Zadlabací zámek Z.301-BB.90/50/22.PL pro tvarový klíč BB
Č. výr. 10710434
  • rozměr trnu: 8 mm
  • vzdálenost: 90 mm
  • vzdálenost
    90 mm
  • rozměr trnu
    8 mm
  • šířka manžety
    22 mm
  • Orientace dveří
    Použitelné vlevo/ vpravo
  • uzamykatelná zástrč
    Ocel, dvouotáčkový
  • Počet klíčů
    2
  • Rozměry čtyřhranného kolíku
    8 mm