Set 3 ks visacích zámků RV.OVAL.45.SET3 SU na společný uzávěr SU, barva modrý komaxit
Č. výr. 5853238
  • Provedení: Visací zámek
  • Specifikace materiálu: Železo
  • šířka zámku: 45 mm
Více informací o zboží
Nechat si doručit domů
  • Dodací lhůta cca 1-2 pracovních dní
HORNBACH Praha - Černý Most
Vyzvednutí v prodejně (zdarma)
  • připraveno k vyzvednutí za 2 hodiny
  • 4 ks okamžitě k dispozici
  • Železářství, Ulička 21
Rychlé doručení po dohodě
Informace o výrobku
Přeskočit oblast
  • Druh výrobku
    Zámek
  • Provedení
    Visací zámek
  • Vhodné pro
    Dveře
  • Materiál
    Kov
  • Specifikace materiálu
    Železo
  • šířka zámku
    45 mm
  • vnitřní výška třmenu
    17 mm
  • tloušťka třmene
    7 mm