Stavební vložka EM.25/25.NI Euro Minus Extra krátká, 4stavítková
Č. výr. 5799106
  • Velikost: 25/25
  • Oblast použití: Interiérové dveře
  • Počet klíčů: 3
Více informací o zboží
Nechat si doručit domů
  • Dodací lhůta cca 1-2 pracovních dní
HORNBACH Praha - Černý Most
Vyzvednutí v prodejně (zdarma)
  • připraveno k vyzvednutí za 2 hodiny
  • 16 ks okamžitě k dispozici
  • Železářství, Ulička 21
Rychlé doručení po dohodě
Informace o výrobku
Přeskočit oblast
  • Druh výrobku
    Cylindrická vložka
  • Provedení
    Oboustranné
  • Velikost
    25/25
  • Materiál
    Mosaz
  • Oblast použití
    Interiérové dveře
  • Počet klíčů
    3
  • Set se skládá z
    cylindrická vložka, 3 klíče, 2ks šroubů
  • EAN
Popis
Přeskočit oblast
Stavební vložka EM.25/25.NI Euro Minus
Extra krátká 4stavítková (pro stranu 20 mm) nebo 5stavítková (pro stranu od 25 mm) vložka.
Materiál vložky a klíčů: mosaz
Povrchová úprava: matný nikl (NI)
Volně kopírovatelný klíč.
Balení obsahuje: 3 ks klíčů, 2 ks šroubů 50 + 60 mm