Vodovodní potrubí COMFORT PE-RT EVOH 16 x 2,0 mm role 600 m RPEVOH16-6
Č. výr. 12324263
  • Materiál: Plast
  • Využití: Lisování
  • Vhodné pro: Topení
Více informací o zboží
odpovídá
600,00 m
Nechat si doručit domů
  • Dodací lhůta cca 2-3 týdny
HORNBACH Praha - Černý Most
  • Lze koupit on-line
Informace o výrobku
Přeskočit oblast
  • Druh výrobku
    Roura/ trubka
  • Provedení
    Kroužek
  • Využití
    Lisování
  • Vhodné pro
    Topení
  • Materiál
    Plast
  • Průměr
    16 mm
  • Tloušťka
    2 mm