Bezpečnostní hliníkové kování R.111.ZA.90.F9.TB3
Č. výr. 10675432
  • Provedení: Bezpečnostní kování
  • Varianta: Klika/Klika
  • Barevný odstín: Šedá
Více informací o zboží
Nechat si doručit domů
  • Dodací lhůta cca 1-2 pracovních dní
HORNBACH Praha - Černý Most
Vyzvednutí v prodejně (zdarma)
  • připraveno k vyzvednutí za 2 hodiny
  • 2 ks okamžitě k dispozici
  • Železářství, Ulička 21
Rychlé doručení po dohodě
Informace o výrobku
Přeskočit oblast
  • Druh výrobku
    Kování
  • Provedení
    Bezpečnostní kování
  • Varianta
    Klika/Klika
  • Oblast využití
    Exteriér
  • Vhodné pro
  • Materiál
    Hliník
  • Barevný odstín
    Šedá
  • Povrch/Povrchová úprava
    Kartáčované, F9 eloxovaný (ocelový odstín/vzhled nerezové oceli)
  • Výška štítu/rozety cca
    247 mm
  • Šířka štítu/rozety cca
    50 mm
  • Vhodné pro tloušťku dveří od-do
    40 mm - 55 mm
  • Součástí balení
  • EAN
Datové listy
Popis
Přeskočit oblast
Certifikát NBÚ typ 2 SS4=2.
Masivní hliníkové bezpečnostní kování v povrchové úpravě ELOX nebo RAL.
Pro správnou funkci kování je třeba, aby cylindrická vložka přesahovala vnější okraj dveří o 10–16 mm.
ZA – s variabilním překrytím vložky rozetou.
Hmotnost netto:
R.111.ZA.TB3 - 0,97 kg
Povrch:
F9 - imitace nerezu
Dodáváno pro rozteče a tloušťky dveří, rozteč 90 mm, tloušťka dveří 40–55 mm.