Zadlabací zámek Z.301-BB.72/40/18.PL pro tvarový klíč BB
Č. výr. 10710435
  • rozměr trnu: 8 mm
  • vzdálenost: 72 mm
  • Perforace: BB
Více informací o zboží
Nechat si doručit domů
  • Dodací lhůta cca 3 pracovních dní
HORNBACH Praha - Černý Most
  • Objednáme pro vás ve vaší prodejně.
  • Dodací lhůta cca 6 pracovních dní
Informace o výrobku
Přeskočit oblast
  • Druh výrobku
    Zámek
  • Provedení
    Zapuštěný zámek
  • Perforace
    BB
  • Vhodné pro
    Dřevěné dveře, Vchodové dveře s dveřním otevíračem
  • vzdálenost
    72 mm
  • rozměr trnu
    8 mm
  • délka manžety
    200 mm
  • šířka manžety
    18 mm
  • Orientace dveří
    Použitelné vlevo/ vpravo
  • uzamykatelná zástrč
    Ocel, jednootáčkový
  • Západka zámku
    Ocel
  • Počet klíčů
    1
  • Rozměry čtyřhranného kolíku
    8 mm
  • EAN
Popis
Přeskočit oblast
Zadlabací zámek Z.301-BB.72/40/18.PL pro dozický klíč – BB.
Střelka oboustranná pravolevá, bez převodu.
Čelo zámku 18 mm