0 Nákupní seznam 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 7:00 - 21:00 hod.
so - ne: 8:00 - 21:00 hod.
Tuto informaci jste si vytiskli dne 04.10.23 v 8:28 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.
Poradenství

Značka DeWALT

Značka DeWALT

DEWALT nářadí a příslušenství je stvořeno pro život na staveništi, a právě tam je i testováno. Výsledkem jsou vynikající výrobky, za které se můžeme zaručit.

Inovace, na kterých záleží

Od roku 1922 až do současnosti DEWALT vyrábí optimalizovaná profesionální řešení pro nejnáročnější podmínky ve stavebnictví a řemeslné výrobě. Miliony profesionálů volí už po generace značku DEWALT, protože nabízí inovativní a zároveň prověřená konstrukční řešení, špičkový výkon a nekompromisní spolehlivost. DEWALT nářadí a příslušenství je stvořeno pro život na staveništi, a právě tam je i testováno. Výsledkem jsou vynikající výrobky, za které se můžeme zaručit.

Každá inovace je vedena snahou zvýšit výkon, snadnost použití nebo produktivitu. Nářadí měníme proto, že změna zlepšuje práci profesionála, který jej používá. Od technologií používaných při průzkumu vesmíru a v letadlech až po začlenění technologie bluetooth do našich výrobků DEWALT zůstává v čele inovací na pracovištích.

Značka DEWALT

Udržitelnost a zpětná vazba DEWALT

Přímá zpětná vazba od uživatelů inspiruje naše inženýry, aby nově definovali možnosti aplikace udržitelného rozvoje a snížení dopadů na životní prostředí. S využitím nejnovějších technologií se pouštíme do řešení problémů na staveništi, abychom zvýšili efektivitu, produktivitu a rozšířili možnosti využití vašeho nářadí.

  • 
				Značka DEWALT
  • 
				Značka DEWALT
  • 
				Značka DEWALT
  • 
				Značka DEWALT
  • 
				Značka DEWALT
  • 
				Značka DEWALT
  • 
				Značka DEWALT
  • 
				Značka DEWALT
  • 
				Značka DEWALT
  • 
				Značka DEWALT

DEWALT Perform & Protect - bezpečnost při práci na prvním místě

DEWALT Perform & Protect je naše značka inovativního konstrukčního řešení s vyššími standardy výkonu a ochrany zdraví při práci. Nářadí řady Perform & Protect jsou navržena tak, aby soustavně překračovala požadavky zdravotních a bezpečnostních předpisů, aniž by došlo k snížení výkonu. Je to naše značka certifikace, která vás informuje o tom, že je vaše nářadí nevhodnější pro prováděný úkol – umožňují vám udělat více práce za kratší dobu, aniž by došlo k ohrožení zdraví a bezpečnosti. Zahrnuje různá řešení zaměřená na omezení vibrací, redukci rizika vdechování prachu a doplňková bezpečnostní řešení snižující riziko úrazu a poškození nářadí. Integrovaná řešení Lanyard Ready pro práci ve výškách nabízí možnost připoutání nářadí k pevným konstrukcím na staveništi, což pomáhá zajistit nářadí v případě jeho pádu.

Značka DEWALT

Seznamte se s DeWALT elektrickou pilou Alligator 430 mm s pilovými listy

Pila Alligator má velmi univerzální použití, je určena pro řezání dutých pálených cihlových bloků, pórobetonových tvárnic, vatových tepelně izolačních materiálů nebo dřeva. Pro každý řezaný materiál jsou k dispozici odpovídající pilové listy prodávané samostatně jako příslušenství. Nejčastějším použitím je řezání cihlových bloků, zvládá řezat i zateplené termoizolační cihly. Hlavní výhodou je velmi rychlý a relativně přesný řez. Velká úspora času při práci je hlavním argumentem pro pořízení tohoto stroje.

Princip fungování této pily je založen na posuvném protiběžném pohybu dvou pilových listů. Díky protiběžnosti pohybu je řezání velmi snadné, řezaný materiál se při řezání nemá tendenci pohybovat a není proto nutné provádět jeho fixaci.

Pila je velmi robustní, převodová skříň a ložiska s ochranou proti vnikání prachu zaručují dlouhodobý provoz. Skříň z hořčíkové slitiny zaručuje nízkou hmotnost a dlouhou životnost. Odjišťovací spínač a brzda pilových listů zvyšují bezpečnost.

Pila Alligator se na trhu prodává v několika verzích a ve většině případů se liší pouze typem nebo složením příslušenstvím pilových listů. Většina prodávaných modelů má délku lišty 430mm a je určena pro pilové listy o celkové délce 550mm. Pilové listy se prodávají vždy v páru a mění se vždy pár. Volba pilových listů (plátků) závisí na řezaném materiálu.

Značka DEWALT

Pilové listy jsou tvořeny nosným kovovým plátkem s bodově navařenými zuby ze slinutých karbidů a dalších příměsí. Počet navařených zubů a jejich tvrdost se liší podle typu určení jejich použití.

Pro řezání dutých cihlových bloků jsou k dispozici dva typy pilových listů v závislosti na tvrdosti cihel. Pro nosné obvodové zdivo s třídou pevnosti v tlaku 20 MPA (N/mm2) jsou určeny pilové listy DT2976, které mají 78 zubů, dvojnásobný počet zubů oproti levnějšímu typu pilového listu na zdivo nižší tvrdosti. Pro duté cihlové zdivo o nižší tvrdosti s třídou pevnosti v tlaku do 12 MPA (N/mm2) jsou určeny pilové listy DT2974 se 48 zuby.

Životnost pilových listů závisí na řadě faktorů, jako je počet řezů, řezaný rozměr cihel, tvrdost a hutnost řezaného materiálu atd. Obecně lze říci, že pilové listy DT2976 obvykle postačují pro postavení jednoho běžného rodinného domu.

Pila Alligator je na trhu desítky let, konstrukční provedení je za tu dobu dokonale odladěné pro optimální životnost stroje. Výkonný motor vyhovuje všem provozním požadavkům. Ergonomický design s vyváženým úchopem a pogumovaným povrchem rukojeti usnadňují práci a zmenšují únavu. Snadná a rychlá výměna pilového listu zkracuje prostoje. Jednoduchá údržba zahrnuje čištění od prachu po odklopení víka krytu táhel, aby se prach zbytečně nehromadil ve víku a nedostával do táhel a potom dovnitř stroje.

Seznamte se s akumulátorovým nářadím DEWALT XR 18V

Řada akumulátorového nářadí DEWALT XR 18V řada nabízí velmi široký výběr nářadí a patří k nejrozsáhlejším akumulátorovým systémům na trhu. Nářadí DEWALT je navrženo a vyrobeno tak, aby splňovalo nejnáročnější požadavky při použití na staveništích a poradilo si s nejdrsnějšími podmínkami.

Lithium-iontové baterie z XR 18V řady se dodávají s kapacitou až 5,0 Ah pro maximální provozní dobu. XR 18V řada nabízí dostatek výkonu bez kabelů, abyste svou práci zvládli kdekoli.

Převážná část strojů řady XR 18V má bezuhlíkové motory pro vyšší výkon a delší dobu provozu i při nejnáročnějších pracích. Standardní mechanické motory obsahují uhlíky, které působí tření a vyvíjejí teplo. Bezuhlíkové motory XR jsou účinnější, méně se zahřívají, eliminují plýtvání energií a maximalizují provozní dobu a životnost nářadí.

nahoru