Přenosný rozvaděč SEZ IP54 16A/5P/400V+2x230V vývodka TVM-16
Č. výr. 10479227
  • Druh výrobku: Koncový prvek
  • Oblast využití: Exteriér
  • Obsah: 1 Kus
Více informací o zboží
Nechat si doručit domů
  • Dodací lhůta cca 1-2 pracovních dní
HORNBACH Praha - Černý Most
Vyzvednutí v prodejně (zdarma)
  • připraveno k vyzvednutí za 2 hodiny
  • 3 ks okamžitě k dispozici
  • Elektro, Ulička 15
Rychlé doručení po dohodě
Informace o výrobku
Přeskočit oblast
  • Druh výrobku
    Koncový prvek
  • Oblast využití
    Exteriér
  • Obsah
    1 Kus
  • EAN
Popis
Přeskočit oblast
Klíčové vlastnosti
• Odolnost IP54 zajišťuje ochranu proti prachu a stříkající vodě
• Možnost připojení 400V a 230V zařízení
• Kompaktní a přenosný design pro snadnou manipulaci
• Vývodka TVM-16 pro bezpečné připojení kabelů
Technická specifikace
• Napětí: 230/400V
• Proud: 16A