nabídnout takové výrobky, které vám umožní vytvořit prostor k bydlení, ve kterém se budete cítit dobře, odpočinete si a zároveň budou splňovat přísné standardy kvality.

Úspora energií a efektivita se staví do popředí, ruku v ruce s tímto trendem jde ale například prakticky vzduchotěsné uzavření místností pomocí oken a zateplení fasád. Tak sice zůstává teplota v místnosti konstantní, nicméně potenciální nebezpečné a škodlivé látky zůstávají v podstatě nevyvětratelné.

Projekt Zdravá domácnost má za cíl při stavbě a výmalbě vnitřních místností zamezit výskytu škodlivých látek. Abyste takovéto výrobky z naší nabídky lépe poznaly, jsou opatřeny razítkem „Modrý anděl“ nebo razítkem EKO-Institutů.