Zadlabací zámek Z.301-PZ.72/55/20.L.CE pro cylindrickou vložku PZ
Č. výr. 10711053
  • rozměr trnu: 8 mm
  • vzdálenost: 72 mm
HORNBACH Praha - Černý Most
  • Objednáme pro vás ve vaší prodejně.
  • Dodací lhůta cca 6 pracovních dní
  • vzdálenost
    72 mm
  • rozměr trnu
    8 mm
  • délka manžety
    235 mm
  • šířka manžety
    20 mm
  • Orientace dveří
    Levá
  • uzamykatelná zástrč
    Ocel, jednootáčkový
  • Západka zámku
    Ocel
  • Rozměry čtyřhranného kolíku
    8 mm