Jistič Kanlux KMB6-B25/3 3P, B, 25 A, 6 kA
Č. výr. 5932640
Nechat si doručit domů
  • Dodací lhůta cca 1-2 pracovních dní
  • připraveno k vyzvednutí za 2 hodiny
  • 19 ks okamžitě k dispozici
  • Jmenovitý proud
    25 A
  • Jmenovité napětí
    230 V - 400 V
  • Frekvence
    50 Hz
  • Počet pólů
    3pólové
  • Šířka
    52,5 mm
  • Výška
    82 mm
  • Hloubka
    76 mm
  • Kód výrobku
    23153
Přeskočit oblast
Jistič Kanlux KMB6-B25/3 je spolehlivý a efektivní 3pólový jistič, který poskytuje bezpečnost a ochranu pro vaše elektrické instalace. Tento výrobek je ideální pro použití v rozvaděčích a je navržen tak, aby splňoval vysoké standardy kvality a výkonu. S jmenovitým proudem 25 A a jmenovitým zkratovým proudem 6 kA je jistič Kanlux KMB6-B25/3 skvělou volbou pro ochranu vašich elektrických obvodů.
Klíčové vlastnosti:
Jmenovitý zkratový proud: 6 kA
Jmenovité napětí: 230-400 V
Druh ochrany: IP 20 (ochrana proti pevným předmětům větším než 12,5 mm)
Počet pólů: 3pólové
Technická specifikace:
Jmenovitý proud: 25 A
Rozsah okolních teplot: 5÷40 °C
Frekvence: 50.0 Hz
Norma: PN-EN 60898-1
Jistič Kanlux KMB6-B25/3 je navržen pro vestavbu do rozvaděče na DIN lištu, což usnadňuje jeho instalaci a zajišťuje efektivní využití prostoru. Jeho kompaktní rozměry (výška 82 mm, šířka 52,5 mm, hloubka 76 mm) umožňují snadné umístění v různých typech rozvaděčů.