Jistič Kanlux KMB6-B16/3 3P, B, 16 A, 6 kA
Č. výr. 5932636
Nechat si doručit domů
  • Dodací lhůta cca 3 pracovních dní
  • připraveno k vyzvednutí za 2 hodiny
  • 21 ks okamžitě k dispozici
  • Jmenovitý proud
    16 A
  • Jmenovité napětí
    230 V - 400 V
  • Frekvence
    50 Hz
  • Počet pólů
    3pólové
  • Šířka
    52,5 mm
  • Výška
    82 mm
  • Hloubka
    76 mm
  • Kód výrobku
    23149
Přeskočit oblast
Jistič Kanlux KMB6-B16/3 je spolehlivým řešením pro ochranu vaší elektrické instalace. Tento 3pólový jistič s jmenovitým proudem 16 A a jmenovitou vypínací schopností 6 kA je ideální volbou pro zabezpečení a ochranu elektrických obvodů. Značka Kanlux, známá svou kvalitou a inovacemi, zaručuje, že tento výrobek splňuje vysoké standardy bezpečnosti a spolehlivosti.
Klíčové vlastnosti:
Jmenovitý zkratový proud: 6 kA
Jmenovité napětí: 230-400 V
Počet pólů: 3pólové
Druh montáže: Vestavba do rozvaděče na DIN lištu
Technická specifikace:
Jmenovitý proud: 16 A
Norm PN-EN: 60898-1
Rozsah průměrů používaných vodičů: 1÷25 mm²
Rozsah okolních teplot: 5÷40 °C
Jistič Kanlux KMB6-B16/3 je navržen pro použití v běžných elektrických instalacích a je vhodný pro montáž do rozvaděčů. Jeho konstrukce zajišťuje vysokou úroveň ochrany s krytím IP 20, což znamená, že je chráněn proti pevným předmětům většími než 12,5 mm, ale není odolný vůči vodě.
Díky své kompaktní velikosti (výška 82 mm, šířka 52,5 mm, hloubka 76 mm) se snadno instaluje a šetří místo v rozvaděči. Jistič je určen pro frekvenci 50 Hz a je ideální pro široké spektrum aplikací, kde je vyžadována spolehlivá ochrana elektrických obvodů.