Jistič Kanlux KMB6-C16/1 1P, C, 16 A, 6 kA
Č. výr. 5932630
Nechat si doručit domů
  • Dodací lhůta cca 1-2 pracovních dní
HORNBACH Praha - Černý Most
Vyzvednutí v prodejně (zdarma)
  • připraveno k vyzvednutí za 2 hodiny
  • 36 ks okamžitě k dispozici
  • Elektro, Ulička 15
Rychlé doručení po dohodě
Informace o výrobku
Přeskočit oblast
  • Provedení
    Jistič
  • Oblast využití
    Interiér
  • Využití
    Zabezpečení, Ochrana
  • Charakteristika spouštění
    C
  • Jmenovitý proud
    16 A
  • Jmenovité napětí
    230 V - 400 V
  • Typ napětí
    AC
  • Frekvence
    50 Hz
  • Počet pólů
    1pólové
  • Druh ochrany
    IP 20
  • Druh montáže
    Vestavba do rozvaděče na DIN lištu
  • Šířka
    17,5 mm
  • Výška
    82 mm
  • Hloubka
    76 mm
  • Počet
    1 Kus
  • Jmenovitá vypínací schopnost
    6 kA
  • Kód výrobku
    23143
  • Barevný odstín
    Šedá
  • EAN
Datové listy
Popis
Přeskočit oblast
Klíčové vlastnosti:
Jmenovitý proud: 16 A
Jmenovitá vypínací schopnost: 6 kA
Počet pólů: 1pólové
Druh montáže: Vestavba do rozvaděče na DIN lištu
Jistič Kanlux KMB6-C16/1 je navržen tak, aby splňoval normy PN-EN 60898-1, což zaručuje jeho vysokou kvalitu a spolehlivost. S rozsahem průměrů používaných vodičů od 1 do 25 mm² a provozním napětím 230-400 V je tento jistič vhodný pro široké spektrum aplikací.
Technická specifikace:
Jmenovité izolační napětí: 500 V
Třída energetických omezení: 3
Rozsah okolních teplot: 5 až 40 °C
Frekvence: 50.0 Hz
Díky svému kompaktnímu designu s hloubkou 76 mm, výškou 82 mm a šířkou 17.5 mm se jistič snadno instaluje do standardních rozvaděčů. Jeho stupeň ochrany IP 20 zajišťuje, že je chráněn proti pevným předmětům většími než 12,5 mm, což je ideální pro vnitřní použití.