Zadlabací zámek Z.301-BB.72/50/18.PL pro tvarový klíč BB
Č. výr. 10710438
  • rozměr trnu: 8 mm
  • vzdálenost: 72 mm
  • vzdálenost
    72 mm
  • rozměr trnu
    8 mm
  • délka manžety
    220 mm
  • šířka manžety
    18 mm
  • Orientace dveří
    Použitelné vlevo/ vpravo
  • uzamykatelná zástrč
    Ocel, dvouotáčkový
  • Rozměry čtyřhranného kolíku
    8 mm