Vážení zákazníci, upozorňujeme Vás na webové portály třetích stran, které nabízejí falešné slevové kódy pro nákup u naší společnosti HORNBACH. Naše společnost HORNBACH žádné takové slevové kódy neposkytuje a s těmito portály ani žádným způsobem nespolupracuje! Na odkazy na těchto portálech v zájmu vlastní bezpečnosti neklikejte, ani na těchto portálech nezadávejte žádné své údaje.

0 Nákupní seznam 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 7:00 - 21:00 hod.
so - ne: 8:00 - 21:00 hod.
27. 9. 2023 7:00 - 19:00 hod.
28. 9. 2023 zavřeno
Tuto informaci jste si vytiskli dne 26.09.23 v 22:11 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

Zahradní jezírka


3 výsledky
Zobrazili jste 3 výsledků z 3
Strana 1 z 1
Příbuzné kategorie

Zahradní jezírka v e-shopu HORNBACH

Zahradní jezírko je častým snem všech zahradníků. A není to nic, co by nešlo splnit. Jen je potřeba myslet na to, že funkční a zdravé zahradní jezírko chce pravidelnou údržbu a péči. Při výběru zahradního jezírka už byste měli vědět, jak veliké bude, a kde bude umístěno. Do zahradního jezírka pak pořiďte vodní rostliny, jezírková čerpadla, filtraci, jezírkovou chemii, osvětlení a vodní rostliny.


Jak vybrat zahradní jezírka?

Zahradní jezírko přinese do vaší zahrady klid a zcela nové vjemy. Mnoho malých i větších živočichů tu najde svůj domov, budou se zde koupat ptáci a vy si u té oázy klidně rozložte deku a zaposlouchejte se. Poradíme vám, jak založit zahradní jezírko.


Objednejte si zahradní jezírka on-line a získejte následující výhody:

- Zahradní jezírka vám dodáme až domů nebo připravíme k odběru v jedné z našich prodejen.
- Pokud se rozhodnete pro dodávku domů, tak při platbě kartou do 13.00 doručíme skladové zboží již následující den (platí v pracovní dny).
- I v e-shopu platí naše garance nejvýhodnějších cen.
- Nákup v e-shopu HORNBACH je bez rizika - máte celých 28 dní na vrácení zboží. Vrácení možné i v prodejně.
- Umíme doručit i rozměrné zásilky.

nahoru