Vážení zákazníci, upozorňujeme Vás na webové portály třetích stran, které nabízejí falešné slevové kódy pro nákup u naší společnosti HORNBACH. Naše společnost HORNBACH žádné takové slevové kódy neposkytuje a s těmito portály ani žádným způsobem nespolupracuje! Na odkazy na těchto portálech v zájmu vlastní bezpečnosti neklikejte, ani na těchto portálech nezadávejte žádné své údaje.

0 Nákupní seznam 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 7:00 - 21:00 hod.
so - ne: 8:00 - 21:00 hod.
28. 9. 2023 zavřeno
Tuto informaci jste si vytiskli dne 28.09.23 v 3:05 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.
Poradenství

7 tipů, jak oživit interiér

7 tipů, jak oživit interiér

Poohlížíte se po dekoracích, které z vašeho domu nebo bytu udělají útulný a moderní domov? U nás jste na správné adrese. Pojďme společně nasát trochu inspirace.

Barva, která nestárne

Neo mint neboli pastelově zelená barva - ta zdobí nejmodernější interiéry. Pokud chcete jít s dobou, při výběru doplňků se zaměřte právě na tuto barvu. V kombinaci s bílou a světlým dřevem dostanete do kolen každého bytového designéra. Pokládáte se za odvážného jedince? Pak si pastelově zelenou ozdobte celé zdi. Sáhnout můžete po barvě i tapetách. Záleží jen na vás. V případě, že na takto radikální krok připraveni nejste, pořiďte si v barvě neo mint pouze doplňky - ubrusy, deky nebo dekorační polštáře. Vypadá to také moc hezky a doplňky v budoucnu můžete nahradit zase jinými.

7 tipů, jak oživit interiér

Ekologie hýbe světem

Poslední roky se nesou ve znamení minimalismu, přírody a udržitelnosti. Co to znamená? V moderních interiérech se objevují doplňky recyklované, dřevěné a ručně vyráběné. Prostor působí vzdušným a svěžím dojmem. Tomuto trendu velmi fandíme. Proč? Naše planeta potřebuje odlehčit a každá maličkost se počítá.

7 tipů, jak oživit interiér

TIP

Z oblíbených fotek si nechte vyhotovit fototapetu. Získáte tak originální dekoraci, která se stane dominantou celé místnosti. A co víc? Každý pohled na ni vás zahřeje a vyvolá hezké vzpomínky.

Jde se skládat

Nemovitosti jsou v dnešní době velmi drahé, což vede k jedné věci - naše obydlí jsou stále menší a menší. Není divu, že se mění tradiční rozdělení místností. Například se spojuje kuchyň s obývákem. A abychom se zde mohli bez problémů pohybovat, pořizujeme si sem skládací nábytek. Židle, stoly, pohovky. Pokud daný nábytek zrovna nevyužíváme, šup s ním někam, kde nebude překážet.

Když už jsme u těch kuchyní, za zmínku určitě stojí ubrusy. Jak to? Ty se totiž vrací do módy. Pokud se na vašem stole objeví ubrus s ornamentálním, minimalistickým nebo vintage vzorem, máte vyhráno.

7 tipů, jak oživit interiér

Zdraví na prvním místě

Záleží vám na vašem zdraví? „Samozřejmě!” Přesně tak zní odpověď na tuto otázky většiny z nás. A to se odráží i v našich interiérech. Jak přesně? Například v důrazu na kvalitní spánek. Ten má na naše zdraví stejně velký vliv jako zdravé jídlo nebo pohyb.

Investicí do chytrých matrací, které monitorují tělesné funkce a měří dobu spánku, bude přibývat. V ložnicích a na pohovkách dále objevíme polštáře s odvážnými a výraznými vzory. Ty celý prostor dokonale rozzáří a zajistí originální vzhled.

7 tipů, jak oživit interiér

Vdechněte interiéru život

Co je trendy a zdobí naše zdi? Příroda - i tak by se dalo zjednodušeně odpovědět. Nástěnné dekorace s motivy ptáčků, zvířat a zeleně jsou trendová záležitost, která jen tak z módy nevyjde. Mezi bytovými doplňky by vám neměly chybět ani pokojové květiny, které vás propojí s přírodou a z interiéru vytvoří útulné místo. Relax pro každého člena rodiny zaručený.

7 tipů, jak oživit interiér

Když se skandinávský design spojí s tím japonským

Moderní skandinávský styl ovlivní další směry. A jedním z nich je ten japonský. Spojení těchto dvou stylů se nazývá Japandi. Jak ho poznáme? Vyznačuje se:

  • minimalismem,
  • jemnými barvami - béžová, krémová a smetanová,
  • přírodními materiály - dřevo a bambus,
  • čistotou,
  • útulností,
  • a ručně vyrobenými doplňky.

Koberce nepatří jen na zem

Dávno odzvonilo dobám, kdy na zdech visely jen obrazy. Čím dál častěji na zdech najdeme designové koberce. Právě ty se stanou dominantou celé místnosti a vytvoří tak velmi luxusní nástěnnou dekoraci.

Trendy hlásají, že nejvíce se budou prodávat koberce inspirované japonskými zahrádkami a koberce vyrobené fair trade za pomocí přírodních barviv.

A na závěr ještě jedna rada - při výběru doplňků do interiéru nechte vždy hlavní slovo svému vkusu. A co když se právě neshoduje s nejnovějšími trendy? Nevadí. Vy se doma musíte cítit příjemně. To je to, na čem skutečně záleží.

nahoru