Stavební vložka EM.25/35.NI.KR EURO MINUS
Č. výr. 12036975
  • Velikost: 25/35K
HORNBACH Praha - Černý Most
  • Lze koupit on-line
  • Velikost
    25/35K
  • Funkce zavírání
    Samostatný uzávěr
  • Oblast použití
    Bytové vchodové dveře, Domovní vchodové dveře, Interiérové dveře, Vedlejší vstupní dveře
  • Set se skládá z
    3 ks klíčů, 2 ks šroubů 50 + 60 mm
Přeskočit oblast
Extra krátká 4stavítková (pro stranu 20 mm) nebo 5stavítková (pro stranu od 25 mm) vložka.
Materiál vložky a klíčů: mosaz
Povrchová úprava: matný nikl (NI)
Možnost společného uzávěru - „SU“.
Volně kopírovatelný klíč.
Balení obsahuje: 3 ks klíčů, 2 ks šroubů 50 + 60 mm