Jistič Kanlux KMB6-B10/1 1P, B, 10 A, 6 kA
Č. výr. 5932628
Nechat si doručit domů
  • Dodací lhůta cca 1-2 pracovních dní
HORNBACH Praha - Černý Most
Vyzvednutí v prodejně (zdarma)
  • připraveno k vyzvednutí za 2 hodiny
  • 131 ks okamžitě k dispozici
  • Elektro, Ulička 15
Rychlé doručení po dohodě
Informace o výrobku
Přeskočit oblast
  • Provedení
    Jistič
  • Oblast využití
    Interiér
  • Využití
    Zabezpečení, Ochrana
  • Charakteristika spouštění
    B
  • Jmenovitý proud
    10 A
  • Jmenovité napětí
    230 V - 400 V
  • Typ napětí
    AC
  • Frekvence
    50 Hz
  • Druh ochrany
    IP 20
  • Druh montáže
    Vestavba do rozvaděče na DIN lištu
  • Šířka
    17,5 mm
  • Výška
    82 mm
  • Hloubka
    76 mm
  • Počet
    1 Kus
  • Jmenovitá vypínací schopnost
    6 kA
  • Kód výrobku
    23141
  • Barevný odstín
    Šedá
  • EAN
Datové listy
Popis
Přeskočit oblast
Zajistěte si bezpečnost vašich elektrických obvodů s jističem Kanlux KMB6-B10/1. Tento vysoce kvalitní jistič je navržen tak, aby poskytoval spolehlivou ochranu a splňoval všechny potřebné normy. S jmenovitým proudem 10 A a jmenovitým zkratovým proudem 6 kA je ideální volbou pro ochranu vašich elektrických instalací.
Klíčové vlastnosti:
• Jmenovitý zkratový proud: 6 kA
• Jmenovitý proud: 10 A
• Třída energetických omezení: 3
• Druh montáže: Vestavba do rozvaděče na DIN lištu
Technická specifikace:
• Jmenovité izolační napětí: 500 V
• Rozsah průměrů používaných vodičů: 1÷25 mm²
• Rozsah okolních teplot: 5÷40 °C
• Druh ochrany: IP 20
Jistič Kanlux KMB6-B10/1 je navržen pro použití v různých typech prostor, včetně domácností a kanceláří, kde je potřeba zajistit ochranu elektrických obvodů. Jeho kompaktní rozměry (výška 82 mm, šířka 17,5 mm, hloubka 76 mm) umožňují snadnou instalaci do standardních rozvaděčů.