Zadlabací zámek Z.301-PZ.72/50/20.PL pro cylindrickou vložku PZ
Č. výr. 10710436
  • rozměr trnu: 8 mm
  • vzdálenost: 72 mm
HORNBACH Praha - Černý Most
  • Lze koupit on-line
  • vzdálenost
    72 mm
  • rozměr trnu
    8 mm
  • šířka manžety
    20 mm