0 Nákupní seznam 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 7:00 - 21:00 hod.
so - ne: 8:00 - 21:00 hod.
Tuto informaci jste si vytiskli dne 21.02.24 v 12:19 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.
Poradenství

Makita

Makita

Vlastní výzkum, vývoj a design v high-tech výrobních zařízeních tvoří základ pro inovativní vývoj produktů, uznávanou kvalitu a následně vysokou spokojenost zákazníků, kromě specializovaného a kvalifikovaného personálu.

Makita je jedním z předních světových výrobců ručního elektrického nářadí a jedním z největších výrobců bateriových nástrojů. Společnost Makita byla založena v roce 1915 panem Mosaburo Makita v japonském Nagoji a sídlí v japonském městě Anjo.

Vlastní výzkum, vývoj a design v high-tech výrobních zařízeních tvoří základ pro inovativní vývoj produktů, uznávanou kvalitu a následně vysokou spokojenost zákazníků se specializovaným a kvalifikovaným personálem.

Více než 100 let průmysl a řemesla na celém světě důvěřují společnosti Makita a jejímu největšímu sortimentu Li-Ion baterií na světě. Jen v roce 2019 bude řada 18 Li-Ion baterií napájet více než 270 nástrojů a zahradního nářadí.

Proč si vybrat přístroj Makita?

  • Kvalitní přístroje známého výrobce s dlouholetým vývojem v Japonsku
  • Různé přístroje poháněné jednou baterií
  • Nemusíte kupovat baterie a nabíječky ke každému novému stroji. Společnost Makita nabízí modely "Z", které jsou bez baterie a nabíječky. Zakoupíte tak další stroje za výhodnou cenu.

Značka Makita

Co baterie Makita dokáže?

Baterie Makita se chladí rychleji.
Protože se baterie může při používání zahřívat až na 70 ° C, a proces nabíjení může probíhat max. při 25 stupních, tak Makita nainstalovala chladicí systém. Výsledkem je, že články baterie se během několika minut rovnoměrně ochladí. Chlazením během procesu nabíjení lze dosáhnout vyššího nabíjecího proudu a tím i kratší doby nabíjení.
Pro dosažení optimálního nabíjení je nainstalován mikročip, který prodlužuje životnost baterie, protože nedochází k přetížení jednotlivých článků baterie.
Aby bylo možné sledovat stav nabití, displej stavu nabití zobrazuje informace o:

  • stavu nabití,
  • vadné baterii,
  • fázi chlazení.
Vícekontaktní terminál mezi baterií a strojem zajišťuje, že spojení je udržováno i v případě vibrací. Pokud jedno z vašich zařízení vyžaduje více energie, můžete do něho jednoduše vložit dvě 18 V baterie a okamžitě tak máte k dispozici 36 V.

Značka Makita

Baterie Makita se dobíjejí rychleji.

Rychlé nabíječky DC18RC nebo dvojité rychlé nabíječky DC18RD prázdné baterie dobijí během několika minut. Baterie 18,0 V 3,0 Ah se dobíjejí za pouhých 22 minut, baterie 5,0 Ah potřebují pouze 45 minut. Na začátku a na konci procesu nabíjení zazní z nabíječky krátká melodie. Poté lze baterii ihned znovu použít.

Značka Makita

Baterie Makita jsou odolnější.

Před nabíjením je nutné nechat články baterií vychladnout. Pro rychlejší nabíjení ochlazuje vestavěná nabíječka baterii před i během nabíjení. Baterie a nabíječka spolu navíc komunikují pomocí mikročipu. Nabíječka proto vždy může vypočítat optimální proces nabíjení a prodloužit životnost baterie.

nahoru