Jistič Kanlux KMB6-B16/1 1P, B, 16 A, 6 kA
Č. výr. 5932627
Nechat si doručit domů
  • Dodací lhůta cca 3 pracovních dní
  • připraveno k vyzvednutí za 2 hodiny
  • 103 ks okamžitě k dispozici
  • Jmenovitý proud
    16 A
  • Jmenovité napětí
    230 V - 400 V
  • Frekvence
    50 Hz
  • Šířka
    17,5 mm
  • Výška
    82 mm
  • Hloubka
    76 mm
  • Kód výrobku
    23140
Přeskočit oblast
Jistič Kanlux KMB6-B16/1 1P, B, 16 A, 6 kA je spolehlivým řešením pro ochranu elektrických obvodů ve vašem domově nebo firmě. Tento bezpečnostní jistič od renomované značky Kanlux je navržen tak, aby zajistil maximální ochranu a bezpečnost při používání elektrických zařízení.
Klíčové vlastnosti:
Jmenovitý zkratový proud: 6 kA
Jmenovitý proud: 16 A
Počet pólů: 1
Druh montáže: Vestavba do rozvaděče na DIN lištu
Technická specifikace:
Jmenovité izolační napětí: 500 V
Rozsah okolních teplot: 5÷40 °C
Druh ochrany: IP 20
Frekvence: 50.0 Hz
Jistič je vyroben podle normy PN-EN 60898-1, což zaručuje jeho kvalitu a bezpečnost. S hloubkou 76 mm, šířkou 17,5 mm a výškou 82 mm se snadno vejde do standardních rozvaděčů. Jeho instalace je jednoduchá a rychlá, což ocení jak profesionální elektrikáři, tak i domácí kutilové.