FINEVO – Přesně to pravé pro mého mazlíčka

Nemáte náladu na plané řeči ani chuť na experimenty? FINEVO je univerzální krmivo pro psy a kočky z kvalitních přísad ve vyvážené kombinaci, promyšlené z výživově fyziologického hlediska – prostě přesně to pravé pro vašeho mazlíčka. Naši odborníci přitom nedbali pouze na potřeby vašeho čtyřnohého miláčka, ale také na lahodnou chuť krmiva. FINEVO nabízí např. druhy krmiva bez obsahu obilovin nebo druhy pouze s jedním živočišným zdrojem bílkovin – zkrátka dobře vyvážené krmivo pro vaše zvířecí miláčky. Složení všech receptur je volně dostupné. Co je na obalu, je také uvnitř!

Krmivo pro aktivní život

DŮVĚRA, DOBRÁ KONDICE, AKTIVITA, ZVĚDAVOST

 • Vytvořte svému mazlíčkovi prostředí, ve kterém se bude cítit dobře. Správným krmivem významně přispějete k jeho plnohodnotnému životu. Vhodné složení potravy podporuje správné trávení. FINEVO sází na vysoký podíl čerstvého a sušeného masa. Vysoce kvalitní oleje, zelenina, bobule a bylinky poskytují navíc přírodní živiny a účinné látky.

KVALITA PŘI VELMI DOBRÉM POMĚRU CENA–VÝKON

 • Pro zvířata je kvalitní strava stejně důležitá jako pro nás. Proto platí ve FINEVO stejné hygienické standardy jako ve výrobě potravin. Například jsou dodržovány potravinářské standardy ISO Food Standards a HACCP Codex. V úzké spolupráci s veterináři a odborníky na výživu vyvíjíme vysoce kvalitní krmivo pro zvířecí mazlíčky dle nejnovějších poznatků. K tomu nabízí produkty FINEVO dobrý poměr cena - výkon, protože využíváme synergie kdekoli to jde, abychom vám mohli nabídnout výhodnější cenu. Kvalitní krmivo pro zvířata nemusí být drahé.

Finevo pro zdraví vašeho psa

FINEVO – nic jiného! Veškeré mokré a suché krmivo FINEVO je kompletní. Nepotřebujete tak žádné další doplňkové krmivo ani výživové doplňky. O vašeho mazlíčka bude dobře postaráno!

Mokré krmivo pro psy

Základem mokrého krmiva pro psy FINEVO je velké množství kvalitní bílkoviny. Podle plemene psa jsou zdroje bílkovin, jako například maso, srdce, játra atd., smíchány s masovým vývarem. Celou recepturu završují důležité uhlovodíky a cenné oleje, např. lososový olej. Vše samozřejmě bez přidaných barviv nebo aromatických látek.

Kvalita mokrého krmiva FINEVO, to je:

 • Nulový obsah cukrů, sóji, konzervačních látek a barviv
 • Vysoký podíl živočišných bílkovin
 • Nulový obsah obilovin a glutenu
 • Optimální přísun živin díky vybraným přísadám

Mokré krmivo FINEVO je vhodné pro psy od 11. do 24. měsíce života – a to v závislosti na plemeni nebo velikosti.

 • Finevo pro citlivé psy

  Sensitive dog hypoallergenic

  I psi mívají alergie a mohou špatně snášet určitou stravu. Pokud váš mazlíček trpí například citlivým žaludkem, potřebuje speciální stravu. Mokré krmivo FINEVO řady sensitive dog je optimálním řešením. Naše receptury na mokré krmivo pro citlivé zažívání maji vždy jeden zdroj bílkovin (monoprotein), a tím jsou optimálně uzpůsobeny pro potřeby psů s citlivým zažíváním.

 • Finevo pro aktivní psy

  Active dog

  Aktivní psi maji vzhledem ke svému velkému pohybu vyšší spotřebu energie, a to až čtyřnásobně oproti méně aktivním psům stejně velkého plemene. Mokré krmivo FINEVO řady active dog je vhodné pro psy s aktivním životním stylem. Zajišťuje mu přísun správného množství živin a vitamínů, které potřebuje pro svůj život v pohybu. Naše složení sází na vysoký podíl cenných bílkovin kombinovaných s výživově a fyziologicky vhodnými druhy zeleniny a bobulemi.

z

Suché krmivo pro psy

Suché krmivo je praktické. Na rozdíl od mokrého krmiva má delší trvanlivost a snadněji se rozděluje na jednotlivé porce. Díky nulovému obsahu vody lze suché krmivo snadno přepravovat a skladovat. Žvýkání suchého krmiva navíc podporuje zdravý chrup psů. Díky srovnatelně nízkému objemu spolu s vyšším obsahem energie není suché krmivo nutné podávat denně ve velkých porcích. Krmivo pro psy FINEVO pokrývá celkovou potřebu živin vašeho psa a dodává veškeré důležité vitamíny, minerály a stopové prvky – pro dlouhý a zdravý život psa od štěněte po starého psa.

 • Finevo malý dospělý pes

  Malý dospělý pes

  FINEVO adult small dog je suché krmivo pro dospělé psy, které je speciálně přizpůsobené potřebám psů menších plemen do 10 kil.

 • Finevo středně velký dospělý pes

  Středně velký dospělý pes

  FINEVO adult medium dog je suché krmivo, určené pro dospělé psy středních plemen mezi 10 a 25 kily.

 • Finevo velký dospělý pes

  Velký dospělý pes

  FINEVO adult large dog pro potřeby velkých plemen dospělých psů nad 25 kilogramů.

 • Finevo senior

  Starší psi

  Každý pes jednou zestráne. Aby byl váš čtyřnohý miláček vitální a měl radost ze života i v pokročilém věku, nabízí FINEVO speciální suché krmivo Senior, které podporuje tělesné funkce a metabolismus a je snadněji stravitelné. Upravený obsah tuků a balastních látek udrží pocit sytosti po delší dobu a příznivě ovlivní zažívání vašeho psa.

 • Finevo junior

  Mladší psi

  Mladí psi potřebují při objevování světa sice hodně energie, ale hodně malých jídel. FIINEVO junior dog nabízí kvalitní, snadno stravitelné bílkoviny a minerální látky, které jsou přizpůsobeny potřebám mladých psů. Přitom má toto krmivo vysoký obsah energie, aby vašemu malému rošťákovi při růstu nic nechybělo.

 • Finevo citliví psi

  Citliví psi

  FINEVO sensitive dog je speciální suché krmivo pro dospělé psy všech plemen s citlivým zažíváním. Je nakombinováno z kvalitních, dobře stravitelných surovin a zcela záměrně neobsahuje žádné obiloviny. Pro aktivní a lehký život psa.

 • Finevo psi trpící nadváhou nebo sterilizovaní psi

  Psi trpící nadváhou nebo sterilizovaní psi

  Nadváha může být následkem kastrace, jelikož psi po sterilizaci mají o 25–30 % nižší přeměnu živin. FINEVO adult dog light/sterilised je méně bohaté na energii, ale zato obsahuje vše, co uspokojí vyživové potřeby vašeho psa.

z
Spokojený pes s Finevo
Vždy správné krmení!

Nekrmte vašeho mazlíčka lecjakým krmivem, ale vyberte takové, které bude vyhovovat jeho potřebám. FINEVO nabízí vhodné krmivo se speciálními recepturami pro velká i malá plemena, mladé psy i ty starší. Pokud vašeho miláčka krmíte výhradně suchým krmivem, dbejte na to, aby dostatečně pil.

Finevo pes

Mokré krmivo pro kočky

Naši malí tygříci jsou od přírody lovci. Proto jsou základem každé dobré výživy pro kočky živočišné bílkoviny. U mokrého krmiva pro kočky FINEVO dbáme na to, aby vaši miláčci dostávali vždy přísun živin s vyváženým poměrem bílkovin, živočišných tuků a důležitých stopových prvků, jako např. vápníku nebo esenciálních mastných kyselin a vitamínů.

Naše kvalitni krmivo pro kočky je bohaté na živiny. Vaše kočka potřebuje skutečně pouze malé porce. FINEVO proto nabízíme v praktických velikostech 85 a 400 gramů. Po otevření uchovávejte zbylé krmivo v chladu.

 • Finevo pro mimořádně aktivní kočky

  Vitality cat pro mimořádně aktivní kočky

  Krmivo pro kočky FINEVO vitality se hodí pro mimořádně aktivní malé tygříky. Poskytuje vašim kočkám přísun všech důležitých živin a stopových prvků, jako např. životně důležitého taurinu. Kočky s přístupem ven a jiné vitální kočky jsou od přírody zvědavé,a proto jim nemůže uškodit trocha změny. Proto vám nabízíme FINEVO vitality cat v několika lahodných variantách.

 • Finevo pro kočky s citlivým zažíváním

  Sensitive cat pro kočky s citlivým zažíváním

  Trpí-li vaše kočička často průjmy nebo svěděním, může to být způsobeno intolerancí určitého krmiva. Zde může pomoci krmení s pouze jedním zdrojem bílkovin. Krmivo FINEVO sensitive pro kočky bylo vyvinuto speciálně pro citlivé kočky, kterým zajišťuje přísun všeho, co potřebují pro svůj pocit pohody.

 • Finevo pro kočky s citlivým zažíváním

  Digestion cat pro kočky s citlivým zažíváním

  Kočičky s citlivým zažíváním často trápí vyšší objem stolice nebo zvýšená plynatost. Díky vyváženému složení FINEVO digestion můžete výrazně podpořit zažívání své kočky.

 • Finevo kůže a srst

  Hair & Skin cat pro péči o kůži a srst

  FINEVO hair & skin je stvořeno pro to, aby podpořilo strukturu a hedvábný lesk srsti. Vyváženou směsí nenasycených mastných kyselin, např. omega-3 a omega-6 mastných kyselin, můžete podpořit kůži a srst vašich sametových mazlíčků.

 • Finevo pro sterilizované kočky

  Sterillised cat pro sterilizované kočky

  Sterilizované kočky často přibývají na váze. FINEVO sterilised cat zohledňuje změněnou hormonální rovnováhu vaší kočky, a tím také upravenou potřebu krmiva a sníženou pohybovou aktivitu. Má snížený obsah tuků a stimuluje vlastní tělesné spalování tuků.

 • Finevo pro kočky s nadváhou

  Light cat pro kočky s nadváhou

  FINEVO light je krmivo k dennímu krmení dospělých koček s nízkou spotřebou energie. Obsažené bílkoviny podporují stavbu a zachování zdravého svalstva a poskytují dostatek energie, aby se i nadále mohli malí tygříci věnovat svým oblíbeným činnostem.

z
Finevo pro spokojenou kočku

Suché krmivo pro kočky

Suché krmivo FINEVO pro kočky je kompletní krmivo vysoké kvality. Je stvořeno proto být denním zdrojem potravy domácích koček a je přitom tak lahodné, že budou spokojeny i rozmazlené kočky mlsalky. A jelikož je toto krmení koncentrovanější než mokré krmivo, musí být podávány malé porce.

Věděli jste, že...? Konzistence suchého krmiva může snižovat tvorbu zubního kamene, a působí proto blahodárným účinkem na zuby vaší kočky. Pokud kočce dáváte výhradně suché krmivo, měli byste dbát na to, aby měla stále dostatek tekutin k pití.

 • Finevo pro dospělé kočky

  Adult cat pro dospělé kočky

  Jakmile vaše kočka jednou vyroste, je důležité, aby byl přizpůsoben obsah kalorií krmiva její vyšší fyzické aktivitě. FINEVO adult cat zde nabízí vaší dospělé kočce vyvážené složení živin, které potřebuje pro spokojený kočičí život plný dobrodružství.

 • Finevo pro dospělé kočky se špatným snášením určité stravy

  Dospělé kočky se špatným snášením určité stravy

  Jakmile vaše kočka špatně snáší určitou stravu, není hned vše ztraceno. Řada FINEVO GRAIN FREE je vyvinuta pro citlivá zvířata, aby zajišťovala optimální přísun speciálně vytvořené, vysoce tolerované a plnohodnotné stravy. FINEVO GRAIN FREE losos je suché krmivo bohaté na živiny, které se dokonale hodí pro potřeby dospělých koček s běžnou aktivitou a dobrou nebo špatnou tolerancí učité stravy.

 • Finevo pro kočky s citlivým zažíváním

  Sensitive cat

  Speciálně navržené suché krmivo pro ciltivé kočky, které je dobře snesitelné pro jejich zažívání a zároveň jim zajistí přísun potřebných živin.

 • Finevo pro sterilizované kočky

  Sterilised cat pro sterilizované kočky

  Sterilizované kočky mají často tendenci k přibírání na váze kvůli změněné hormonální rovnováze. Právě pro ně je ideální složení krmiva FINEVO sterilised cat.

 • Finevo pro starší kočky

  Senior cat

  Suché krmivo speciálně vyvinuté pro starší kočky.

z
Finevo kočka
Protože milujeme naše mazlíčky!

Naše kočky jsou osobnosti. Individuality, dobrodruzi, hrubiáni, lichotníci, divy a gigolové. Ale přesně proto je milujeme a dáváme jim to nejlepší, co mohou dostat.