Jistič Kanlux KMB6-B20/1 1P, B, 20 A, 6 kA
Č. výr. 5932629
Nechat si doručit domů
  • Dodací lhůta cca 3 pracovních dní
  • připraveno k vyzvednutí za 2 hodiny
  • 8 ks okamžitě k dispozici
  • Jmenovitý proud
    20 A
  • Jmenovité napětí
    230 V - 400 V
  • Frekvence
    50 Hz
  • Počet pólů
    1pólové
  • Šířka
    17,5 mm
  • Výška
    82 mm
  • Hloubka
    76 mm
  • Kód výrobku
    23142
Přeskočit oblast
Jistič Kanlux KMB6-B20/1 je ideálním řešením pro ochranu elektrických obvodů. Tento bezpečnostní jistič je navržen tak, aby splňoval nejvyšší standardy kvality a spolehlivosti. S jmenovitým proudem 20 A a jmenovitým zkratovým proudem 6 kA poskytuje účinnou ochranu proti přetížení a zkratu.
Klíčové vlastnosti:
• Jmenovitý zkratový proud: 6 kA
• Jmenovité napětí: 230-400 V
• Počet pólů: 1pólový
• Třída energetických omezení: 3
Tento jistič je určen pro vestavbu do rozvaděče na DIN lištu a je vhodný pro použití v různých typech prostor. Jeho konstrukce zajišťuje vysokou úroveň ochrany s krytím IP 20, což znamená, že je chráněn proti pevným předmětům většími než 12,5 mm.
Technická specifikace:
• Druh výrobku: Jistič
• Druh montáže: Vestavba do rozvaděče na DIN lištu
• Rozsah průměrů používaných vodičů: 1÷25 mm²
• Rozsah okolních teplot: 5÷40 °C
Jistič Kanlux KMB6-B20/1 je vyroben podle normy PN-EN 60898-1, což zaručuje jeho kvalitu a bezpečnost. S frekvencí 50 Hz a provozním napětím AC je ideální pro široké spektrum aplikací.