Zadlabací zámek Z.301-BB.72/55/20.P.CE pro tvarový klíč BB
Č. výr. 10711055
  • rozměr trnu: 8 mm
  • vzdálenost: 72 mm
  • vzdálenost
    72 mm
  • rozměr trnu
    8 mm
  • délka manžety
    235 mm
  • šířka manžety
    20 mm
  • Orientace dveří
    Pravá
  • uzamykatelná zástrč
    Ocel, jednootáčkový
  • Rozměry čtyřhranného kolíku
    8 mm