Č. výr. 12319369
  • Provedení: Bezpečnostní kování
  • Varianta: Klika/Klika
  • Barevný odstín: Šedá
Více informací o zboží
Nechat si doručit domů
  • Dodací lhůta cca 3 pracovních dní
HORNBACH Praha - Černý Most
  • Objednáme pro vás ve vaší prodejně.
  • Dodací lhůta cca 6 pracovních dní
Informace o výrobku
Přeskočit oblast
  • Druh výrobku
    Dveřní kování
  • Provedení
    Bezpečnostní kování
  • Perforace
    cylindrické, PZ
  • Varianta
    Klika/Klika
  • Oblast využití
    Exteriér
  • Vhodné pro
  • Materiál
    Hliník
  • Barevný odstín
    Šedá
  • Povrch/Povrchová úprava
    Kartáčované, F1 eloxovaný (hliníkový odstín přírodní / stříbrný odstín)
  • EAN
Popis
Přeskočit oblast
· Certifikováno v bezpečnostní třídě RC3 dle ČSN EN 1627.
· Certifikát NBÚ typ 2 SS4=2.
· 3 ks spojovacích šroubů.
Hmotnost netto:
· R.114.ZA.TB3 – 0,82 kg
Povrch:
· F1 - stříbrný elox
Dodáváno pro rozteče a tloušťky dveří:
Rozteč Tloušťka dveří
72 mm 40–55 mm
90 mm 40–55 mm
92 mm 66–80 mm