košile

Základem projektu je dobrá rada

S dobrou radou jde všechno lépe. Proto v HORNBACHu pracují lidé, kteří se v projektech vyznají. Jsou to vyškolení řemeslníci nebo lidé s bezmeznou vášní pro kutilství. Celkem 319 534 let zkušeností. A stále to není dost. Zákazníci HORNBACHu jsou totiž náročnější než jiní.

košile

Dostanu odpovědi na své otázky?

Zákazníci HORNBACHu mají rádi projekty, které jsou víc než jen pouhé vrtání děr. Často potřebují odpovědi na otázky jako: „Jak rozpoznám nosné zdi?“ Nebo: „Co mám dělat, aby zeď správně schla?“ Zkrátka mají otázky, které by neměly zůstat bez odpovědi.

Na první pohled nedokážete odhadnout, co vás při projektu může čekat? Není důvod se stydět, naopak. Další důvod hledat odpovědi v HORNBACHu.
Nebojte se položit složitější otázky, například: „Jak vytvořím zahradní jezírko?“ Nebo: „Jakou zátěž vydrží pružinová spona v sádrokartonu o tloušťce 15 mm?“

  • 
			košile detail
  • 
			košile detail 01
  • 
			košile detail 02
  • 
			košile detail 03

A opravdu vědí všechno?

Nejste spokojeni se svojí koupelnou, zahradou nebo podkrovím? Všechno musíte mít dokonalé a dotažené do konce? Pak jste tady správně! Od toho je tu projektové poradenství HORNBACH, které vám poradí nejen se základními věcmi, ale se vším, co ke svému projektu potřebujete vědět.

hrebik

Návody pro vaše bydlení

Jak lepit na zeď obkladový kámen se spárami

Kroutíte hlavou při představě, že si do interiéru pořídíte obkladový kámen? Není se čeho bát. Zdi s obkladovým kamenem skvěle vypadají a s naším videonávodem z projektové dílny HORNBACH zvládnete celý projekt levou zadní ...více