0 Nákupní seznam 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 7:00 - 21:00 hod.
so - ne: 8:00 - 21:00 hod.
Tuto informaci jste si vytiskli dne 30.11.23 v 19:18 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.
Čistička vzduchu Concept CA2000 PERFECT AIR-thumb-0
Čistička vzduchu Concept CA2000 PERFECT AIR-thumb-1
Čistička vzduchu Concept CA2000 PERFECT AIR-thumb-2
Čistička vzduchu Concept CA2000 PERFECT AIR-thumb-3
Čistička vzduchu Concept CA2000 PERFECT AIR-thumb-4
Čistička vzduchu Concept CA2000 PERFECT AIR-thumb-5
Čistička vzduchu Concept CA2000 PERFECT AIR-0
Obrázek 1 z 6
Concept

Čistička vzduchu Concept CA2000 PERFECT AIR

5279,00 CZK*/ ks

Č. výr. 10540447
 • Označení modelu: CA2000
 • Velikost prostoru do max.: 0,05 m³
 • Barva: Černá
Více informací o zboží
Nechat si doručit domů
 •  
 • Dodací lhůta cca 5 pracovních dní
HORNBACH Praha - Černý Most
 • Objednáme pro vás ve vaší prodejně.
 • Dodací lhůta cca 3 týdny

Informace o výrobku

 • Označení modelu
  CA2000
 • Příkon max.
  80 W
 • Velikost prostoru do max.
  0,05 m³
 • Třída energetické náročnosti
  -
 • Barva
  Černá
 • Druh výrobku
  Čištič vzduchu
 • Hladina hlučnosti (akustický tlak (db(A)) (min-max)
  28 dB (A) - 55 dB (A)
 • Číslo výrobku dodavatele
  CA2000
 • EAN
  8595631009345

Popis

Čistička vzduchu Concept CA2000 PERFECT AIR


Zbaví vás virů a bakterií
Chcete se doma cítit opravdu bezpečně? CA2000 je další z řady pomocníků, kteří vám dopomohou k čistějšímu a zdravějšímu ovzduší ve vaší domácnosti. Díky efektivnímu filtračnímu systému odstraní ze vzduchu až 99,9 % bakterií, virů a alergenů.

Čistší s každým nádechem
Čistička vzduchu CA2000 vám pomůže z místnosti odstranit škodliviny, které v domácnostech vznikají nebo tam pronikají z venkovního prostředí. Disponuje 3 rychlostmi čištění vzduchu a výkonem 320 m3/h. Je tichá, snadno přenositelná a vhodná do místností o velikosti až 40 m2. Díky modernímu designu nenaruší vzhled interiéru. Je vybavena časovačem a praktickou dětskou pojistkou. Pomůže zmírnit příznaky alergií, chronických i akutních onemocnění dýchacího ústrojí, srdce a cév. Odstraňuje z ovzduší prach, různé typy alergenů, bakterie, viry, zápach, smog a další nebezpečné látky. Dopřejte si kvalitnější a zdravější vzduch.


7násobná filtrace
Filtrace je nejdůležitější část čističky, která rozhoduje o výsledné kvalitě vzduchu. Model CA2000 je vybaven 7násobným filtračním systémem, který zachytí znečištěné látky a zamezí jejich dalšímu šíření. Dokáže odstranit až 99,9 % škodlivin obsažených ve vzduchu. Každá jednotlivá filtrační vrstva zachytí specifické druhy nečistot a vzájemnou součinností je dosaženo dokonale čistého ovzduší ve vaší domácnosti. Díky pokročilé technologii si sama pohlídá aktuální stav filtrů a upozorní na nutnost jejich výměny.


Senzor kvality ovzduší
Čistička je opatřena citlivým senzorem znečištění, díky kterému v reálném čase vidíte míru polétavého prachu (PM2,5) v místnosti. Aktivací režimu Auto čistička pracuje v plně automatizovaném režimu. Sama si načte aktuální stav a podle zjištěných hodnot nastaví optimální rychlost čištění. Přesná hodnota se zobrazí na přehledném LED displeji. Kvalitu vzduchu můžete vizuálně kontrolovat pomocí barevného podsvícení, které se mění v závislosti na míře znečištění: zelená = vynikající kvalita ovzduší (do 60 PM 2,5)oranžová = střední úroveň znečištění (61 – 150 PM 2,5)červená = vysoká úroveň znečištění (151 PM 2,5 a více).


Mobilní aplikace Concept Home
Čističku můžete ovládat odkudkoliv pomocí mobilní aplikace Concept Home, která je zdarma dostupná pro iOS i Android. Na dálku ji spustíte nebo vypnete, upravíte rychlost čištění nebo třeba zkontrolujete aktuální stav ovzduší v místnosti, kde se právě nachází. A pokud nejste fanoušci aplikací, můžete ji ovládat přes dálkový ovladač nebo pomocí tlačítek přímo na displeji.

Kvalitní spánek
Čistý vzduch má vliv také na kvalitu spánku, a proto je čistička vybavena nočním režimem. Stisknutím tlačítka SLEEP se čistička uvede do režimu spánku a veškeré osvětlení se zhasne. Zároveň sníží výkon motoru a pracuje v tichém provozu, pouhých 28 dB (odpovídá velmi tiché místnosti, jako je právě ložnice) a displej zhasne. Vy si tak můžete užívat čistého vzduchu i během spánku, aniž by vás cokoliv rušilo. Ráno se probudíte svěží a odpočatí.

Charakteristika filtrů
Prachový filtr – zachytí hrubé nečistoty z ovzduší, jako jsou prachové částice, vlasy, srst, pyl a další nečistoty

Katalytický filtr – rozkládá čpavek, benzen a další nebezpečné látky, které se mohou uvolňovat např. z nového nábytku a koberců

Karbonový filtr – pohlcuje jedovaté, dusivé a další zapáchající plyny a výpary různého původu, jako např. formaldehyd (uvolňuje se např. z nových podlah, nábytku nebo stavebního materiálu), benzen nebo cigaretový kouř

Antibakteriální filtr – likviduje bakterie a brání vzniku plísní

HEPA filtr 13 –zachytí částice od velikosti 0,1 mikrometru s účinností 99,9 % (prach, pyl, kouř, bakterie, viry, alergeny, spóry plísní apod.)


UV lampa a Ionizátor
Ultrafialové záření likviduje škodlivé bakterie, viry, plísně a pohlcuje zápach. Ionizátor pomocí elektrického výboje zvyšuje množství záporně nabitých iontů ve vzduchu (tzv. vzdušných vitamínů), které zlepšují celkovou kvalitu ovzduší. Jejich počet má pozitiv

Zákaznická hodnocení

Hodnocení mohou být napsána i od zákazníků, kteří zboží prokazatelně nepoužili nebo nekoupili.

nahoru