Nákupní seznam 0 Nákupní košík 0

2019 – Nejdůvěryhodnější značka

Nejdůvěryhodnější značka 2019

Ocenění Nejdůvěryhodnější značky v roce 2019 získal HORNBACH v kategorii Hobbymarkety. Jedná se o ocenění tradice a důvěry, kterou spotřebitelé za značkou vidí. A co je nejlepším důkazem spotřebitelské důvěry? To, že vás sami spotřebitelé zvolí. Český spotřebitel tak značku HORNBACH označil jako tu nejdůvěryhodnější v oblasti hobbymarketů.

Doba čtení: 1 min.

Do jedné z nejrozsáhlejších nezávislých anket zaměřených na spotřebitelskou důvěru v Česku se v roce 2019 zapojilo 4.000 respondentů. Ti tvořili reprezentativní vzorek českých spotřebitelů, kteří prostřednictvím on-line dotazníků hodnotili přes 600 značek v 65 skupinách. Respondenti vybírali v jednotlivých kategoriích maximálně z 10 značek nejsilnějších v prodejích, což je současně hlavním parametrem pro zařazení značky do průzkumu. Společnost HORNBACH získala ocenění Nejdůvěryhodnější značka obchodníků v roce 2019 v kategorii Hobbymarkety.

Nejdůvěryhodnější značka 2019
nahoru

HORNBACH používá Cookies. Pokud si dále budete prohlížet naše stránky, souhlasíte s využíváním Cookies. Dozvědět se více

x