Štítové kování RHD.0031.92.F9016 pro plastové dveře, bílá
Č. výr. 6125844
  • Provedení: Souprava s dlouhým štítem
  • Varianta: Klika/Klika
  • Barevný odstín: Bílá
Více informací o zboží
Nechat si doručit domů
  • Dodací lhůta cca 1-2 pracovních dní
HORNBACH Praha - Černý Most
Vyzvednutí v prodejně (zdarma)
  • připraveno k vyzvednutí za 2 hodiny
  • 9 ks okamžitě k dispozici
  • Železářství, Ulička 21
Rychlé doručení po dohodě
Informace o výrobku
Přeskočit oblast
  • Druh výrobku
    Dveřní kování
  • Provedení
    Souprava s dlouhým štítem
  • Perforace
    PZ
  • Varianta
    Klika/Klika
  • Oblast využití
    Exteriér
  • Vhodné pro
    Bytové dveře, Zahradní brána
  • Materiál
    Hliník
  • Barevný odstín
    Bílá
  • Povrch/Povrchová úprava
    S práškovou úpravou
  • Rozpětí kliky cca
    42 mm
  • Délka kliky cca
    150 mm
  • Průměr rukojeti cca
    22 mm, 11 mm
  • Výška štítu/rozety cca
    250 mm
  • Šířka štítu/rozety cca
    36 mm
  • Tloušťka štítu/rozety cca
    10 mm
  • Rozměry čtyřhranného kolíku
    8 mm
  • Vhodné pro tloušťku dveří od-do
    78 mm - 88 mm
  • EAN
Popis
Přeskočit oblast
Klika RHD.0031.92.F9016 pro plastové dveře, bílá
Masivní hliníkové kování pro vstupní dveře.
Klika pevně uložena ve štítu.
Zakryté šrouby na vnitřním štítu kování.
Vratný mechanismus kliky tvořený čtyřmi pružinami s hranolkem.
Dodáváno standardně pro tloušťku dveří: RHD.0031 78 - 88 mm
Po zkrácení šroubů, až pro min. 40 mm.
Rozteč: 92 mm
Balení vč. čtyřhranu 8 x 8 mm, 3 ks spojovacích šroubů M6 x 100 mm a vrtací šablony.