Zadlabací zámek Z.301-PZ.72/40/18.PL pro cylindrickou vložku PZ
Č. výr. 10711052
  • rozměr trnu: 8 mm
  • vzdálenost: 72 mm
  • Perforace: PZ
Více informací o zboží
Nechat si doručit domů
  • Dodací lhůta cca 3 pracovních dní
HORNBACH Praha - Černý Most
  • Lze koupit on-line
Informace o výrobku
Přeskočit oblast
  • Druh výrobku
    Zámek
  • Provedení
    Zapuštěný zámek
  • Perforace
    PZ
  • Vhodné pro
    Dřevěné dveře, Vchodové dveře s dveřním otevíračem
  • vzdálenost
    72 mm
  • rozměr trnu
    8 mm
  • šířka manžety
    18 mm