0 Nákupní seznam 0 Nákupní košík
Hornbach Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
193 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 7:00 - 21:00 hod.
so - ne: 8:00 - 21:00 hod.
Tuto informaci jste si vytiskli dne 06.12.22 v 6:03 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.
Krmivo pro ryby Hikari Sinking Carnivore Pellets 74 g-thumb-0
Krmivo pro ryby Hikari Sinking Carnivore Pellets 74 g-0
Obrázek 1 z 1

Krmivo pro ryby Hikari Sinking Carnivore Pellets 74 g

209,00 CZK * / ks
(2824,32 CZK * / kg)

Č. výr. 7294151
 • Druh: Granulované krmivo, Pelety
 • Druh krmiva: Kompletní krmivo
Nechat si doručit domů
Dodací lhůta cca 1-2 pracovních dní
Rezervovat v prodejně Praha - Černý Most
Vyzvednutí zdarma
připraveno k vyzvednutí za 2 hodiny
4 ks okamžitě k dispozici
Zahrada, Zoo

Informace o výrobku

 • Obsah 1 Kus
 • Obsah 74 g
 • Druh Granulované krmivo, Pelety
 • Druh krmiva Kompletní krmivo
 • Vhodné pro Ryby žijící ve spodních vrstvách
 • Složení Bílá rybí moučka, garnátová moučka, moučka z alfa-alfa, pšeničná mouka, alfa-škrob, sušené pivovarské kvasnice, Llysin, DL-methionin, rybí olej, vitamin A, vitamin D3, vitamin E, vitamin K, mononitrát thiaminu, riboflavin, niacin,rnpantothenová kyselina, pyridoxin, vitamin B12, biotin, L-askorbyl-2-polyfosfát (stabilizovaný vitamin C), cholin chlorid,rninozitol, jodičnan vápenatý, síran manganatý, uhličitan hořečnatý.
 • Analytické složky Hrubý protein: 47%, Hrubý tuk: 5%, Hrubá vláknina: 3%, Vlhkost: 10%, Surový popel: 17%
 • Doplňkové látky (na kg) Fosfor 1%, Vitamin A 19.000 IU/kg, Vitamin D3 2.900 IU/kg, Vitamin E 2.000 IU/kg, Vitamin C 510 mg/kg.
 • Krmný návod Dávejte rybám dvakrát až třikrát denně takové množství krmiva, které jsou schopny zkonzumovat během několika málornminut. Dbejte na to, aby se ryby nepřekrmovaly. Masožravé ryby mohou odmítat nový typ krmiva, když měníte různérndruhy krmiv, avšak při pokračujícím dávkování si zvyknou a začnou ho přijímat.
 • Výrobce KYORIN CO., LTD.
 • EAN 042055219150, 2007001870210
 • Číslo výrobku dodavatele 21915

Popis

Kompletní, každodenní krmivo pro masožravé ryby, žraloky, sumce a úhoře, s mimořádně výhodným, kvalitnějším složením než živá krmiva.
Krmivo bylo speciálně vyvinuto pro masožravé ryby, vyhledávající potravu u dna. Obsahuje vyvážené výživné složky a velké množství minerálů a vitamínů. Celkově je mnohem hodnotnější nežli živá potrava. Preparát byl vyvinut po rozsáhlém výzkumu a analýzách zraku, čichu a chuťových orgánů u velkého množství masožravých ryb. Kombinace klíčových složek DL-methioninu a L-lisinu umožnila vyrobit krmivo, které většina masožravých ryb dychtivě žere. Pelety rychle absorbují vodu a měknou, přitom však zachovávají svůj tvar a nekalí vodu.

Díky moderní biotechnologií má krmivo nejvyšší možné zastoupení karotenoidů, které přispívají k rozvinutí jasného zbarvení masožravých ryb chovaných v interiérových akváriích. Vaše ryby mohou nyní vypadat zcela podle vašich představ.

Firma Kamihata Fish Industries, výrobce krmiv Hikari se již jedenáct desetiletí zabývá chovem okrasných ryb a nabízí nejkvalitnější a nejvybranější krmiva, která jsou v současné době špičkou na světovém trhu. Dosažení takového postavení je podloženo mnoha průzkumnými expedicemi a studiem výživy ryb v jejich biotopní oblasti. Získané poznatky jsou zkoumány týmem vědců z vývojích laboratoří Hikari.

Firma se opírá o přímé zkušenosti se šlechtěním a chovem ryb, poznatky, které tímto získává umožňuje stále zlepšovat a zdokonalovat krmiva. V jejich výrobě jsou používány ti nejmodernější technologie. Značka Hikari má tak dobrou reputaci a pověst, že jí NASA vyzvala k vývoji speciálního krmiva určeného pro experimenty s rybami chovanými v raketoplánu na oběžné dráze Země.

Zákaznická hodnocení

Hodnocení mohou být napsána i od zákazníků, kteří zboží prokazatelně nepoužili nebo nekoupili.

nahoru