0 Nákupní seznam 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 98 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 7:00 - 21:00 hod.
so - ne: 8:00 - 21:00 hod.
7. 4. 2023 8:00 - 21:00 hod.
9. 4. 2023 8:00 - 21:00 hod.
10. 4. 2023 zavřeno
Tuto informaci jste si vytiskli dne 01.04.23 v 10:03 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.
Značka

FINEVO

Doba čtení: 8 min.
FINEVO

Nemáte náladu na plané řeči ani chuť na experimenty? FINEVO je univerzální krmivo pro psy a kočky z kvalitních přísad ve vyvážené kombinaci, promyšlené z výživově fyziologického hlediska – prostě přesně to pravé pro vašeho mazlíčka.

FINEVO – pro přirozené zdraví mazlíčků

FINEVO je krmivo pro psy a kočky, které je vysoce kvalitní, lehce stravitelné a výživné. Každý výrobek se skládá z vybraných složek, které zajišťují aktivní a zdravý život domácích mazlíčků od mládí až do stáří.

 • Společnost FINEVO se zaměřuje na vysoký podíl čerstvého a sušeného masa. Vysoce kvalitní oleje, zelenina, bobuloviny a byliny poskytují další přírodní živiny a účinné látky.
 • FINEVO podporuje aktivitu a tím i pohodu vašeho nejlepšího přítele přirozeně zdravými potravinami. Váš chlupáč se tak může bezstarostně vrhnout do nových dobrodružství.
 • V úzké spolupráci s veterináři a odborníky na výživu vyvíjíme vysoce kvalitní krmivo, které chutná. Nepoužíváme žádné chemické přísady.
 • Používáme nejnovější poznatky a vyrábíme naše mokré krmivo výhradně v Německu, suché krmivo v České republice.

Finevo

Stáhněte si příručku, jak změnit krmivo

Jak změnit krmivo a další FINEVO rady a tipy pro vaše miláčky jsou právě teď a tady ke stažení (PDF, 4 698 KB).

Rozmanitost produktů FINEVO

Pestré a vyvážené: FINEVO nabízí suché a mokré krmivo pro psy a kočky v praktických velikostech balení, vhodných pro vašeho mazlíčka.

Suché krmivo je praktické. V porovnání s mokrým krmivem má delší trvanlivost a snadno a čistě se porcuje. Odstranění vody usnadňuje přepravu a skladování suchých potravin. Vzhledem k poměrně malému objemu a vysoké energetické hodnotě suchého krmiva jsou denní porce krmiva malé. Konzistence suchého krmiva může omezit tvorbu zubního kamene, a proto je prospěšné pro zdraví zubů vašeho chlupatého přítele. Díky optimálnímu složení už nebude potřebovat nic jiného. S výjimkou vody, která je při krmení suchým krmivem nezbytná. Nejlepší je umístit ji hned vedle misky s jídlem.

Mokré krmivo obsahuje velké množství vody. Naši domácí mazlíčci jsou od přírody lovci. Základem mokrého krmiva FINEVO je proto velké množství kvalitních živočišných bílkovin. Zdroje bílkovin, jako je maso, srdce a játra, se smíchají s masovým vývarem. Důležité stopové prvky, jako je vápník, esenciální mastné kyseliny, vitamíny a živiny jsou doplněny ve vyváženém poměru. V závislosti na druhu mokrého krmiva se přidávají sacharidy a cenné oleje, např. lososový olej.

Krmivo FINEVO nabízí vše, co váš mazlíček potřebuje. Pokrývá všechny nutriční potřeby a poskytuje všechny důležité vitamíny, minerály a stopové prvky.

Kvalita krmiva FINEVO znamená:

 • Vysoký podíl živočišných bílkovin
 • Bez přidaného průmyslového cukru a sóji
 • Bez konzervačních látek a barviv
 • Žádná lisovaná masokostní moučka
 • Bez pšenice a lepku
 • Bez GMO
 • Optimální přísun živin ve vybraných složkách

Finevo

FINEVO suché krmivo pro psy

Krmivo FINEVO pokrývá všechny nutriční potřeby vašeho psa a poskytuje všechny nezbytné vitamíny, minerály a stopové prvky - pro dlouhý a zdravý život psa od štěněte až po seniora:

 • 
			Finevo Junior Dog

  Junior Dog pro mladé psy

  Mladí psi chtějí objevovat svět, a to vyžaduje spoustu energie! Zároveň by porce neměly být příliš velké. Krmivo pro psy FINEVO Junior Dog je tedy vysoce energetické, ale zároveň velmi dobře stravitelné. Aby vašemu malému nezbedníkovi nic nechybělo, až vyroste!

 • 
			Finevo Sensitive Dog

  Sensitive Dog pro psy s citlivým zažíváním

  Psi s intolerancí a citlivým zažíváním rozhodně potřebují speciální krmivo, aby se jim dobře žilo. Suché krmivo pro psy FINEVO Sensitive Dog neobsahuje obiloviny a je záměrně složeno pouze z vysoce stravitelných surovin. Pro bezstarostný psí život.

 • 
			Finevo psi trpící nadváhou nebo sterilizovaní psi

  Adult Dog pro psy s nadváhou nebo sterilizované psy

  Po kastraci psy často trápí problémy s váhou. A stejně jako u nás lidí se může stát, že váš čtyřnohý přítel jednoduše ztloustne. S tímto nízkoenergetickým suchým krmivem bude hlad vašeho psa ukojen, aniž by přibýval na váze.

 • 
			Finevo malý dospělý pes

  Adult Small Dog pro menší dospělé psy

  Vyvážené kompletní krmivo pro dospělé psy všech plemen s hmotností do 10 kg.

 • 
			Finevo středně velký dospělý pes

  Adult Medium Dog pro dospělé psy

  Vyvážené kompletní krmivo pro dospělé psy všech plemen o hmotnosti 10-25 kg.

 • 
			Finevo velký dospělý pes

  Adult Large Dog pro velé dospělé psy

  Vyvážené kompletní krmivo pro dospělé psy všech plemen s hmotností nad 25 kg.

 • 
			Finevo senior

  Senior Dog pro starší psy

  Kazdý pes jednou zestárne. Doporučujeme toto krmivo, které udrží vašeho psa vitálního a plného života po celý den i ve vyšším věku: podporuje metabolismus, je vyvážené a má přizpůsobený obsah tuku a vlákniny.

FINEVO mokré krmivo pro psy

Mokré krmivo FINEVO je vhodné pro psy od 11 do 24 měsíců věku - záleží na plemeni a velikosti psa.

 • 
			Sensitive Dog Hypoallergenic

  Sensitive dog Hypoallergenic

  Stejně jako někteří z nás, i psi trpí alergiemi a nesnášenlivostí. Pokud váš nejlepší přítel na čtyřech tlapkách trpí například citlivým žaludkem nebo střevy, určitě potřebuje speciální krmivo. Naše prémiové receptury obsahují pouze jeden zdroj bílkovin (monoprotein), a proto jsou přizpůsobeny potřebám nutričně citlivých psů.

 • 
			Active Dog

  Active Dog

  Psi jsou zpravidla velmi aktivní, především v mladším věku, plní touhy po pohybu, a proto mají vyšší energetickou potřebu. Se správným krmivem nedochází ani k nedostatku, ani k nadměrnému zásobení. Hodnotné bílkoviny v kombinaci s vitalizující zeleninou nebo bobulemi mnoha příchutí uspokojí i toho nejdivočejšího čtyřnohého přítele!

Finevo

FINEVO suché krmivo pro kočky

Suché krmivo FINEVO pro kočky je vysoce kvalitní kompletní krmivo. Je vyrobeno jako každodenní zdroj potravy pro domácí kočky a je tak chutné, že uspokojí i rozmazlené mlsné kočky.

 • 
			Adult Cat

  Adult Cat pro dospělé kočky

  Jakmile kotě jednou vyroste, potřebuje vyvážené složení živin, které je přizpůsobeno jeho fyzické aktivitě. S krmivem FINEVO pro dospělé kočky jí můžete zajistit spokojený kočičí život plný energie a dobrodružství!

 • 
			Adult Grain Free Cat

  Adult Cat Grain Free pro kočky s intolerancí

  Některé kočky bohužel nesnášejí běžné krmivo pro kočky. Právě pro ně je tu FINEVO Grain Free: Toto vysoce kvalitní celozrnné krmivo bez obilovin poskytuje optimální péči i citlivým kočičím žaludkům!

 • 
			Sensitive Cat

  Sensitive Cat

  Je speciálně navržen tak, aby uspokojil citlivou kočku, aniž by ji zatěžoval. Pro bezstarostný kočičí život!

 • 
			Sterilised Cat

  Sterilised Cat pro sterilizované kočky s nadváhou.

  Stejně jako psi mají i některé kočky sklon k nadváze, zejména po sterilizaci. Tímto krmivem uspokojíte i stále nenasytnou kočku.

 • 
			Senior Cat

  Senior Cat pro starší kočky

  Toto speciálně sestavené krmivo uspokojí i ty nejnáročnější kočičí seniory.

FINEVO mokré krmivo pro kočky

Naše kočky domácí jsou od přírody lovci. Základem každého dobrého krmiva pro kočky jsou proto živočišné bílkoviny. Vaše kočka potřebuje jen malé porce. Výrobky FINEVO jsou proto k dispozici v praktických velikostech 85 a 400 gramů. Po otevření byste měli množství, které nepotřebujete, okamžitě zchladit.

 • 
			Vitality Cat

  Vitality Cat pro obzvláště aktivní kočky

  Aktivní kočky potřebují hodně energie. Rozmanitost zajišťuje několik chutných druhů s životně důležitým taurinem.

 • 
			Sensitive Cat

  Sensitive Cat

  Pokud vaše kočka trpí průjmem nebo svěděním, je to často způsobeno krmivem. Krmivo FINEVO Sensitve Cat bylo speciálně vyvinuto pouze s jedním zdrojem bílkovin, který poskytuje optimální výživu i pro ty nejcitlivější kočky.

 • 
			Digestion Cat

  Digestion cat pro kočky s citlivým zažíváním

  Kočičky s citlivým trávením často trpí zvýšeným objemem stolice nebo tvorbou plynů. S tímto vyváženým složením můžete najít lék.

 • 
			Hair & Skin Cat

  Hair & Skin Cat pro péči o kůži a srst

  Tato speciální směs obsahuje mimo jiné kyseliny Omega 3 a Omega 6, které podporují pokožku a srst sametové tlapky a dodávají jí lesk.

 • 
			Sterilised Cat

  Sterillised Cat pro sterilizované kočky

  Sterilizované kočky mají tendenci trpět nadváhou v důsledku změn v metabolismu. FINEVO Sterlisied Cat to zohledňuje sníženým obsahem tuku a stimuluje spalování tuků.

 • 
			Light Cat

  Light Cat pro účinnou kontrolu hmotnosti

  Tato lehká receptura obsahuje speciální proteiny, které podporují rozvoj a udržení zdravých svalů.

Finevo pro spokojenou kočku
Protože milujeme naše mazlíčky!

Naše kočky jsou osobnosti. Individuality, dobrodruzi, hrubiáni, lichotníci, divy a gigolové. Ale přesně proto je milujeme a dáváme jim to nejlepší, co mohou dostat.

Mohlo by vás zajímat

nahoru