Jistič Kanlux KMB6-C16/3 3P, C, 16 A, 6 kA
Č. výr. 5932641
Nechat si doručit domů
  • Dodací lhůta cca 1-2 pracovních dní
HORNBACH Praha - Černý Most
Vyzvednutí v prodejně (zdarma)
  • připraveno k vyzvednutí za 2 hodiny
  • 20 ks okamžitě k dispozici
  • Elektro, Ulička 15
Rychlé doručení po dohodě
Informace o výrobku
Přeskočit oblast
  • Provedení
    Jistič
  • Oblast využití
    Interiér
  • Využití
    Zabezpečení, Ochrana
  • Charakteristika spouštění
    C
  • Jmenovitý proud
    16 A
  • Jmenovité napětí
    230 V - 400 V
  • Typ napětí
    AC
  • Frekvence
    50 Hz
  • Druh ochrany
    IP 20
  • Druh montáže
    Vestavba do rozvaděče na DIN lištu
  • Šířka
    52,5 mm
  • Výška
    82 mm
  • Hloubka
    76 mm
  • Počet
    1 Kus
  • Jmenovitá vypínací schopnost
    6 kA
  • Kód výrobku
    23154
  • Barevný odstín
    Šedá
  • EAN
Datové listy
Popis
Přeskočit oblast
Klíčové vlastnosti:
Jmenovitý proud: 16 A
Jmenovitý zkratový proud: 6 kA
Počet pólů: 3
Druh montáže: Vestavba do rozvaděče na DIN lištu
Technická specifikace:
Jmenovité izolační napětí: 500 V
Rozsah průměrů používaných vodičů: 1÷25 mm²
Rozsah okolních teplot: 5÷40 °C
Druh ochrany: IP 20
Díky svému kompaktnímu designu a vestavné hloubce 76 mm je jistič Kanlux KMB6-C16/3 snadno instalovatelný do standardních rozvaděčů. Jeho provozní napětí je 230-400 V a frekvence 50 Hz, což z něj činí univerzální volbu pro různé aplikace.